Rise of the Tomb Raider 10 Dk. Oynanış Videosu

Rise of the Tomb Raider

Tomb Raider adı ile steam dünyasında oyun sevenlere büyük bir devrim yaratarak giriş yapan bu oyunun ardından şimdide Rise of the Tomb Raider adı ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bir çok hayatta kalma oyunun yanı sıra bu oyunumuzda daha gerçekçi bir senaryo, hikaye ve inanılmaz oynanılabilir bir alt yapısı ile biliyoruz Tomb Raider’ı. Şimdi ise bu oyuna nazaran yapılan hataları ele alarak ve oyuncuların önerilerini dikkate alarak Rise of the Tomb Raider adı ile çok dikkat çeken oyun karşımızda.

Lara Croft hayranlarının yeni Rise of the Tomb Raider oyununa kavuşmasına az bir vakit kaldı. Geliştirici firma Crystal Dynamics, oyunun çıkmasına az bir zaman kala yeni bir bilgi paylaştı. Verdikleri bilgiye göre Rise of the Tomb Raider, kullanıcılara 15 ila 40 saatlik oyun tecrübesi sunacak. Oyunun senaryosunu bitirmek takriben olarak 15 ila 20 saat sürecek ancak tüm silahları ve özellikleri açmakla uğraşmak isteyenler için bu müddet 30 ila 40 saate kadar çıkıyor.

Oyunun yönetmeni Brian Horton önceden yaptığı bir izahta yeni oyunun evvelki Tomb Raider’a kıyaslarsak 3 kat daha büyük alanda geçeceğini bildirmişlerdi. Bu kadar geniş alanda geçecek serüvenin uzun zaman alması ve uzun uzun oyunun tadını ve doruğunu alacak olmamış güzel görünüyor ve bu kadar büyük bir dünyada oyuncular açısından görsel şenlik var olduğunu belirtelim diyoruz.  Rise of the Tomb Raider’la alakalı en büyük eksiklik çoklu oyuncu desteğinin olmaması olacak. Çünkü 2013 seneninde piyasaya sürülen Tomb Raider’da çoklu oyuncu modu vardı.

Rise of the Tomb Raider Xbox One ve Xbox 360 platformları için 10 Kasım’da, Windows PC için 2016’nın ilk çeyreğinde ve PlayStation 4 için 2016’nın son çeyreğinde satışa sunulacak. Şimdiyse GameSpot tarafından yayımlanan 10 dakikalık bir Rise of the Tomb Raider oynanış videosunu izleyelim.

Oynanışı: https://www.youtube.com/watch?v=VgjV4RPWLfk

Rise of the Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Hafıza Boyutu En Düşük En İyi 10 Mobil Oyun başlıklı makalemizde Angry Gran Run, Archery Master 3D ve Block Puzzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.