Oppo Mirror 5S Özellikleri ve Fiyatı

Oppo Mirror 5S Özellikleri ve Fiyatı

Selam Pasulya takipçileri Oppo Mirror 5S yeni amiral gemisini geçtiğimiz saatlerde duyurdu diyebiliriz. İşte Mirror 5S özellikleri ve telefonun görüntüleri aşağıda sizler için sıraladık

 

Oppo Mirror 5S Özellikleri ve Fiyatı

Oppo Mirror 5S Özellikleri ve Fiyatı

Oppo son zamanlarda piyasaya çıkardığı yüksek özellikli akıllı telefonları gerçekten çok güzel ama en son duyurmuş olduğu akıllı telefonu Mirror 5S daha çok orta durumlu kişilere hitap ediyor diyebiliriz. Oppo Mirror 5S‘i Tayvan’da tanıttı. Oldukça şık tasarımı ile gözlerimizi kamaştıran ve gerçekten olduğu dikkat çeken telefon olan Mirror 5S Android’in son sürümü ile kullanıcı ile buluşturulacak.

Mirror 5S Özellikleri

  • 143.4 x 71.2 x 7.65 mm boyutlarında ve 160 gram ağırlığında.
  • 5-inç 1280 × 720 ekran
  • Snapdragon 410 işlemci
  • 2GB RAM, 16GB bellek
  • 8MP arka kamerası ile dikkat çekiyor.
  • 5MP ön kamerası mevcut
  • 2420 mAh pil bulunuyor.

Mirror 5S Aynı zamanda çift SIM kart özelliği ile ve LTE bağlantısını destekleyen bir telefon haline getirmişler, Android 5.1 Lollipop ve ColorOS 2.1 arayüzü özelliğine de sahip bir telefon.

Tasarımsal olarak özellikle arka kapağı ile dikkat çeken telefonun Avrupa pisayasasına gelip gelmeyeceği ve fiyatı henüz bilinmiyor.

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Oppo R7 Dünyada En Çok Satan Akıllı Telefon Oldu başlıklı makalemizde Dünyada En Çok Satan Akıllı Telefon, Oppo R7 ve Oppo R7 Fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.