Türk Telekom Bedava İnternet & SMS Paketi 2016

Türk Telekom Bedava İnternet 2016 Yılına Özel Birden Fazla İnternet Paketi Kampanyaları Sizlerle

Türk Telekom Bedava SMS Kampanyası, Türk Telekom operatörlerin içinde en ekonomik tarifeleri sunarak her geçen gün yeni kullanıcılar kazanıyor. Özellikle sms paketlerinin uygunluğuyla genç kullanıcıların ilk adresi olmuş durumda. Günümüzün gençleri telefondan başını kaldıramaz hale geldi, sms paketleri daha ekonomik vaziyette oldukça mesajlaşma çılgınlığı da artmakta.

Binlerce mesaj da yazsalar durmak bilmeden devam ediyorlar. Haklılar çünkü telefonun ucunda sevdikleri varsa insanın kendini alıkoyamaz.Böylesine mesajlaşma aşkı varken Türk Telekom’ da yeni kampanyalar çıkarmaya devam ediyor. İşte bu kampanyalardan biri de yeni Türk Telekom Bedava SMS Kampanyası.

Türk Telekom (Avea)’yı denemeyen kalmasın diye, denemesi bedava olan yeni kampanyalarıyla karşımızda. Türk Telekom hizmetlerinden, ekonomik paketlerinden yararlanan ve Türk Telekom (Avea)’yı çevresine tavsiye eden milyonlarca kullanıcıya teşekkür etmek isteyen Türk Telekom yeni yeni hediyeler sunmaya devam ediyor.

Türk Telekom Bedava SMS

İşte bu yeni hizmetinin detayları da şöyle: Bu kampanya 2 ocak 2014 – 30 Haziran 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Üstelik ilk 3 ay ücretsiz olan bu kampanya sadece 500 sms değil ayrıca 500 dakika ve 500 MB cepten internet de hediye ediyor. Dahası da var illa ki şu tarifeye geleceksiniz diye bir şartı da yok, istediğiniz tarifeye gelin, sonrasında DENEME yazıp 5555′ e gönderin ayda 10 TL’lik 3’lü paketten ilk 3 ay bedava yararlanın ve de hiçbir taahhüt şartı da yok.

Kampanyaya sadece sms ile değil Türk Telekom müşteri hizmetleri aracılığıyla da kayıt olabilirsiniz. 3 fatura dönemi sonrasında da son derece ekonomik bir fiyata sahip, sadece 10 TL. İlk üç ay ücretsiz kullandıktan sonra, paket aylık 10 TL ücretle otomatik olarak yenilenecektir. 3 Fatura döneminin sonunda ücretsiz faydanın ilgili fatura dönemi sonunda sonlanacağına dair kampanyadan yararlanan abonelere bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Devam etmek isteyenler için paketin değeri sadece 10 TL olmakla beraber devam etmek istemeyen aboneler herhangi bir cayma bedeli ödemeden kampanya iptali için IPTAL DENEME yazıp 5555’e sms göndererek iptal edebileceklerdir.

Zamanının büyük birçoğunu internet başında geçiren bizler için internet teknolojisi de her geçen gün gelişmekte ve hız kazanmakta. Yapılan yenilerin son devi de 4.5 G teknolojisi oldu. Bu teknoloji ile artık daha hızlı internet erişimi sağlayabileceğiz.

Türk Telekom Bedava İnternet 2016

Türk Telekom’dan bizlere süper fırsat geliyor. Türk Telekom Bedava İnternet Mayıs 2016 kampanyası ile bizlerle. Evet 4.5 teknolojisine yavaş yavaş geçilmesiyle birlikte eski hatlarımızı da yenileriyle değiştirmemiz gerekiyor. Eğer 4.5 G uyumlu bir telefonunuz varsa ve bu yeni internet teknolojisinden yararlanmak istiyorsanız operatör hattınızın da 4.5 G uyumlu olması gerektiği bilmeniz kaçınılmaz. Yeni hat demek masraf demek diye korkmayın çünkü Türk Telekom size bu değişimi ücretsiz yapma imkanı vermekle kalmayıp üstüne bir de hediye internet veriyor.

