SÜRPRİZ Vodafone Bedava İnternet Dakika Sms Paketi

Vodafone İnternet Paketleri

Sürpriz vodafone bedava internet paketine sahip olmak istemez misiniz? Vodafone kullanıcıları arasında sürpiz hediye paketi dağıtıyor. bunlardan en önceliklisi tabi ki de vodafone bedava internet paketi yani en çok istenilen paket o. Tabi bu paket kapsamında vodafone bedava dakika ve vodafone bedava sms paketleri de sizlere sürpriz bir şekilde hediye edilebilir. İlk önce nasıl Sürpriz pakete sahip olabileceğinizi öğrenin. Daha sonra Vodafone’nun size sunduğu özel fırsatları seçerek dileyene bedava internet, dakika ve sms paketlerini sunuyor.

Siz de vodafone bedava internet, dakika ve ya sms paketi  istiyorsanız hemen yapmanız gereken telefonlarınızın mesaj alanına geleerek yeni bir mesaj gönderme kısmına girmek olacak ve hemen oraya mesaj alanına SURPRIZ yazıyoruz daha sonra gönderilecek adres ise 6666 yazıyoruz ve gönder diyoruz hemen size özel teklifler sunulsun. Vodafone bedava internet paketi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenler makalemize göz atabilirler.

 

Vodafone Sürpriz Paketi Detayları

 • Vodafone müşterileri kaldıkları sene boyunca ve fatura/yükleme miktarına göre evvelce belirlenmiş armağan/avantajlar ve bolca sürpriz paketler sunulacaktır.
 • Vodafone müşterileri önerilerini kampanya müddetince SURPRIZ yazıp 6666’ya fiyatsız bir şekilde SMS göndererek kendilerine özel kampanyaları öğrenebileceklerdir. Bu sorguyu yapan müşterilere yanıt olarak iki tercih sunulacaktır;  Burger King, Kahve Dünyası, Mudo, Gittigidiyor, Yemeksepeti, veya Borajet gibi başlıca markalardan indirimler ya da Vodafone hatları içinde yurtiçi konuşma veya vodafone bedava internet paketi hediyesi.
 • Bu tarz büyük kampanyadan tüm aktif Vodafone’nun kendi has müşterileri yararlanabilecektir.
 • Sürpiz paketi ve bu kampanyanın müşteri hizmetleri desteği vodafone özel 542 ve işbirlikteliği yapan firmaların müşteri hizmetleri üzerinden verilecektir.
 • Kampanya süresince Vodafone yukarıda belirlediğimiz markalarından satın alma yapan bir müşterisi ile anlaşmalıve müessesenin satın alma şartlarına uygun hareket ediyor olacaktır.
 • İş birlikteliği yapılan anlaşmalı firmalarımız ve Vodafone ile yapılan bu indirimi ve/veya avantajı sınırlama veyahut iptal etme hakkına sahip olduğunu da belirtmek isteriz.
 • Adaletli Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacın karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı vaziyetler için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten işkillendiği taktirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı olarak iptal etme hakkını gizli tutuyor.
 • Kampanyaya katılım stoklar ile hudutludur. Markaların Vodafone abonelerine verdiği öneriler markaların kampanya koşulları ile sınırlandırılmıştır.
 • Aboneler, fiyatsız yurtiçi konuşma seçtikleri vaziyette kazandıkları promosyonları kendi 60 saniyelik periyodları ile kullanabileceklerdir.
 • Promosyonlar, abone alakalı şartları sağladıkran sonra 48 saat içerisinde yüklenecektir.
 • Kazanılan promosyonlar yalnızca yurtiçinde kullanım için geçerlidir. Beynelmilel dolaşımda (roaming) kullanılamayacaklardır. KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ, beynelmilel dolaşım kapsamında değerlendirilmektedir.
 • Kazanılan promosyonlar ile sadece yurtiçi destinasyonlar aranabilecektir. Beynelmilel arama yapılamayacaktır.
 • Kazanılan promosyonlar, Özel Servis ve Türk Telekom Özel Servis aramalarında kullanılamayacaklardır.
 • Bu iletisi gönderen aboneler, abonelik ve kullanim bilgilerine göre hazırlanan, bu ve buna benzer Vodafone kampanyalarına abonelikleri müddetince katılmaya onaylamış sayılırlar.
 • Vodafone’un kampanya özelliklerinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Müessesesi tarafından belirlenen usullere uygun olarak farklık yapma hakkı gizlidir.
 • Kampanya katılım 29 Kasım 2015 tarihine kadar geçerlidir.

