Survivor 2016 Yarışmacı Kadrosu Ünlüler Ünsüzler

Survivor 2016 Yarışmacı Kadrosu Ünlüler Ünsüzler

TV8 ekranlarında yer alan Survivor 2016 yarışması başlamaya yakın süre azaldıkça her gün,  ve o gün geldikçe heyecan ve doruk artıyor, Survivor 2016 yeni sezon yarışmacı kadrosu yavaş yavaş kesinleşmeye başladı artık. Yeni sezonda bir birinden farklı yarışma parkları bizleri bekliyor olacak. Aynı zamanda bu zorlu mücadelede zor oyunların ardından yarışmacıları motivasyon etme amacı ile ve yarıştıkları ada da aç kalmamaları için bir birinden büyük yemek ödülleri ve tatil ödülleri bekliyor olacak.

Survivor 2016 Ne Zaman Başlıyor

Survivor 2016 Yarışması 7 Şubat’ta TV8 Ekranlarında Başlıyor

Survivor 2016 yarışması başvuru formu ile ünsüzler (gönüllüler) takımı için aday başvuruları gönderildi 2. aşama için Survivor 2016 yarışması için yani videolu başvuru formu doldurulup gönderildi ve 3. aşama olarak da geçtiğimiz günlerde 12-13 Aralık’ta İstanbul’da seçildi. Şuan Survivor 2016 ünsüzler kadrosu seçilmiştir diye tahmin ediyorum, henüz açıklanmasa da yakın bir süre içerisinde tanıtımlar ile bu yarışmacıları tanıtırlar.

Survivor 2016 ünlüler kadrosu henüz tam olarak kesinleşmese de geçtiğimiz günlerde Acun Medya ekibi tarafından Acunn.com adresinde ilk ünlüler kadrosunda yer alacak isimi açıkladılar. İlk ünlü Yılmaz Morgül olarak Survivor 2016 yarışması takipçilerine duyuruldu. Bu açıklama ile beraber sosyal medya da platformlarında resmen çıp gibi büyüyen ilgi ve eleştirilere odak noktası haline gelen Yılmaz Morgül’ün henüz bu konu hakkında kesin bir tebrik gibi yada yarışmada neler yapabileceği gibi bir açıklaması henüz yok.

Survivor 2016 ünlüler kadrosunda yer alacak bir diğer ünlü kişi ise 2003 yıllarında TrabzonSpor kadrosunda yer alması için transferi gerçekleşen ve bir çok taraftarın gönlünü fetheden İbrahim Yattara oldu. Ülkemizde uzun süre boyunca spor dünyasında büyük izler bıraktığını hepimiz biliyoruz. İbrahim Yattara Survivor 2016 ünlüler kadrosunda yer alacak 2. isim oldu. Futbol dünyasında bıraktığı izleri Survivor 2016 yarışmasında da bırakabilecek mi. Hala kendisine sevgi ve saygı gösteren TrabzonSpor lu ve karadenizli taraftarlar ile kendisini ileri de görebilecek isim olarak görüyorum.

Survivor 2016 ünlüler kadrosunda yer alacak bir diğer isim Acun Medyanın sosyal medya platformlarında tanıttığı isim ise Yunus Günce. 3. ünlü isim ile Survivor 2016 yarışmasına adım adım biraz daha yaklaşıyoruz. Yunuz Günce ismini bir çok alan da gördük ve tanıdık. Bir çok meslekte boy gösteren bir isim olduğunu biliyoruz. DJ’lik de yaptı bir diğer yandan oyunculuk da, kendisini bir çok yerde gördük ve beğeni ile izledik. Bir çok Radyo, TV kanallarında bir çok programda sunuculuk yaptı. Stand Up gösterileri ile uzun süre boyunca millyonları kendini beğendirdi. Survivor 2016 yarışmasında yani dünyanın en zorlu yarışmasında ne derecede başarılı olabilecek şimdiden merak konusu oldu.

Survivor 2016 Ünlü Yarışmacıların Kadrosu

Bu zamana kadar Survivor 2016 ünlüler kadrosunda 3 isim kesinleşti bunları yukarıda vermiştik hafiften tekrardan hatırlatmak gerekirse: Survivor 2016 ünlü yarışmacılarda ilk isim Yılmaz Morgül oldu, daha sonrasında 2. kesinleşen isim Türkiye liginde büyük beğeni ile uzun yıllarca takip ettiğimiz isim İbrahim Yattara oldu. Bir diğer kesinleşen 3. isim Yunus Günce oldu.

Survivor 2016 yarışmasında bir diğer ünlü isimler kesinleşme de isimlerde dolanan isimlerden bazılarını hemen tanıtayım. Bu bahsedeceğim isimler kesinleşmemiş isimler yani Acun Medya tarafından onaylanmayan tamamen teori olarak sosyal medya da dolaşan isimlerdir. İlk isim olarak Kerem Bürsin ismi dikkat çekiyor gerçekten. Bir diğer Survivor 2016 ünlü yarışmacılarda yer alacağı düşünülen isim ise Gökhan Tepe isimi bir diğer isim olarak görüyoruz.

 

Survivor 2016 diğer isimler henüz kesinleşme de bahsettiğimiz gibi bir çok isim dolaşıyor bunların ilk ikisini sizlere bahsettik. Survivor 2016 da ünlüler kadrosunda yer alacağı düşünülen üçüncü isim ise Yasemin Allen olarak dolaşan isimler arasında yer alıyor. Hemen ardından gelen bir diğer isim Oğulcan Engin isimleri sosyal medya da dillerde olan isimler arasında yer alıyor. Dahasında Dilara Gönder ismi de dikkat çekiyor ve hemen ardından Selin Şekerci ismi de geliyor.

Survivor 2016 yarışmasında ünlüler isimleri arasında en çok kesin olmayan ve dikkat çeken isimler arasında Kaptan Alex ismi de dikkat çekiyor. Hemen ardından Sinan Engin ve Oğulcan Engin isimleri de bu kesinleşmemiş kadronun için de yer aldığını da belirtmek istiyorum. Hemen ardından bu isimleri takip eden diğer isimse Tolgahan Sayışman olarak da düşünülen isimler arasında yer alıyor. Ve daha nice ünlü isimler bu listenin arasında yer alıyor, dediğim gibi şuana kadar kesinleşmiş 3 isim yer alıyor diğerleri şuan lık tamamen teori isimler arasında yer alıyor.

Survivor 2016 Ne Zaman Başlıyor

Survivor 2016 ne zaman başlıyor kesin bilinmese de bu dünyanın en zorlu yarışmasında daha kesin olarak ilk 3 ünlü kadrosu ismi açıklanmasının ardından, diğer isimlerinde yavaş yavaş açıklanacağını düşünürsek ve ünsüzler kadrosunu da tanıtacağı zamanları tahmin edersek 2016 ocak ayı içerisinde başlayacağı kesin gözü ile bakabiliriz.

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Big Brother Türkiye Android Uygulaması İndir başlıklı makalemizde Big Brother Türkiye Android İndir, Big Brother Türkiye Android Uygulaması İndir ve Big Brother Türkiye APK İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. Pingback: Survivor 2016 Yarışmacı Kadrosu Ünlüler Ünsüzler | Guncel Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.