Türk Telekom 2 gün bedava internet kampanyası için telefonlarınızdaki yeni mesaj gönder alanına “HEDIYE 2 GUN” yazarak “5555” adresine göndererek 2 günlük harike internet paketi hizmetine sahip olursunuz. Böylesine bir fırsattan yararlanmak için çok da beklememek gerek. Hemen ardından bir başka bedava internet kampanyası içinse ülkemizde bu ay başında henüz yeni kullanıma başlanmış olan 4.5 G hız teknolojisi kampanyasından yararlanarak ayrıca Türk Telekom bedava internet paketine sahip olursunuz. Bunu için de yapmanız gereken yine akıllı telefonlarınızdan hemen mesaj alanına girdikten sonra yeni mesaj kısmına atlıyoruz ve hemen “4.5G HAZIR” yazıyoruz ve göndereceğimiz adres olarak da yine “5555” adresine gönderiyoruz. Bu mesajın ardından sizlere 1 aylık hızlı mı hızlı Türk Telekom 1GB bedava internet paketi sağlıyor.

Hattınızı ücretsiz bir şekilde 4.5 G uyumlu yeni hat ile değiştirin ve telefonunuz da bu yeni 4.5G internet teknolojisine uygunsa hat değişimi ile birlikte size hediye edilen 1 GB internetinizle bu yeni teknolojiyi denemeye başlayabilirsiniz. Evet gittiniz hattınızı 4.5G uyumlu yeni hattınızla değiştirdiniz, telefonunuz da bu teknolojiden yararlanmak için uyumlu peki ben nasıl kullanmaya başlayacağım diyorsanız anlatayım.

Türk Telekom’un sunduğu, hattını 4.5G uyumlu yapan abonelere bedava internet paketini kullanabilmek için telefonunuzun mesaj bölümüne girip 4.5G SIM yazıyorsunuz ve 5555’e gönderiyorsunuz. Bu işlemin ardından hattınıza dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz bedava 1 GB internetiniz yükleniyor.

Ama unutmayın paketi yapmadan önce hattınızı 4.5G uyumlu hat ile değiştirmeniz gerekiyor ve hattınızı 4.5G uyumlu hat ile değiştirebilmek için de telefonunuzun 4.5G teknolojisine uyumlu olması gerekiyor. Bu iki şarttan birini taşımıyorsanız kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir.

Türk Telekom 2016 yılında da sizlere müthiş fırsatlar sunuyor. Hem yeni teknolojinin tadına varıyorsunuz hem de hiç bir masraf ödemeden hat değişimini yapıp üzerine tam tamına 1024 MB interneti de hediye alıyorsunuz. Türk Telekom ile fırsatlar dünyasında sürprizler, hediyeler bitmek bilmiyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyası 2016

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyası 2016

Ayrıca türk telekom 4.5 G kullanmaya başlayan kullanıcılar için yani hattını değiştirmiş kullanıcılar için yine ayrıca internet paketi mevcut. Bunun için akıllı telefonlarımızdan “4.5G SIM” yazarak yine daha önce kullandığınız adres olan “5555” adresine mesajınızı gönderek ayrıca bir Türk Telekom 1 GB bedava internet paketine sahip olursunuz.

Türk Telekom Faturalı Hat 10 GB Bedava İnternet

İnternet günümüzde birçok insanın kullandığı yaygın bir iletişim aracıdır. Mesajlaşma devri kapanmış internet devri başlamıştır. Her hattın kendine has uyguladığı kampanyalarla bu hizmet desteklenmiştir. Herkes bütçesine uygun ve kullanabileceği telefon modelleriyle bu çağa ayak uydurmuştur. Birçok iletişim merkezlerinin yardımıyla doğru tarifeler seçilebilmekte ve ihtiyaçlar karşılanabilmektedir.

Gittikçe artan kullanıcı kitlesi ile her gün daha da büyüyen Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları için bedava internet paketi için sizlere belirttiğimiz mesaj kodlarını telefonlarınızdan mesaj alanlarına girerek belirttiğimiz kodları yazmanız ile beraber “5555” adresine gönderirseniz sizlere 4.5 GB ile 10 GB arasında türk telekom bedava interneti sağlıyor. İlk olarak mesaj kodumuzdan bahsedecek olursak, 4.5G faturalı türk telekom hattı kullanıcıları için geçerli olan kod “GIGA” kodudur bu kodu belirttiğimiz gibi yeni mesaj alanına yazarak “5555” adresine göndermeniz ile beraber katılma isteğini onaylamış olursunuz ve bu size belirttiğimiz gibi 4.5 GB ile 10 GB arasında türk telekom bedava internet paketini hattınıza tanımlamış olursunuz.

