TTNET Fiber İnternet Tarifeleri, Hız Testi ve Müşteri Hizmetleri

TTNET Fiber İnternet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve TTNET Hız Testi Nasıl Yapılır Bu Sayfamızdan Bakın

Ttnet Fiber İnternet Tarifeleri Ttnet yeni dünyasında fiber hız var. Hem aynı fiyatlarla, aynı kotayla ve çok daha yüksek hızla fiber hızı kullanmak mümkündür. Eğer uygun altyapı ve koşulda iseniz güncellenen Fibernet paketleriyle tanışma vaktiniz gelmiştir.

100 Mbps’ye kadar fiber hızlı internet kullanma ayrıcalığına sahip olmak istiyor musunuz? Ttnet Fiber internet paketleri içeriklerinde neler var?

Mevcut Ttnet aboneleri için işte tarifeler:

– Kotalı Fibernet Paketleri

. 4 Gb kotada 8 Mbps’den 20 Mbps’ye çıkan hız ile; 34 TL/ay

. 6 Gb kotada 8 Mbps’den 20 Mbps’ye çıkan hız ile; 37 TL/ay

. 12 Gb kotada 8 Mbps’den 20 Mbps’ye çıkan hız ile; 49 TL/ay

– Limitsiz Fibernet paketleri

. Limitsiz, 1 Mbps’den 20 Mbps’ye çıkan hız ile; 62 TL/ay (25 Gb AKN)

. Limitsiz, 8 Mbps’den 20 Mbps’ye çıkan hız ile; 71 TL/ay (75 Gb AKN)

– Ttnet Sizinle Paketleri

. 4 Gb kotalı 8 Mbps’den 20 Mbps’ye çıkan hız ile; 25 TL/ay

. 6 Gb kotalı 8 Mbps’den 20 Mbps’ye çıkan hız ile; 27 TL/ay

. 12 Gb kotalı 8 Mbps’den 20 Mbps’ye çıkan hız ile; 37 TL/ay

. Limitsiz 8 Mbps’den 20 Mbps’ye çıkan hız ile; 51 TL/ay

– İşyerim Paketleri

. 4 Gb kotalı 8 Mbps’den 20 Mbps’ye çıkan hız ile; 41 TL/ay, 47 TL/ay, 56 TL/ay

. 6 Gb kotalı 8 Mbps’den 20 Mbps’ye çıkan hız ile; 44 TL/ay, 50 TL/ay

. 12 Gb kotalı 8 Mbps’den 20 Mbps’ye çıkan hız ile; 56 TL/ay, 62 TL/ay

. Limitsiz 8 Mbps’den 20 Mbps’ye çıkan hız ile; 78 TL/ay, 84 TL/ay, 93 TL/ay

TTNET Fiber İnternet Kullanım koşulları ise şu şekildedir:

Fibernet adil kullanım kotaları Fibernet 4, 6, 12 paketlerinde 25 Gb; Fibernet Limitsiz (20 Mbps’ye kadar) paketinde 75 Gb; Fibernet Limitsiz paketinde (35 Mbps’ye kadar) 100 Gb; Fibernet Limitsiz paketinde (50 Mbps’ye kadar) 200 Gb’dır.

Aylık adil kullanım kotaları dolar ise, hız 3 Mbps’ye düşecektir.

Kotalı Fibernet paketlerinde kota aşım ücreti 0,012451 TL/MB’dir.

Kotalı Fibernet paketlerinde aşım olsa da 105 TL’yi geçmez. (Aylık ücret + kota aşım ücreti)

Dönüşüm paketlerinde yalnız bir defa için mevcut DSL paketlerinden Fibernet paketlerine dönüşüm amaçlı yaralanabilir.

TTNET Fiber İnternet Tarifeleri

TTNET Fiber İnternet Tarifeleri

TTTNET Hız Testi Nasıl Yapılır

İnternet hızı yaşadığımız bu çağda hepimiz için çok önemli bir unsur. İnternet sağlayıcısı devi olan TTNET hızınızı test edip kendiniz görmeniz için sizlere bir site açmış bulunmaktadır. Bu yazımızda TTNET Hız testi nasıl yapılır aşağıda inceleyeceğiz.

  • 1- ) İnternet tarayıcınıza girip adres çubuğuna : http://hiztesti.turktelekom.com.tr/  adresini yazıp giriş sağlıyorsunuz.
  • 2- ) Giriş sağladıktan sonra ekranda ve aşağıda göreceğiniz talimatları hız testinin doğruluğunu arttırmak için uygulamanız gerekiyor.
  1. Kablosuz internet bağlantınızı kapatınız.
  2. Bilgisayarınız kablosuz olarak değil TTNET in sizlere modem kutusunda vermiş olduğu Ethernet kablosu ile bilgisayarınızla modem arasında bağlantı kurmak zorundadır
  3. Bilgisayarınızda TTNET hız testi ekranı dışında tüm çalışan program ve uygulamaları kapatmanız hız testinin doğruluğunda büyük bir etki sağlayacaktır.
  4. Tarayıcı programınızda TTNET hız testi ekranı dışındaki tüm sekmeleri kapatın.
  5. İnternet bağlantısı ile çalışan TV veya diğer cihazlarınızı kapatın.
  6. İnternet bağlantınızın başka bir bilgisayar tarafından kullanıp kullanılmadığına emin olun.

