Türk Telekom (AVEA) Etiket Nedir

Türk Telekom AVEA Etiket Uygulaması Nedir

Türk Telekom (Avea) Etiket Nedir, Yükseltilmiş gerçeklik uygulaması ile Avea Etiket, sanal dünya ile gerçek dünyayı bir araya getiriyor. Avea Etiket, cep telefonu kamerasını kullanarak ekranda gerçek görüntülerin sanal gerçeklik yoluyla dönüşümünü sağlayarak kullanıcıların interaktif bir deneyim yaşamasını sağlıyor. Ayrıca Avea Etiket, arttırılmış gerçeklik özelliğiyle Türkiye’nin ilk operatör uygulaması olmaya hak kazanmıştır.

Pazarlama ve eğlence alanlarında kullanıcılarına interaktif bir tecrübe sunan Avea Etiket uygulaması, Arttırılmış gerçeklik olarak bilinen Augmented Reality teknolojisini kullanmaktadır. Geniş bir kullanım olanağı sunması, kullanıcılarına eğlenceli vakit geçirmesine olanak tanıyan Avea Etiket, mobil teknoloji alanında farklı bir deneyim yaşatmaktadır. Bu uygulama mobil teknolojisi kullanımı açısından yeni sürprizleri de beraberinde getiriyor.

Cep telefonu kamerası ile ilk önce uygulamanın resim ve videosunu tanıyarak, kullanıcılara önceden seçilen işlemlere yönlendiriyor. Tanımlanan Avea reklamlarını ya da outdoor resimlerini bu uygulama ile okutan cep telefonu kullanıcıları, renkli canlandırmalar, hediyeler ve oyunlar ile karşılaşmaktalar.

Kullanıcılarına eşsiz bir deneyim yaşatan Avea Etiket uygulaması, reklamları çok daha eğlenceli bir hale getirmektedir. Uygulamayı cep telefonlarına indiren kullanıcılar reklamlara göz atarak yeni sürprizlerle karşılaşmaktalar. Ayrıca dönemsel yarışmalarda düzenlenen Avea Etiket uygulamasında yarışmaya katılan kullanıcılar yüzlerce sürpriz hediye kazanma fırsatına sahip oluyor.

Avea’nın National Basketball Association ile ilgili yayınlanan reklam filmi, duyurusu yapılan Avea Etiket uygulaması ile reklamlarda bulunan Avea amblemini okutup, sorulan soruya en yaratıcı ve içten cevabı veren kullanıcılar, inanılmaz hediyeler kazanma şansını elde ediyor.

Avea Etiket uygulamasıyla sürpriz hediyelerden faydalanmak ve eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız http://avea.ly/etiket adresine girip ya da App Store ve Google Play Store’ dan Avea Etiket adı ile uygulamayı indirebilirsiniz. İndirdikten sonra belirtilen reklamın akıllı cihazınızın kamerasıyla okutmanız yeterli olacaktır.

4,5 G ile yeni bir çağın başlangıcı olarak gören Avea kullanıcılarını, yaptığı ar-ge çalışmaları ve getirdiği yeniliklerle günden güne şaşırtmaktadır. Gelecek yıllarda bu uygulamanın kullanıcı oranına göre daha çok yenilik ve daha çok sürpriz hediyeler getireceklerini söyleyen Avea grubu, gelecek yıllarda da kullanıcılarını memnun etmesi bekleniyor.

AVEA Etiket Nasıl İndirilir

Avea etiket indirmek için sizlere hemen kısa bir bağlantı linki bırakalım ve burada avea etiket apk indirebilirsiniz.

http://www.avea.com.tr/web/Servisler/MobilUygulamalar

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Türk Telekom Online İşlemler İle Fatura Ödeme başlıklı makalemizde Türk Telekom Borç Ödeme, Türk Telekom Fatura Borçları Öğrenme ve Türk Telekom Fatura Borcu Ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.