Türk Telekom eski adıyla Avea kullanıcıları tarifelerin uygulanabilirliği açısından bu hattı seçmektedirler. Hattın yasal sahibi faturalı ya da faturasız hat seçenekleriyle kendisini bu eşsiz tarifelerin dünyasında bulmaktadır. Türk Telekom gerek ev telefonu gerekse cep dünyasında kendini geliştirmiş ve ülkenin birçok yerine baz istasyonları hazırlatmıştır.

Türk Telekom Bedava İnternet 2016 Yılına Özel Birden Fazla İnternet Paketi Kampanyaları Sizlerle

Türk Telekom Bedava İnternet 2016 Yılına Özel Birden Fazla İnternet Paketi Kampanyaları Sizlerle

10 GB bedava türk telekom internet paketi kampanyası için ayrıca yapmanız gereken adımlardan biride aşağıda belirttiğimiz gibidir. Henüz hattınıza 10 GB türk telekom bedava internet paketini tanımlayamadıysanız aşağıdaki adımları izleyiniz.

İnternet tarifeleri kişinin yapacağı işte kullanabilir olması açısından çok önemlidir. Gençler sosyal paylaşım alanlarında gezinmeyi sevdiklerinden sosyal paket adı altında internet paketi sunulmaktadır. Bu paketler hem öğrencilere hem de gençlere alternatif hediyelerle birlikte sunulmuştur.

Türk Telekom Bedava İnternet kullanıcıları seçtikleri abonelik paketlerinde şirket içi kullanımlarda net limitsiz paketleriyle bedava internete kavuşuyorlar. İş yerlerinde mesaj, toplantı hazırlıkları, dosya gönderimi gibi konularda internet aktif olarak kullanılmaktadır. Şirketlerin birçoğu Türk Telekom’un uygun paketlerine yönelmektedir. Gelişen dünya statüsünde internet belli hız limitini aşmış ve daha iyisi için çabalanmaktadır.

10 GB Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Mesaj Kodu Nedir

10 GB bedava internet paketini faturalı hat kullanıcıları için geçerli olan bu kod: “HEDIYE 10 GB” kodunu yeni mesaj alanına yazdıktan hemen sonrasında “5555” olan göndereceğimiz adrese hemen gönderelim ve hattımıza 10 GB bedava internet tanımlansın. Ayrıca yukarıda belirttiğimiz gibi okumadıysanız “4.5 GB SIM” yazarak da yine aynı şekil “5555” adresine belirterek 4 GB internet paketini Turk Telekom faturalı hat kullanıcıları hatlarına onaylayabilirler.

Herkes elindeki Android telefonların içinde kullanacağı paketlerin onun kadar hızlı ve bütçeye uygun olmasını ister. Amaç hızı yakalamak değil o hızın içerisinde aktif olarak bulunmaktır. Yurt dışında da Türk Telekom internet açısından birçok ödül almıştır. Hediye paket ve süreleriyle kullanıcıların her seferinde gönlünü kazanmıştır.

Eskisi gibi hat çıkarmak zahmetli bir iş olmaktan çıkmış müşteri temsilcileri aracılığıyla daha da kolaylaşmıştır. Bu bedava internet sistemi şirketlere ve gençlere yönelik yapılmıştır. Çünkü farklı tarifelerden ek ücretler karşılığında arttırılan internet Türk Telekom da bedava sunulmuştur. Televizyonlarda gösterilen reklamlar aklında endişesi bulunan kullanıcılara da birer ışık olmuştur.

Fiber internete hızlı bir giriş yapan Türk Telekom altyapı çalışmalarını birçok yerde devam ettirmektedir. Her bölgede birçok Türk Telekom şubeleri açarak kendi satış ağını ve güvenilirliğini arttırmıştır. Sizlerde bu bedava internet hizmetini kaçırmadan Türk Telekom şubelerine başvurularınızı gerçekleştiriniz.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan 1 Saatlik Sosyal Medya Analizi İle Internetin Gücü başlıklı makalemizde Amazon Analizi, Appstore Analizi ve Google Analizi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.