Samsung Gear A Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Gear A Özellikleri

 Senenin ikinci yarısında Samsung’un semere şekil haritasında bir de akil saat bulunuyor. lodos Koreli şirket yeni amiral akıllı saati ile beraberinde değirmi tasarıma geçiş yapamaya hazırlanıyor. Orbis kod adlı Gear A’nın Galaxy Note 5’le müşterek tanıtılması bekleniyor. ortalama iki ay evvela yayınlanan SDK, Gear A’nın bazı arayüz görüntülerini ortaya çıkarmıştı. Bu görüntülere madun bölümden nazar atabilirsiniz.

Son olarak Samsung’un yuvarlak tasarıma mevla ilk akılı saati Gear A’nın fen özellikleri açıklandı. SamMobile sitesinin spesiyal haberine için Gear A’da 1.2GHz sıklık hızında etkin koşa çekirdekli Exynos 3472 işlemci ve 450MHz’de müteharrik dört çekirdekli Mali-400 GPU vaziyet alacak.

Samsung Gear A

Samsung Gear A

Bluetooth 4.1 bağlantısına malik olacak düşüncesiz saatin kafa tarafını 768MB RAM ve 4GB dahili ambarlama oluşturacak. 1.65 parmak kadar 360 x 360p çözünürlüklü yuvarlak Super AMOLED ekranla donatılacak Gear A’nın pili ise 250 mAh gücünde olacak. Sensörlere gelince; beyinli saatte GPS, akselerometre, jiroskop, barometre ve düşünce ölçer dünya alıyor.

Gear A Tizen işletim sistemiyle çalışacak. ancak çokbilmiş saatte Tizen’in yuvarlak ekrana adapte mahsus bir arayüz sürümünü göreceğiz. Akılı saatin maden çerçevesi üste arayüz kontrollerinde kullanılabilecek.

Samsung Gear A özellikleri yanı sıra fiyatı henüz belli değil, Fiyat duyurulduğunda makaleyi güncelleyeceğiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.