MacGyver Dizisi 1.Sezon 1.Bölüm Fragmanı İzle 2016

MacGyver WallPaper

 MacGyver dizisi çoğumuzun bildiği üzere 80 ve 90 lı yılların başyapıt dizileri arasında yerini alıyordu. Yeni MacGyver dizisi 1.sezon tanıtım fragmanını izle ve yorumlarınızı bu yayınlanan fragmana göre dile getirin. Eski dizisi gibi yani 30 senenin imkanları ile çekilmiş dizi ile tabi kıyaslama yapılamaz ama efsane geri dönüyor. 2016 MacGyver 1.sezon ile yepyeni maceralarında yanında geri döndüğünü belirtmek istedik.

MacGyver dizisi ne zaman başlıyor dersek CBS kanalında her cuma akşam 8 de başlıyor olacak. Dizi tahminimce sonbaharda başlayacak. MacGyver’ın yeteneklerini daha erken izleme şansını yakalayabilir miyiz bilmiyorum ama şuan için sonbahar gözüküyor. Dizi oyuncularımız arasında, MacGyver rolünü üstlenen Lucas Till, hemen ardından Richard Dean Anderson, Sonrasında güzel oyuncu Addison Timlin. Ekip arkadaşı ve lideri olarak tahmin ettiğim Michelle Krusiec yer alıyor. Ve bu büyük görevlerin yol arkadaşı olarak da George Eads yer edinmiş.

MacGyver da kısıtlı imkanları ile zor anların adamı olarak tanıyoruz. En beklenmedik zor anlarında etrafındaki herhangi bir şey ile kendine çözüm arayan ve aradığı çözümü beklenmedik bir şey ile sonlandıran bu karakterimiz bizi yeni dizisi ile soluk soluğa büyük heyecan ile izletmesi kaçınılmaz bir sonuç.

2016 yılı başlarında duyurusu geçen MacGyver dizisinin ilk fragmanı yayımlandı. MacGyver‘ın Fragmanından biraz söz etmek gerekirse bu yeni dizimiz de de çeşitli efsane icatlarına tanık olacağız gibi gözüküyor. MacGyver dizisinin başrol oyuncusu olarak Lucas Till üstlenirken karakterin de tam oturduğunu belirtmek isterim. Yani dizideki diğer herkesten farklı bir tipi var ve bu farkı kesinlikle hissettirecek kadar da yetenekli bir oyuncu.

Lucas Till’in başrol olarak yer aldığı MacGyver dizisinin fragmanından biraz bahsetmek istiyorum, fragmandaki olayları biraz yazarak anlatmak istiyorum ki böyle okuyunca izlediğimiz fragmanın ne kadar heyecan dolu olduğunu güzelce dile getirmek istiyorum. Fragman hızlı geçtiği için olayları hemen yazıya döküp birde benim kalemimden izleyin derim 🙂

MacGyver 1.Sezon izle

MacGyver 1.Sezon izle

MacGyver ilk bakış fragmanında ilk olarak tabi ki aksiyon müziği bizi karşılıyor ki bu da gelecek sahnelerin habercisidir… Hemen ardından bizi Lucas Till’in o ışık dolu bakışları ile etrafına göz atması karşılıyor ( bu bakış ne kadar çok element, malzeme var bunlardan atom bombası bile yaparım bakışı 😀 ) bu efsane göz atma sahnesi de karakterimizin yapacaklarının habercisidir…

İlk sahnede bir binaya göz attığını gözlemlemiştik beraber ve bu binanın girişi yani o bakışı atmadan önceki sahne geliyor ekranlara. Burada Mac’i dinliyoruz… Etrafındaki korumaların pasifliği gözüne çarpıyor. Daha sonrasında yapacaklarının yani görevinin sorun olmayacağı kolayca yapabileceğim bakışı geliyor :D. Hemen ardındaki sahnede medyanın önünde görüyoruz burada teröristler hakkında yöneltilen sorular ile bıkmış bakışı ( Cahil misiniz bakışı, biraz sanki hmm hmmm ? 😀 ne biliyim bildiği soruları soruyor ama cevaplamaktan çekiniyor, ne cahilsiniz yaw bakışı bence 😀 )

MacGyver 1.Sezon Fragmanı

MacGyver 1.Sezon Fragmanı

Bir sonraki sahne deyse ufak şeyler ile hızlıca yapabileceklerini ve yaptıklarını gösterdiği sahneler geliyor hemen peş peşe, etrafındaki herhangi bir şey ile kapı kilidi patlatması, kamyoneti falan patlatması falan efsane şeyler bunlar.

Onun yöntemlerini ekranlardan hep birlikte izleyeceğiz ve ekrana “Onun Yöntemini Biliyorum” yazısı gelir ki bu da bizlere neyin nasıl yapılacağını gösterdiği sahneler falan olacağının spoileri olabilir ki öyle zaten fragmanda bunları görüyoruz.

Barut ile parmak izinin kopyalanması ile bu kopyaladığı parmak izi ile yüksek güvenlikli kapıdan geçip hemen ardında ki gösterilen sahnede gaz dolu ürettiği tüpün patlatmasını görüyoruz, tüp içinde çivi falan var bunu yere fırlatarak başlığının yere değdirmesi ile çıkan o yeşil gaz. Oluşturduğu ok ve yayı görüyoruz ve bunun sonuçlarını da ekranlarda çok güzel göstermişler.

MacGyver 1.Sezon Fragmanı izle

MacGyver 1.Sezon Fragmanı izle

 

Kısaca MacGyver’ın etrafındaki olağan şeyler ile efsane şeyler üretmesini konu alan ve bu yaptıklarını bize, ekranlara taşıyan efsane bir dizi. Burada kendi ekibini de konu olan ve o ekibin de yeteneklerini görebileceğimiz aksiyon ve macera dolu sürükleyici bir dizi.

Sevdiğimiz dizilerin sezon finali gelmesiyle beraber bunun başlaması umarım fazla uzun sürmez. Koskoca sezonu Game of Thrones ile bitirmek istemem yani 😀  Lafı fazla uzattığımı biliyorum umarım dizinin beni fazla etkilediğini düşünmezsiniz, (çok fazla abartmış bu makaleyi yazanda amk) falan duymak istemiyorum güzel dizi işte 😀 umarım fazla abartmamışımdır da neyse lafı yine uzattım hemen fragmanı sizlere sunayım…

MacGyver 1.Sezon İlk Bakış Fragmanı

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan En İyi Yabancı Diziler 2016 Güncel İnceleme {◕o◕} başlıklı makalemizde 2016 Yabancı Diziler, DC Comics Dizisileri ve En Yeni En İyi Yabancı Diziler 2016 Özel hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.