 

Vodafone Borajet Kampantası Detayları

bu kampanya vodafone özel olup Sürpriz paketten aldığınız şifreleri tek kullanımlık olup 1 adet yurt içi biletleme için geçerlidir. Kampanya 29 Ekim 2015-25 Mart 2016 tarihleri arasında icra edilecek tüm uçuşlarda geçerlidir. Kampanyaya dahil olmayan yolcu takvimi 31 Aralık 2015, 1-2-3 Ocak 2016, 22-23-24 Ocak 2016 ve 5-6-7 Şubat 2016 şeklindedir.

Vodafone Burger King Kampanyası

Bu kampanya 24.10.2015 – 06.12.2015 tarihleri arasında Edirne Kapıkule, Mobil Lokantalar, Kidzmondo, Kidzania ve Havaalanı lokantaları hariç tüm Burger King® lokantalarında geçerli olup paket serviste geçerli değildir. Vodafone aboneleri 6666’ya “SURPRIZ” yazıp göndererek alacakları şifre ile kampanyadan yararlanabileceklerdir. Kampanya SMS’leri fiyatsızdır. Kampanya dahilinde 1 adet Whooper Jr.® menü alana aynı menünün 2.si hatıranda hediye edilecektir. Whopper Jr. Menü orta boy patates ve orta boy içecek ile servis edilmektedir. Büyük seçim için ücret farkı uygulanmaktadır.

Vodafone Yemeksepeti Kampanyası

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone abonesi olmak yeterlidir. Kampanya, yemeksepeti.com üzerinde yer alan, açık lokantalardaki, anlaşmalı menülerde verilecek özel indirimleri kapsamaktadır. Vodafone’un belirlediği kullanıcılar kampanyadan istifade etmek için SURPRIZ yazıp 6666’ya ileti attıktan sonra gelen seçenekler arasında Yemeksepeti’ni seçmelidir. Şifrelerini yemek siparişi esnasında, yemeksepeti.com üzerinden açılan ekranda girmeleri gerekmektedir. Kampanyada alınan şifreler tek kullanımlıktır.

Vodafone Mudo Kampyansı

Kampanya 29 Ekim – 29 Kasım tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya yeni sezon giyim ve aksesuar ürünleri ile, indirimsiz Mudo Concept ürünlerinde geçerlidir. Kampanya Mudo’da geçerli hazır giyim kampanyaları ile birleşebilir. Mudo Concept kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya Vodafone Freezone kampanyası ile birleştirilemez. Vodafone şifrelerinin son kullanım tarihi 6 Aralık 2015’dir.

Vodafone Kahve Dünyası Kampanyası

Kampanya şifreleri 1 adet kahve için geçerlidir. Kampanya masaya servis ile küçük ve orta boy Al götür sıcak kahvelerden Caffe Latte, Filtre Kahve, Türk Kahvesi, Americano, Cappucino kahvelerinde geçerlidir. İsteyen içeceklere ek lezzetler isterse menüde yer alan fiyatlar üzerinden fiyatlandırılır. Kampanya dahilinde alınan kahveler Kahve Dünyası 6+1 kampanyasına ilave edemez. Kampanyalar birleştirilemez. Kampanya Kahve Dünyası hava meydanı mağazalarında geçerli değildir. Kampanya 29 Ekim – 6 Aralık tarihlerinde geçerlidir.

Vodafone Gittigidiyor Kampanyası
Vodafone aboneleri, 29 Ekim – 6 Aralık tarihleri arasında GittiGidiyor.com üzerinden 100 TL üzeri alışverişlerde hatıranda 30 TL indirimden istifade edebilirler. Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Bilgisayar, tablet”, “Cep telefonu ve aksesuarı”, “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Süs ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir. Vodafone aboneleri kampanyadan yararlanmak için SURPRİZ yazıp 6666’ya SMS göndermeli veyahut Avantaj Cepte uygulaması üzerinden kampanya şifresi almaları gerekmektedir.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası 2017 başlıklı makalemizde 2017 Bedava İnternet, 2017 Bedava İnternet Paketleri ve 2017 Bedeva İnternet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.