Traffic Racer Mobil Oyun İncelemesi Hemen indir

Traffic Racer APK indir

Traffic Racer, mağazalara giriş yapması ile herkesin ilgisini çeken hız içerikli bir oyun. Soner Kara’nın yüklemesini yaptığı bu oyuna detaylı bir şekilde göz atıyoruz.  Traffic Racer gerçek hayatta yapmadığınız hızlar, atamadığınız makaslar eğlenceli ve güzel bir içerik ile sunulmuş. Oldukça yeterli grafikleri bulunan Traffic Racer bu grafikleri sayesinde daha renkli, eğlenceli ve gerçekçi bir oynanış sunmakta. Traffic Racer size viraj, ani uçuşlar, rampalar gibi çılgın içerikler sunmuyor.

Bu durum gerçekçiliği arttırıyor. Zaten düz bir yol üzerinde oynanan Traffic Racer bu içerikleri harita içerisinden istese de destekleyemiyor. Traffic Racer sizleri zevkli bir oynanış ve adrenaline davet ediyor. Oynanış bakımından sizlere seçenekler elbette sunulmuş. Bu seçenekler hareket sensörlü veya dokunmatik ekran üzerinden olmak üzere iki seçenek halinde.

Traffic Racer kullanıcılara 33 farklı araç seçeneği sunmakta. Bu araç sayısı oyun içerisinde biriktirilen paralar ile alınmakta. Türk üretimi olması içerisine tanıdık arabaların girmesini sağlamış en dikkat çekeni ise tabii ki şahin. Tanıdık bir araçla oynamak daha çok zevk veriyor. 33 farklı araç var bu doğru aynı zamanda bu 33 farklı aracı modifiye yapma gibi bir şansınız var. Çeşitli renkler ve jantlar bulunuyor, en uygununu seçmek size kalmış.

Traffic Racer’ı oynarken elbette sadece boş boş makas atmıyoruz veya delicesine hızlar yapmıyoruz oyun çeşitli modlar ile desteklenmiş. Traffic Racer’ın içerisinde 5 farklı oyun modu mevcut. Bu modlar Sonsuz, Çift Yön, Zamana Karşı, Polis Takibi ve Serbest Sürüş olarak sıralanabilir. Bu modlar sayesinde kullanıcılara çok zevkli bir oyun deneyimi yaşatılmakta.

Bu modları kullanabileceğiniz 5 farklı mekan da mevcut. Bu mekanlar özel olarak seçilmiş ve oyuncuların güzel dakikalar geçirmesini sağlamakta. Bu mekanlar şu şekilde, Sonsuz, Çift Yön, Zamana Karşı, Polis Takibi ve Serbest Sürüş olarak sıralanabilir.

Oyun içinde bilindiği üzere Türkçe dil desteği mevcut. Çok güzel bir başka yanı ise online skorboard ve başarılar. Bir liste içerisinde oyuncuların yüksek skorları ve başarıları sergileniyor bu sebeple diğer oyuncuları geçmeye çalışmak sizi daha çok oyuna bağlayacak daha istikrarlı bir oynamışa sebebiyet vermekte. Traffic Racer mağazalarda ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Benim Konuşan Angela'm Android APK indir başlıklı makalemizde Benim Konuşan Angela'm, Benim Konuşan Angela'm Android indir ve Benim Konuşan Angela'm APK indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.