Score! Hero APK İndir

Score! Hero APK İndir

Score! Hero nedir dersek kısaca sizlere açıklamak gerektiğini düşünüyoruz. Spor oyunlarını hepimiz severiz ki, futbol vazgeçilmez bir yaşam tarzı oldu hayatımızda. Bu heyecanı ve adrenalin her yerde yaşamak isteyenler ve aynı zamanda zevkli bir futbol oyunu deneyimini de yanında görmek isteyenler de varsa bu oyun tam size göre diyebilirim. Google Play Store’da başarılı bir sıralamayı elde eden bu oyunumuz ile sizler de artık ücretsiz Score! Hero APK İndirdikten sonra aynı şekil ücretsiz de oynayabilirsiniz.

Score! Word Goals, Dream Soccer League ve First Touch Soccer oyunlarının yapımcılarından First Touch işleyişi ile oynanan bu zevki oyunda sizler de yerinizi alabilirsiniz şimdiden. Kısa sürede üst sıralara çıkmaya başaran bu uygulamayı sizler de ücretsiz deneyimleyebilirsiniz. Kısa süre önce android işletim sistemleri için yayına sundular. Score! Hero oyunun yayına girmesini bekleyen bir çok kullanıcı anında milyonlar indirerek kısa sürede kendi kategorisinde google play de 1. oldu.

Score! Hero Hilesi Var Mı?

Score! Hero oyununda kendi alanında oynadığımız oyunlar gibi de Score! Hero hileli apk sı internette mevcut fakat genellikle bu tarz hileli apk dosyaları rus yapımı olduğu için şu günlerde o tarz dosyalara güvenmek ne derece doğru bilmiyorum. Daha öncesinde de bu tarz oyunların hileli apk dosyasını indirdiyseniz şahsen silmeniz yönünde bir not düşebilirim. Hile yapımcıları artık internetten indirdiğiniz o hileli apk dosylarına kendi virüslerini koyarak ne derece telefonlarınıza erişim sağlıyorlar henüz kesinleştiremedim fakat  ben yinede Score! Hero hileli apk indirmek istiyorum derseniz, kendi görüşünüze saygı duyup hileli hakkında bilgi vermek istiyorum.

Score! Hero hileli apk dosyalarında ne gibi özellikler var derseniz Score! Hero para hilesi mevcut sınırsız para hilesi denilmiş. İndirdiğiniz dosyalarda hile aktif olabilir fakat arkaplanda çalıştırdığı uygulamalar ile bilmediğiniz reklam kodları da aktif oluyor diyebilirim. Bu tarz apk dosyalarını indirenler hep fazladan internetinin gittiğinden şikayetçidir.

Şahsen Google Play Store‘dan yani android uygulama mağazasından ücretsiz indirmek doğrusu ve en güvenilir olanıdır. ,Bu yüzden henüz hile paylaşmıyoruz sizin güvenliğiniz için

Score! Hero Ücretli Mi?

Score! Hero oyunu Google Play Store’dan ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir uygulamadır. Oyun içinde gelişmek isteyen kullanıcılar oyunun kendi sunduğu para paketlerinden satın alabilirler tabi. Ama oynanış açısından ücretsiz bir uygulamadır.

Score! Hero Nasıl Oynanır ?

  • Score! Hero oyunu parmaklarınız ile ekrandan top ile kale arasında bir yol belirlemeniz ile ilerleyen bir oyundur.
  • İlk başta dokunarak topu nasıl yönlendireceğimizi bizlere kısa bir eğitim sunuyor oyun.
  • Bu kısa eğitim ile zaten Score! Hero oyunun oynayış yapısını çözüyor insan.
  • Parmaklar ile top ve kale arasında belirlediğimiz o çizgiden gol olmasını sağlıyoruz yada eğitimde de gösterdikleri gibi direğe çarpmalarını da sağlayabiliriz.
  • Parmağımız ile belirlediğimiz çizgi ile dilersek orta açabiliriz yada kaleye de şut çekebiliriz. Score! Hero indirdiğiniz de zaten eğitimde hemen kavrayacaksınız.
  • Oyunu oynarken WiFi yada Mobil verinin açık olmasını gerektiği söyleniyor Score! Hero yani internetsiz oynanmıyor.

Score! Hero APK İndir

Yukarıda da belirttiğimiz gibi artık Score! Hero hileli apk paylaşmak bu tarz oyunların hilelerini yapak Ruslara güvenemiyeceğimiz açısından ücretsiz olarak Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz Dilerseniz linki kopyalayıp indirebileceğiniz adrese gidebilirsiniz yada aşağıdan Score! Hero indir butonundan direk kendi sayfasına gidebilirsiniz.

Uygulama linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.firsttouchgames.story

Score! Hero APK İndir

Score! Hero APK İndir

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan WhatsApp Durumları ve Yaratıcı WhatsApp Sözleri başlıklı makalemizde Aşk Dolu WhatsApp Durumları, Aşk Dolu WhatsApp Sözleri ve Felsefe Dolu WhatsApp Durumları hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. Pingback: Score! Hero Hileli APK İndir | Guncel Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.