Piano Tiles 2 Android APK indir

Piano Tiles 2 APK indir

Bir çoğumuz akıllı telefonlar sayesinde zaman geçirmek ve kafamızı dağıtmak için telefona yüklediğimiz oyunları oynamaktayız. Herkesin tarzına göre bir çok oyun türü olup, bunların arasında özellikle reflekslerinizi test edebileceğiniz ve geliştirmenize olanak sağlayan, dikkat gerektiren oyunlar en çok tercih edilen oyunlar arasında yer almaktadır. Bu oyunlar arasında geçen sene popüler olan ve beyaz tuşa basmama mantığı ile oynanan Piano Tiles 2 geliştirilerek güncellenmekte ve android işletim sistemine sahibi tablet, telefonlara ücretsiz yüklenmektedir.

Geçen yıla göre oyunun mekaniğinde yapılan değişiklik ile oyun basamaklandırılarak bölüm atlayarak ilerleme sağlanması mantığına dönüştürülmüştür. Her bölümde beyaz tuşa basmadan siyah tuşlara kısa ve uzun basarak enstrümantel müziğin ritmini yakalayıp kaybetmemeniz gerekiyor. Bu sürede beyaz tuşa basmanız ve ritmi kaçırmanız durumunda oyun sonlanarak başa dönmenize sebep oluyor.

Bölüm ilerledikçe yeni enstrümantel müzikler çıkıyor ve yeni bölümlere geçerek altın notalar ve ekstra puanlar kazanarak ilerlemenize daha çok puan kazanmanızı sağlıyor. Bu oyunda arkadaşlarınız arasında rekabet ortamı oluşturarak en çok basılan tuş sayısı ile kendi rekorunuzu oluşturuyorsunuz.
Piano Tiles 2 oyununda dikkat kadar hızlı düşünüp karar vermek ve bu kararları beyaz tuşa basmadan yapmanız gerekir. Piyano seslerinden düzenlenen oyun müziğin eşliğine sizi rahatlatırken müziğin uyumu içinde kutucuklara dokunmanız yeterli olacaktır.

Oyunun farklı amaçları olup, Classic mode, arcade mode, zen mode, relay mode, ve rush mode isimleri ile farklı kulvarlardan oluşmakta. Bu oyunda ilk bölüm olan classic mode oyununda amacınız beyaz kutucuğa basmadan 50 siyah kutucuğu yakalayıp bir üst seviyeye geçmektir. Arcade mode’de ise yapmanız gereken en iyi skoru yaparak oyunun bir üst seviye çıkmasını sağlarken beyaz kutucuğa dokunmamak. 3.cü bölüm olan zen mode’de 30 saniye gibi bir süre içinde en çok siyah kutucuğa dokunarak en iyi skoru oluşturmaktır.

Giderek zorlaşan relay mode’da ise 50 kutucuğu 10 saniye içinde toparlayıp 4.cü bölüme geçmektir. Son bölüm olan rush mode’da seri bir şekilde ilerleyen kutucuklara dokunarak beyaz kısma dokunmadan oyunu sonlandırmaktır. Ehhh 4 parmağınızı kullanarak tüm kutuları toplamanız için bayağı bir pratik yapmanız gerekebilir.

Piano Tiles 2 özelliklerine gelince;

Game Center desteği içeren, puan durumunu istenirse sosyal ağlarda paylaşıp arkadaşlarınıza hava atma veya meydan okuma, oyunun bölümleri arasında hızlı geçişin sağlanması, 5 adet zorlu ve piano sesinin dinlendirici sesinden oluşan bir oyundur.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Mynet Haber Uygulaması Android APK indir başlıklı makalemizde Mynet Android indi, Mynet APK indir ve Mynet Haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.