Türk Telekom AVEA Bedava İnternet Kampanyası 2017

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi 2017

Selamlar bedava internet kullanan Avea ve yeni Türk Telekom hattı kullanıcıları, 2017 ye özel bedava internet paketi kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız çok doğru adrese denk gelmiş bulunmaktasınız. Teknolojinin günümüzde ilerlemesi ile artık ihtiyaçlarımızın da bununla beraberinde artması bir hal oldu, Bu ihtiyaçlarımızın başında da hatta en en başında artık internet geliyor. Çünkü internet hayatımızı bir yandan iş dünyası açısından kolaylaştıran bir yandan iletişimi ne hızlı kılan bir yer haline geldi.

Bu iletişim ile birlikte taşınabilir yani artık teknolojinin verdiği imkanlarla taşınabilir akıllı telefonlar ile internet ihtiyacı artık cebe sığar hale geldi. Bu ihtiyaçlarımızı karşılamanın yollarından en önceliklisi bir hat edinmek tabi. İşte sizlere değinmek istediğim konu da budur. Eskisinin AVEAsı olan Türk Telekom bedava internet paketleri hakkında sizlere olabildiğince bilgi sunup sizlerin bu ihtiyacı ücretsiz sahip olmanız yönünde bilgi sunmaktır amacımız.

Sizlere bahsedeceğim Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2016’nın son çeyreğine kadar geçerlidir diğer türlüsü yeni gelecek kampanyalar ile sizleri güncel olarak avea bedava internet ve türk telekom bedava internet konuları hakkında bilgilendirmek önceliğimiz olacaktır.

2017 Türk Telekom bedava internet paketleri hakkında bilgi edinebileceğiniz kaynaklardan biri olarak sizlere hemen bedava internet kampanyalarının detayını anlatmak üzere makaleyi okumaya devam ederek ilgili hat sahipleri yani siz avea ve Turk Telekom bedava internet arayıcılarının sorununa çözüm aramanıza son bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

İlk kampanyamız olarak sizlerinde bildiği gibi geçen nisan ayında ülkece geçmiş olduğumuz 4.5G üzerinden Türk Telekom kullanıcılarına sunulan bir hediye bedava internet kampanyası mevcut. Bu kampanya ile avea yani Turk Telekom 10 GB bedava internet kampanyasından yararlanabilecek.

Diğer hat kullanıcılarına göre daha avantajlı bir kampanya olduğunu ve hatta bir diğer avantajın çekim gücünün diğer hatlara göre de daha avantajlı olduğunu söylememe gerek yoktur sanırım. Çoğumuz bunu test etmiş yada çevremizden edindiğimiz yani çevremizde en azından hat değiştirenlerin dediğine göre de bu çekim gücü meselesi diğer hatlara göre daha iyi olduğunu belirteyim.

Türk Telekom AVEA bedava internet kampanyasından yani yukarıda belirtmiş olduğum 4.5G internet kampanyasından yararlanmak için 10 GB bedava internet veren bu hizmetten yararlanmak çok basit.

Türk Telekom AVEA Bedava İnternet

Türk Telekom AVEA Bedava İnternet

Türk Telekom AVEA 4.5G Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Türk Telekom kullanıcılarına özel olan bu 10 GB bedava internet kampanyası telefonu yani akıllı cihazı bu teknolojiyi ve SIM kartı bu 4.5G teknolojisini destekleyen kişiler faydalanabilir.

  • Telefonum 4.5G Destekliyor Ama SIM Kartım Desteklemiyor

Türk Telekom bedava internet paketinden yararlanmak istediniz ama yararlanmak için yukarıda sunduğum şartlardan biri olmadı, örneğin akıllı telefonunuz 4.5G teknolojisini destekliyordu fakat SIM kartınız henüz bu yeniliğe hazır değilse Türk Telekomun sunduğu bu bedava internet kampanyasından yararlanamıyorsunuz, zaten diğer türlüsü SIM kartınız hazır olsa bile cihazınız 4.5G yi desteklemediği için yine yararlanamayacaksınız.

Sitemizde 4.5G destekleyen telefonların listesini sunmuştuk arama kısmına yazarak listeye ulaşabilirsiniz yada google ” 4.5G destekleyen telefonlar pasulya yazıp yine aynı makaleye erişebilirsiniz. Hattınızın yada telefonunuzun 4.5G teknolojsini destekleyip desteklemediğini öğrenmenin bir diğer kısa yolu ise telefonlarınızdan yeni mesaj alanına ” 4.5G HAZIR ” yazıp adres olarak ” 5555 ” yazıp mesaj atarak sizinde telefonunuz ve hattınızın 4.5G destekleyip desteklemediğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Turk Telekom bedava internet paketi kampanyası için gereken 2 şartta hazır ise hemen telefonlarınızdaki mesaj alanına giderek yeni bir kısa mesaj yazmanız gerekmekte hemen bu bilgileri de vereyim çok uzatmadan ” GIGA  yazıp 5555’e mesaj gönderdiğinizde bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz ve ardından 10 GB Turk Telekom bedava internet hattınıza tanımlanacaktır.

Bir diğer avea bedava internet paketi kampanyası ise yeni hattını yeni taşıyanlara ve yeni nuamra alanlara özel bir kampanya. Sizde yeni bir hat ve ya numaranızı Turk Telekoma taşıdıysanız bedava internetten yararlanmanın buda bir başka yolu. Hemen bu yolu sizlere tarif edeyim.

Türk Telekom Yeni Gelenlere Özel Bedava İnternet Kampanyası

Turk Telekom AVEA bedava internet paketi kazanmak için tabi belirttiğim gibi bu yol yeni gelenler ve yeni numarasını alanlar için, telefonlarınızdan mesaj alanına girerek ” DENEME ” yazarak hemen adresi 5555 yazıp gönderiyoruz ve bizlere hemen deneme paket hattımıza tanımlanıyor. Bu paketle beraberinde 500 MB internet paketi bedavadan sağlanmış oluyor. üstelik yanında da ne veriyor yani hangi başka sorunlarınıza derman oluyor bu deneme paketi;

Turk Telekom bedava dakika, Turk Telekom bedava sms gibi paket arama derdinden de kurtulmuş oluyorsunuz bu deneme paketi ile. Bu paket sizlere 1 aylığına tanımlanmakta olup ona göre kendinize bu süre içerisinde yetecek kadar kullanmanızı tavsiye ederim, Facebook kullanacaksanız Facebook Lite kullanmanızı öneririm bu paket ile beraberinde.

Son Turk Telekom bedava internet paketiyse daha önce hiç paket satın almamış kullanıcılara özel, Yani ilk defa bir paket yapacaksanız onun öncesinde sizlere 1GB Türk Telekom bedava internet hakkı doğuyor bunu kullanabilirsiniz. telefonlarınızdan mesaj alanına 1GB  yazarak 5555 adresine gönderdiğinizde Türk Telekom AVEA hattınıza bedava internet tanımlanacaktır böylelikle bu kampanyadan da ücretsiz yararlanmış oluyorsunuz.

Makale Güncelleme Aşamasında …

Yeni Bedava İnternet Paketleri İçin Pasulya.com Adresini Ziyaret Etmeyi Unutmayın.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler başlıklı makalemizde Vodafone Esnek Tarifeler, Vodafone Faturasız Esnek ve Vodafone Faturasız Esnek Tarifeler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.