Ölümün 100 Şekli Android APK İndir

Ölümün 100 Şekli Android APK İndir

Ölümün 100 Şekli Nedir? Günlük yaşamımız riskler ile dolu her bir yerde ölüm riski elbet vardır. Bu oyunumuzda 100 şekilde ölüm yer alıyor ve bu ölümlerden kurtulma mücadelesinde bulunduğumuz bir aksiyon ve macera oyunu diyebiliriz. Oyun hayatta kalma oyunudur ki bu oyun bize elbet bir ölüm tattırıyor. Oyunda hiç düşünmediğimiz yerlerde ölüm bizi bulabiliyor. Bu ölümlerden kurtulmak sandığınız kadar kolay olmasa gerek ki oyun da farklı ölümleri görmek için yaşam mücadelesi verdiğimizi de göreceksiniz.

Normal hayatta elbet bir gün ölüm bizi bulacak yaşlanarak mı yoksa farklı sebeplerden doğan kazalardan ve ya dikkatsizlikler nedeni ile mi karşılaşacağız bu bilinmez. Ama oyun bize ne tür şeyler bizlere ölüme sebebiyet verebileceğini gösteriyor. Spor yaparken, yemek pişirirken, yolda yürürken bile bizim bir sebep yaratmamıza rağmen bu ölümler bizi buluyor. Bu oyunda bu sebeplerden kurtulmaya çalışarak hayatta kalmaya çalışacağız.

Ölümün 100 Şekli oyununda ölüm ile karşı karşıya bir mücadele içindeyiz  ve bu mücadeleyi hayatta kalarak kazanmaz zorundayız. Oyun içinde bizlere sunulan 24 adet bir birinden farklı ölüm den kurtulmaya çalışacağımız mini oyun bulunmaktadır. Eğlenceli ve bir birinden güzel animasyonlar oyuna farklı bir renk kattığını da söyleyebiliriz.

Ölümün 100 Şekli apk indirdiğiniz fark edeceksiniz oyun sizi peşi peşini bırakmayan mini bir aksiyon dünyasına sokuyor, eşsiz müzikleri ile oyuna farklı bir hava katarak ölümden kurtulmaya çalışmak oyunun ne kadar eğlenceli ve macera dolu olduğunun farkına varıyorsunuz. Ölümün 100 Şekli oyunun ilk seviyesi bile başlar başlamaz bizi ölümle burun buruna getiriyor ve bir çok kişi ilk seviyede bu kadar ölümle karşılaşmak zor ve eğlenceli olmamıştı diyebiliriz.

Ölümün 100 Şekli oyununda dilediğin tüm taktikleri deneyebilir ve ölümden kurtulmak için sıkı bir plan hazırlamanız bile gerekebilir. Telefonunuzun tüm ekran ayarları ile deneyebilirsiniz bu ölümlerden kurtulmak için. Ekranı sağ, sol,dik, yan  fark etmez tüm boyutları dene sallayarak, çevirerek tüm yöntemleriniz ile hayatta kalmaya çalışın.

Ölümün 100 Şekli oyununda hayatta kalma mücadelesinde telefonunuzun yada diğer taşınabilir cihazlarınızın tüm ekran boyutlarını deneyerek ani hareketler ve kararlar ile hayatta kalın. En harika yöntem ile bölümü geçin ve diğer hayatta kalma mücadelerinin kilini açarak farklı maceralara girebilirsiniz.

Özellikler:
– Ölmek için 24 farklı yöntem
– Her yerde ölümle karşılaşan bir aile
– Öğrenmesi kolay ama ilk bölümü bile geçemeyecek kadar zorlayıcı
– Gerçek hayatın kıymetini bildirici

Ölümün 100 Şekli Android APK İndir

Ölümün 100 Şekli oyunu hemen yükleyerek bir birinden farklı mini oyunlar ile hayatta kalmaya başlayın Ölümün 100 Şekli indirmek için aşağıda sizlere sunduğumuz Google Play linkini yada butonu ile kendi resmi sayfasına gidebilir ve indirebilirsiniz. Bu arada oyunun diğer adı Die Ways 2 dir. Oyunu Die Ways 2 apk indirebileceğiniz link ve buton aşağıdadır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zlc.DieWays2

Ölümün 100 Şekli Android APK İndir

Ölümün 100 Şekli Android APK İndir

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Sniper Fury APK indir başlıklı makalemizde Sniper Fury Android İndir, Sniper Fury Hileli İndir ve Sniper Fury İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.