TurkTelekom Avea Rehberim Güvende Uygulaması İndir

Turk Telekom Müşteri Hizmetleri

Günümüz teknolojileri ve bunlarla beraber gelişen telefon uygulamaları, hayatlarımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu uygulamalardan çoğu genel özellikli olurken, yine aynı orandaki kısımları ise; daha ayrıntılı, daha kişiye özel ya da bireysel şekillerde olmaya başlamıştır. Örneğin, navigasyon hizmeti büyük ve yüksek payla genel bir kesime hitap ederken, bankalara ait olan bireysel internet bankacılığı hizmetleri kişiye, yani bankanın müşterisi olan insanlara hitap etmektedir. Aynı zamanda biraz daha kişiselleştirirsek, en güzel örneklerden biri, kişiye özel kahve falı uygulamaları olur.

Yakın zamanda birleşen Avea ile Türk Telekom insanlar tarafından oldukça olumlu karşılanmış olup, beraber neler yapabileceklerini herkes merakla beklemeye başlamıştır. Biz Rehberim Güvende uygulaması üzerinde biraz durmak istedik. Rehberim Güvende uygulamasının amacı, telefonlarınızın rehber kısmında bulunan kişilerin ve kişilere ait e-postaların yedeklenmesini sağlamaktır. Peki rehber ve e-postaların yedeklenmesi bizim ne işimize yarar? Ayrıca Türk Telekom Avea Rehberim Güvende Uygulaması İndir uygulaması özellikleri nelerdir? Eskiden telefonlarımızda, meydana gelen ani ya da hasar sonucunda oluşan bozulmalar, telefonlarımızın çalınması gibi sorunlarda, rehberimizde kayıtlı olan numaralara ulaşmamız çok zor oluyordu.

Hatta mümkünü yoktu, çünkü hattımızın yedeğini şubelerden gidip almakla kalmayıp, günlerce açılmasını bekler dururduk, ayrıca da rehberimiz zaten sıfıra düşüyordu. Yavaş yavaş, sim karta kaydedilen numaralara yedek kartlardan ulaşılmaya başlandı ve son olarak Türk Telekom (Avea) ‘un yeni uygulaması, bizi büyük bir dertten kurtararak; bu sorunu da ortadan kaldırır hale gelmiştir.

Türk Telekom (Avea) Rehberim güvende uygulaması, Android ve Windows destekli tüm telefonlar için tamamen ücretsiz, indirilmesi kolay, hızlı ve kullanışlı bir uygulama servisidir. Servisin kullanımı, indirildikten sonra tek butonla başlar ve yedekle denildiği anda, tüm rehber size ait kullanıcı adı ve telefon numarasıyla açılmış olan ekrana yedeklenir. Bu yedekleme sadece ekranla kalmayıp, bilgisayara da aktarılarak güvenli bir şekilde saklanılabilir. Ve son olarak bu uygulamanın en büyük ve ilgi çekici özelliği, kendisini periyodik olarak yenilemesidir. Yani sıklıkla yapılan otomatik güncelleştirmeler, rehber ve e-postada yapılan değişiklikleri otomatik olarak kaydetmektedir.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone Online Self Servis | Vodafone Online İşlemler başlıklı makalemizde Online İşlemler, Online Self Servis ve Vodafone Online hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.