Steam Powered & Steam Community Açılmıyor

Steam Hatası Çözümü - Steam Hata Veriyor 2016 Çözümü

Steam üzerinde dün gece saatlerinden bu yana şuan hali hazırda olan bir hata olan An error occurred while processing your request hatasını almaktayım. Hem “Steam Powered” üzerinden hata almaktayım hem de steam topluluk sitesi olan Steam Community de hata almaktayım. Bunun nedenini henüz çözemedim ve ilginç yanı bu hatayı herkes de almıyor bunu nedenini de merak etmekteyim. Biliyorsunuz Steam Community de oyun içi Pazar alanları mevcut örneğin ben CS:GO içerisinden kasa açmak istedim steam topluluk pazarı Steam Community ye bağlanamadı An error occurred while processing your request hatasını alıyorum hep.

Steam Community de ayrıca Steam GreenLight sistemi var yani yeni girişimcilerin oyunlarını biz oyunculara oylamaya sunarak olumlu olumsuz oylama ile satışa sunulmasına ya da projenin iptaline sebep neden olabilecek bir sistem beğenilere göre bu projenin değeri değişiyor. Bende hiç değilse zaman geçmesi dileğiyle orada takılmak istedim steam da yine hata aldım ve hala hala devam ediyor.

Steam Community hatası alıyorum her kategoride mi alıyorum diye kontrol etmek istedim CS:GO atölyesine göz atayım bir kaç silah oylaması ile hiç değilse hatanın kısa sürece çözüleceğini umaraktan oraya da bakmak istedim ki CS:GO atölyesi de hata verdi yani sitenin tamamı tüm kategorileri hata vermekte ve bu hatayı genel sanıyordum ki bazı arkadaşlarda hiç hata yok bazıları bu hataya çözüm aramaktan kafayı yemiş durumda benim gibi…

Steam hatası çözümü tahminimce DNS ile çözülebilir bir hata gibi yani bir VPN programı ile çözümü kısa vadede hata giderilene kadar kullanılabilir bir sistem olarak görüyorum. Aslında bir ilginç yanı ise oyunlara sorunsuzca girebiliyorum yani sadece site sunucularında olan bir hata bu sanırsam.

Steam Powered üzerinden oyun satın almaya kalkışanlar olabilir benim gibi ve yine ve yinedir ki http://store.steampowered.com/ üzerinden de An error occurred while processing your request hatasını almaktayım…

Ne oyun alabiliyoruz ne topluluk forumlarını kullanabiliyoruz bu soruna çare bulan varsa benimle bilgilerini paylaşabillirler mi acaba? Ben işimden dolayı VPN gibi o tarz programları riskli buluyorum kendi güvenliğim, bilgisayar güvenliği açısından. Yine de sizlerin güvenebileceği programlar varsa dns, vpn gibi eğer işe yararsa yorum atarak bilgilendirin hangi programı kurduğunuzu ve hatayı hangi sunucu ile giderdiğinizi falan bilgilendirin (tabi işe yararsa).

Umarım kısa sürede bu aldığımız steam hatası düzelir ve normale döner herşey. Pazara koyduğum itemlere bakamıyorum fiyat değişikliği falan gerektirir mi, yada kasa almak istiyorum alamıyorum, anahtar alamıyorum valla kesinlikle steam gibi bir alt yapının bu hatayı bizlere sunmasını anlayamıyorum… O değil saatlerdir bu böyle süre gelen bir hata ve çözümlenmeyi bekliyor biz hata alanlar tarından.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Vodafone ADSL Fatura Online Öde & Ödeme Yöntemleri başlıklı makalemizde Vodafone Fatura Ödeme, Vodafone Fatura Ödeme 2016 ve Vodafone Fatura Ödeme İşlemi Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.