SwiftKey Keyboard 6.1.0.169 APK İndir (Türkçe)

SwiftKey Keyboard  APK İndir

SwiftKey Keyboard uygulaması neden oluşturulduğundan başlamak istiyorum ilk. Android işletim sistemimizdeki hali hazırdaki klavyeyi biliyoruz, hani şu yazamadığımız klavye var ya işte ondan bahsediyorum. Yeni bir telefon ile birlikte çok basit bir arayüzüne sahip bir klavye tasarımı ile geliyor karşımıza işte tam bu sırada yardımımıza SwiftKey Keyboard adında klavye uygulaması bize bu konuda yardımcı oluyor.

Şuan ki hali hazırda ki güncel sürümü SwiftKey Keyboard 6.1.0.169 dur. Ücretsiz olarak aşağıdan sizlere vereceğimiz linkten SwiftKey Keyboard APK indir butonuna tıklayarak  ücretsiz uygulamaya erişebilirsiniz tabi. Bahsettiğimiz gibi akıllı telefonlarımızın hali hazırdaki klavye tasarımları çok kötü ve tuşların yerleşimi de çok alışamadığımız bir tasarıma sahip. Şahsen bu konuda IOS cihazları gerçekten harika iş çıkarıyor hali hazırdaki tasarımı ve ekran kalitesi ile bu tarz sorunları pek yaşamıyoruz.

Hali hazırdaki klavye tasarımından bıktıysanız yada hızlı yazmak konusunda gerçekten harfler ve rakamlar bir birbirine giriyorsa sade ve şık bir tasarıma ve klavye düzenine ihtiyacınız var demektir. Günümüz hız devri hızlı mesajlaşarak çok daha hızlı ve anlamlı iletişim kurabiliyoruz artık. Sizler de hızlı bir dünyaya ayak uydurmak ve hızlı iletişim kurmanın hızlı mesaj yazmanın zamanın geldiğini düşünüyorsanız sizde hemen SwiftKey Keyboard uygulamasını indirebilirsiniz.

SwiftKey Keyboard uygulamasını indirdiğiniz de halihazırda bir kaç tasarım sizleri bekliyor olarak tabi. SwiftKey Keyboard Free sürümünde çok fazla tasarım ve klavye düzeni olmasa da eski hali hazır klavye tasarımından ve tuş düzeninden çok daha iyi olduğunu sizde kullanınca fark edeceksiniz gerçekten.

SwiftKey Keyboard Pro Özellikleri

SwiftKey Keyboard Pro Full sürümünde ise tasarımsal olarak önünüze çok fazla tasarımlar çıkabiliyor gerçekten ki bu çok güzel bir özellik aslında. Biraz SwiftKey Keyboard Pro sürümünden bahsedecek olursam free sürümünde önünüzde çok fazla tasarım yok ve hali hazırdaki SwiftKey Keyboard temaları pek fazla elimizdeki telefonun rengine ve ya tasarımına pek uymuyor diyebilirim.

SwiftKey Keyboard Pro sürümü ile beraber sizlere önünüzde çok fazla seçenek geliyor ki bu seçenekler elinizdeki telefonların tasarımına göre dilediğinizce seçebilirsiniz. Bu size ne gibi avantaj sağlar dersek elinizdeki her marka telefona uyumlu şık tasarımlar sizler bekliyor olacak ve tuş kalitesi bakımından yani dokunma hasasiyeti bakımından çok daha iyi bir hal alıyor ve tuş yerleşimi ile çok daha hızlı ve doğru bir dil ile kullanabiliyorsunuz.

SwiftKey Keyboard Genel Özellikleri

SwiftKey Keyboard özellikleri arasında sadece şık klavye temaları ve tuş dizilimi yok dahası olarak hızlı yazmak için kendi akıllı kelime haznenizi oluşturmanızda yardımcı oluyor. Bu özellik ile sizin konuşma tarzınızı belirli bir mesajlaşma süresinden sonra anlıyor. Yani nasıl hangi tarzda yazdığınızı anlıyor ve ona göre önerilen kelimeleri karşınıza çıkartıyor.

Klavyenin üst kısımında küçük bir bölmede sizlere önerilen kelimeler çıkıyor. Bu önerilen kelimeler yazdığınız harflere göre karşınıza çıkıyor örneği siz s harfine bastınız size s harfi ile en çok kullandığınız kelimeyi karşınıza çıkartıyor tabi bu en çok kullandığınız kelimeleri nereden biliyor derseniz belirli bir süre sonra klavyenin kendine has bulut depolama servisi ile size ait bir özel alan oluşuyor burada en çok kullanılan kelimeler yer alıyor. Burada sizin konuşma tarzınız ve nasıl bir dil ile konuştuğunuzu anlıyor burada size özel bir yapak zeka oluşturuluyor.

SwiftKey Keyboard uygulamasının başlarında sizin en çok kullandığınız kelimeleri öğrenemediği için mesela s yazdınız karşınıza çıkan önerilerde selam, selam, naber gibi kelimeler geliyor tabi dediğim gibi zamanla bu bastığınız kelimeleri hızlıca tamamlamanız için sizi öğrenecektir ve her bir iki harf yazdığınızda önerilerde istediğiniz kelimeler çıkacak ve böylece SwiftKey Keyboard uygulaması ile çok daha hızlı bir yazım şekli gerçekleştirebileceksiniz.

Tabi SwiftKey Keyboard Pro ile bu kelime haznesi çok daha geniş bir hal alıyor ve sizlerin daha iyi bir dil ve çok daha hızlı yazmanız için olanak sağlıyor. Aşağıdan SwiftKey Keyboard ücretsiz sürümünü indirebilirsiniz.

SwiftKey Keyboard 6.1.0.169 APK İndir

Bu akıllı telefonlarınız için bahsetmiş olduğum klavye uygulamasının linkidir. SwiftKey Keyboard uygulaması ile neler yapabileceğinizi zaten yukarıda anlattım ve sizlere Pro ve Free sürümleri arasındaki farkları da anlatmaya çalıştım şimdi aşağıdan Google Play Store mağazasına giderek ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Aşağıda bahsettiğim link de ki SwiftKey Keyboard 6.1.0.169 sürümüdür. Ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz SwiftKey Keyboard Pro ya sahip olmak için uygulama içerisinden satın al butonuna tıklayarak hak yemeyerek satın alabilirsiniz. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.touchtype.swiftkey&hl= aşağıdaki butona tıklayarak ilgili linke gidebilirsiniz arkdaşlar.

SwiftKey Keyboard APK

SwiftKey Keyboard APK

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan WhatsApp Durumları ve Yaratıcı WhatsApp Sözleri başlıklı makalemizde Aşk Dolu WhatsApp Durumları, Aşk Dolu WhatsApp Sözleri ve Felsefe Dolu WhatsApp Durumları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.