Samsung Galaxy Note 5 Özellikleri ve Kılıfları

Galaxy Note 5 Özellikleri

Galaxy Note 5’in özellikleri ve teknik tasarım özellikleri lansman zamanı yaklaştıkça netlik kazanmaya devam ediyor diyebiliriz. GSMArena sitesinin ortaya çıkardığı bir görüntüde 3D render galaxy note 5 görüntülerine bakabiliyoruz. Note 5’in tasarımlarını görebiliyoruz ve büyük ölçüde detayların da  önemli kısımlarını büyük oranda ortaya koyulmuştu. Şimdi ise tanıdığımız aksesuar üreticisi olan Obliq Galaxy Note 5 için şimdiden kılıf satışlarını  başlattı. Birçok renkte satışa çıkan kılıflar ve özel renk seçeneğinin de olduğunu unutmayalım bu kılıflar için 35€ fiyat belirlendi.

Satış işlemi başlatılan Galaxy Note 5 kılıfları bir kez daha göstermiş olduki, Galaxy Note 5’in arka tarafı Galaxy S6’dan farklı olmayacak gibi duruyor. Telefonun hoparlörü her zaman ki gibi alt kısımda, SIM karı girişi ise mafevk bölüme konumlandırılıyor. Galaxy Note 5’in kapağı kendi servisi dışında çıkarılamayacak ve microSD eke desteğinden mahrum olacak gibi duruyor.

Galaxy Note 5 Özellikleri

Galaxy Note 5’te yerini alması beklenen özellikler ise şunlar olacak; 5.7 pus kadar Quad HD çözünürlüğünde olan Super AMOLED ekran, kadeh ve metalden oluşan 7.9mm kalınlıkta özel alaşım bir kasa yer alıyor. Exynos 7422 işlemcinin yanında 4GB özelliğe sahip LP-DDR4 RAM yerini alınması bekliyor, UFS 2.0 yapay zeka teknolojisine sahip 32/64GB dahili depolama alanı da mevcut, 4.100 mAh yüksek ve hızlı şarj özelliği kapasiteli pil ve Android 5.1 Lollipop işletim sistemi ile raflarda yerini alması bekleniyor.

Galaxy Note 5 Özellikleri

Galaxy Note 5 Özellikleri

Galaxy Note 5 Fiyatı

Note 5 modeli tasarımı bile yeni sızmışken fiyat konusunda hiç bir bilgi edinemedik. Galaxy Note 5 fiyatını tez zamanda bu makaleyi güncelleyerek sizlere garanti bilgi sağlayacağız.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan LG G Pro 3 Özellikleri ve Fiyatını Detaylı İnceleme başlıklı makalemizde LG G Pro, LG G Pro 3 ve LG G Pro 3 Fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.