OnePlus 2 Fiyatı Sonunda Kesinleşti ve Özellikleri

OnePlus 2 Fiyatı

OnePlus 2 Fiyatı Sonunda Kesinleşti

Android kullanıcılarının merakla beklediği ve amiral gemisi katili olarak bilinen OnePlus firmasının  sonunda OnePlus 2 fiyatı hakkında bilgileri yayımladı. İşte OnePlus 2 fiyatı ve özellikleri: 2014 yılına büyük bir etki bırakan yapan nam-ı değer amiral gemi katili olarak bilinen OnePlus One, Türkiye’de satışa başlamasının karşılık olarak büyük ilgi görmüş ve hatta birçok Android tutkunu ve kullanıcıları bu modeli yurt dışından bir çok kendi çapında yollar ile satın almışlardı.

OnePlus firmasının bu seneki yeni amiral gemisi olan OnePlus 2 hakkında sızıntılar ortaya çıkarılmıştı ve firma OnePlus 2 lansmanı olarak 27 Temmuz tarihini duyurmuştu. OnePlus 2 tanıtımına sayılı günler kaldı ve cihazın fiyatı hakkında ilk açıklama sonunda duyuruldu. Metalkasa ile satışa çıkacağı söylenen OnePlus 2’nin ilk model gibi uygun fiyatlı olmayacağı belirtiyordu, ancak açıklamalar bu korkumuzu kaldırdı.

OnePlus 2 Fiyatı Ne Kadar ?

OnePlus firmasının kurucusu (CEO’su) Pete Lau, OnePlus 2’nin 450 doların altında olacağını android meraklılarına ve OP2 bekleyen kullanıcılarına duyurdu. CEO, OnePlus 2 fiyatı ile kullanıcıları ve takipçilerini kesinlikle korkutmayacak ve diğer amiral gemisi modelleri gibi yüksek fiyat etiketine sahip olmayacak gibi görünüyor.

OnePlus 2 Fiyatı

OnePlus 2 Fiyatı

OnePlus 2 Özellikleri (Tahmini)

OnePlus 2 özellikleri hakkında birçok sızıntı ve tahmin var, ancak OnePlus 2’nin son verilen bilgilere göre şekillenen özellikleri şöyle diyebiliriz;

4 GB RAM olacağı belirtiliyor :O Asus ZenFone 2‘den sonra başka bir 4GB daha geliyor gibi. OnePlus 2’de 5.5 inç ekran kullanıcak, ve ısınma sorununu ortadan kaldıran, bekleyen ve android kullanıcıları için özelleştirilmiş Snapdragon 810 yonga seti ve güvenliğiniz için parmak izi okuyucu özelliği de yer alıyor. Eğer OnePlus 2 bu özelliklere sahip olur ve 450doların çok daha altında bir fiyata sahip olursa hemen hemen aynı özelliklere sahip diğer firmaların işi gerçekten çok zor olacaktır.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan iPhone 6S Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi başlıklı makalemizde iPhone 6S, iPhone 6S Çıkış Tarihi ve iPhone 6S Fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.