Pro Evolution Soccer 2016 Free To Play Geliyor

Pro Evolution Soccer 2016 Free To Play

Senelerin futbol oyunu Pro Evolution Soccer ile hiç bitmeyecek oynanış ve görsel zevki ve özellikleri ile senelerdir oynadık ve gelecekte de oynayacağımı sınırlı futbol oyunlarından biri. Pro Evolution Soccer 2016 geçtiğimiz aylarda bir çok platform da satışa sunuldu. İlk çıktığı zamanlarda biraz sıkıntı yaratsa da yayımladığı güncellemeler ile bir çok sıkıntıya çözüm sundu ve oyuncularını memnun etmeye gayret gösterdiler. PC platformu için 75 TL gibi bir fiyat etiketi ile steam oyun platformunda satışa sunuldu ilk başlarda aldığı eleştirilerden dolayısı ile fazla satış yapamadı biliyorsunuz. Sonra ki güncellemeler de ilgi artınca satış rakamları biraz daha iyiye gitti diyebiliriz.

İlk başlarda satamamasının nedeni ise Pro Evolution Soccer 2016‘nın hızlı torrent  dünyasına düşmüş olmasıydı. Hemen ilk günden oyunu kıran crackerlar hemen ilk gün yayımladıklarından dolayı satış rakamları gerçekten çok düşük oldu tabi kendi oyun içi hatalarının yanın bu da bir almamak için neden oldu oyuncular için.

Şuan sorun olmada hızla yayımlandı ve milyonlarca oyuncu indirir oldu. Bir oyunun bu kadar emeğin hemen yok olması yada yok olması demeyim düşmesi gerçekten geliştirici ekip adına ben bile sinirleniyorum. Hem emek vererek kazandıkları parayı oyuna yatıran arkadaşlarım için hemde oyun geliştirici arkadaşlarım için gerçekten çok zor bir durum gibi.

Pro Evolution Soccer 2016 Free To Play

Pro Evolution Soccer 2016 oyununu bu kadar anlattıktan sonra makale başlığında gördüğünüz gibi yakın bir zaman içerisinde görmeyi beklediğimiz bir oyun hakkında Pro Evolution Soccer 2016 Free To Play hakkında.

Avustralyalı bir oyun inceleme sitesi tarafından listeye eklenen yeni oyun Pro Evolution Soccer 2016 Free To Play‘in hakkında biraz bilgi vermeye çalışacağım. Konu hakkında kesin bir senaryo olmasa da büyük bir site olduğu için gelecek olan bir oyunu listeye eklemesi ile beraber makale yazmaya değer bir konu olduğunu düşünüp sizler için biraz yazmak istedim. Oyun yakın bir zamanda çıkabileceği yönün de haberler hızla yayılıyor.

Oyun geliştirici ekibi KONAMI tarafından her hangi bir açıklama yada duyuru gibi bir şey yok henüz. Açıklama yapmasa da Pro Evolution Soccer 2016 Free To Play yakında bir zamanda bizler için duyuracaktır bence. Pro Evolution Soccer 2016 ücretsiz oynanabilir bir sürüm ile karşımıza çıkabilir gibi görünüyor.

Bence bu oyun ile gelebilecek özellikler takım kurma yapısı olacaktır. Hali hazırda bir takım olmayacaktır ve kurduğumuz takımlar neticesinde online oynanabilir bir oyun olacaktır bence. FIFA UT gibi bir senaryo olabilir bu Pro Evolution Soccer 2016 Free To Play oyunun da da. Şimdiden heyecanlandım diyebilirim sizler için. Sizin görüşleriniz neler ? Ayrıca PES 16 satın alan arkadaşlarımızın ürün hakkındaki yorumlarını da sizler için bırakmak istiyorum.

 

Pro Evolution Soccer 2016 Yorumları

 

Yorum 1: PC versiyonunda PS4’e göre grafik kötü ancak Extreme yaması ile bu sene pes tutmuş derim.

Yorum 2: Online oynamak isteyenler ve stress atmak isteyenler için, kalp spazmı geçirtecek bir yapım daha KONAMİDEN! Oyunun akıcılığını sadece bilgisayara karşı oynarken anlayabilirsiniz, Single oynamak içinde Orjinale gerek yok… Her sene bu sefer düzeltilecek ümidiyle aldığım PES serilerine bu sene son noktayı koyuyorum.

Yorum 3: Son güncelleme ile birlikte GALATASARAY kulübü oyuna eklendi. Birkaç gün içerisinde diğer türk takımlarınında ekleneceğini düşünüyorum sonuç olarak 20. yıl adına çıkan oyun için Süper Lig bile eklenebilir. Harika. Türk takımları yok diye iade eden arkadaşlar şimdi ne düşünüyor acaba pes güncellemelerle gelişen bir oyun en güzeli de bu her şey güncel kalıyor.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Uzman Çavuş Nasıl Olunur? Şartları Nelerdir? başlıklı makalemizde Erbaş Nasıl Olunur, Uzman Çavuş Nasıl Olunur ve Uzman Çavuşluk Sınavı hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. Pingback: Pro Evolution Soccer 2016 Free To Play Geliyor | Guncel Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.