Okulistik ile Öğrenmek Daha Kolay

Okulistik ile Öğrenmek Daha Kolay

Eğitim teknolojilerinin gelişmesi son birkaç yıldır ivme kazanmış durumda. Okullarda bilgisayar ve tablet aracılığıyla eğitim sunma, akıllı tahtalar ve uygulamalı dersler ile eğitim teknoloji ile kaynaştırılarak çocukların daha kaliteli eğitim alması sağlanıyor. Okullarda hız kazanan teknolojiyle uyumlu eğitim sistemi elbette yardımcı kaynaklar, eğitim portalları ve online ders platformlarının çoğalmasına zemin hazırladı. Eğitimin dijital platformlara kayması eğitimin herkes tarafından ve her mekândan ulaşılabilir hale gelmesini sağladı.

Öyle ki cep telefonu, tablet, bilgisayar ve hatta e-kitap okuyucu aygıtlardan dahi kaynak taraması yapılabiliyor, ders videoları izlenebiliyor veya ödevler yapılabiliyor. Dijitalleşen eğitim sistemlerinden öğrenciden velilere, velilerden okul yöneticilerine kadar herkes fayda sağlayabildiği için, yeni nesil eğitim teknolojileri fazlasıyla sevildi.Şimdilerde internet üzerinden erişim sağlanan dijital platformlara bakıldığında öne çıkan tek adres Okulistik sistemi oluyor. Okulistik, internet üzerinden hizmet veren çevrimiçi özellikli bir eğitim sitesidir. Öğrenciler bu sitede dersleri için kaynak, dönem ödevleri, proje sunumları için geniş bilgi kaynakları ve videolu anlatımlar bulabiliyor.

Öğrenci dostu olan Okulistik, öğrencinin okulda gördüğü eğitim müfredatına uygun içeriğiyle sunduğu ders videoları, deneme testleri, alıştırma egzersizleri gibi materyallerle çocukların okul eğitimini pekiştiriyor. Okulistik ile öğrenciler daha kolay ve eğlenceli öğreniyor. Öyle ki matematik gibi zorlayıcı dersler Okulistik sistemindeki animasyonlu anlatımlar, eğlenceli alıştırmalar ile ders olmaktan çıkarak oyun haline geliyor ve çocuklar eğlenirken öğrenme fırsatı buluyor.

Okulistik sisteminin en güzel yanı, şüphesiz sadece öğrencilere özel değil, veli, öğretmen, yönetici gibi kişilere de açık olması. Öğretmenler sistemdeki kaynakları baz alarak çocuklara ders içeriği sunabiliyor. Okul müfredatıyla çakışmayan, öğrencilerin ufkunu açan sınırsız kaynağıyla Okulistik.com, en yeni en akıllı eğitim ve öğrenme portalı kabul ediliyor. Okulistik sayesinde okuldaki dersleri kaçıran, derslerden verim alamayan çocuklar kişisel eğitimlerini sistem üzerinden alma şansına kavuşuyor. Kaçırılan dersler, yapılacak olan sınavlar, araştırılması gereken proje ve dönem ödevleri Okulistik’in zengin arşiviyle yük olmaktan çıkarak gerçek bir öğrenme serüveni haline geliyor. Okulistik fırsatlarından yararlanmak için fırsatları kaçırmayın.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan 19. Yüzyıl Sonları Osmanlı ve Atatürk'ün Doğumu başlıklı makalemizde Atatürk'ün Doğduğu Ev, Atatürk'ün Doğumu ve Atatürkün Ailesi ve Mustafa Kemal Atatürk hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.