Tüm bu talimatları gerçekleştirmeniz testin doğru sonucu vermesinde büyük etki sağlayacak olup bu talimatları gerçekleştirdikten sonra talimatların altındaki talimatları gerçekleştirdiniz mi sorusuna yanıt olarak ” evet ” e tıklamanız sonucunda test ekranına geçiş sağlayabilirsiniz. Evet, sekmesine tıkladıktan sonra tarayıcınız sizi Teste Başlamanız için bir ekrana yönlendirecektir.

Teste başla butonuna tıkladıktan sonra TTNET bir ibre ile öncelikle yükleme hızınızı 15 ila 20 saniye arasında bir süre ile sizlere bildirecek olup daha sonrasında bu süre bittikten sonra yükleme hızınız için aynı süre de bir test uygulayacaktır.

Aynı zamanda bu test uygulanırken internetinizin başarı grafiğini ibrenin sağında görecek olup istemci IP adresinizi ise sol alt tarafta görebilirsiniz. Bu işlemlerin sonucunda TTNET ekranı sizlere indirme hızınızı ve yükleme hızınızı MBPS biriminde bildirecektir.

Bu hız birimlerinin altında başarı grafiğini de görmeniz mümkündür. Dilerseniz test ekranının sol üst köşesinden testi tekrar edebilirsiniz. Fakat testin doğruluğu adına yukarıda ki talimatları eksiksiz yaptığınıza emin olmalısınız.

 

TTNET Fiber İnternet Tarifeleri ve TTNET Hız Testi Nasıl Yapılır Gibi Bilgiler Sayfamızdadır

TTNET Fiber İnternet Tarifeleri ve TTNET Hız Testi Nasıl Yapılır Gibi Bilgiler Sayfamızdadır

TTNET Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turk Telekom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ARTIK TEK NUMARADA

2016 yılının ilk ayında Türk Telekom, Avea ve TTNET‘in tek çatı altında buluşmasıyla birlikte, 175 yıllık tarihi geçmişe sahip olan telekomünikasyon şirketi Türk Telekom, müşteri sayısını ve hitap ettiği kitledeki insan sayısını oldukça arttırdı. Bu girişimin ardından milyonlarca Avea ve TTNET müşterisi Türk Telekom’a ulaşmaya başladı.

İnternet kullanımı ya da Avea hattıyla ilgili herhangi bir sorunu ya da merak ettiği olan insanların ulaşması gereken numara 444 1 444 olarak değişti. Eğer sabit hat üzerinden ulaşmak isteyen müşteri olursa 0212 707 04 14 numaralı telefon numarasını araması gerekiyor.

TTNET Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 7 gün ve 24 saat boyunca ulaşılabilir durumda. En küçük bir probleminizde yanınızda olan Türk Telekom müşteri hizmetleri temsilcileri ile yaptığınız tüm görüşmeler, güvenlik nedeniyle kayıt altına alınmaktadır. Müşterilerini önemseyen ve müşteriye verilen kaliteli hizmetin hep arkasında duran bu köklü şirket sayesinde, probleminiz ne kadar çok ya da büyük olursa olsun, daha fazla sorun yaşamayacaksınız.

Herhangi bir gün arayarak internet bağlantınızla ilgili yaşadığınız sıkıntıyı müşteri hizmetleri temsilcisine iletebilmeniz mümkün olmaktadır. Sorununuzun çözülmesi için ise uzun zaman beklemeniz gerekmeyecektir. Sizinle kurulacak saygılı iletişimden de oldukça memnun kalacaksınız.

İnternet ve telefon günümüzde pek çok kişinin günlük hayatlarında en çok zaman ayırdığı iki temel teknolojik gelişmedir. Dolayısıyla telefon veya internette meydana gelebilecek bir sorun, pek çok işinizin aksamasına sebep olabilir. Bu tür durumlarla karşılaşmamak için yapmanız gereken müşteri hizmetleri ile anında iletişime geçmektir. Verdiğiniz tüm parayı doğru işler için harcamak istiyorsanız Türk Telekom sizin için en ideal kurumdur.

Yalnızca başvurularınız sırasında değil sonradan yaşadığınız problemlerde de yanınızda olan bu kurum sayesinde, hayatınızdaki pek çok engeli daha kolay aşacaksınız. Diğer firmalardaki kurumsal politika gereği görülen kar etme amacının müşteriye sunulan hizmet kalitesine göre daha ön planda tutulması, bu kurum politikaları bakımından geçerli değildir. Her an sizin yanınızda olacak ve yanınızda oldukça daha güçlü hissedeceğiniz bir kuruluş arıyorsanız Türk Telekom sizin için en idealidir.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Turkcell SüperOnline ADSL İnternet Paketleri 2016 başlıklı makalemizde Turkcell SüperOnline, Turkcell SüperOnline ADSL İnternet Paketleri ve Turkcell SüperOnline ADSL İnternet Paketleri 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.