LovePlanet Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Türkçe İndir

LovePlanet Nedir ?

Rus yapımı tanışma ve sohbet etme uygulaması olan LovePlanet hakkında bilinmesi gerekenleri sizlere açıkladık ve daha sonrasında LovePlanet uygulamasının nasıl kullanılması gerektiği hakkında bir kaç önerilerde bulunduk ve bir kaç kelime ile sizlere güzel, anlamlı bir rehber oluşturduk. LovePlanet Rus yapımı olduğu için genellikle Rus bayanlar ile tanışabilir ve sohbet edebilmeye imkan tanıyor.

LovePlanet Nedir ?

LovePlanet sizlere, size yakın bölgelerdeki uygulamayı kullanan kişiler ile etkileşime girme imkanı sunan ve çoğu zaman karşınıza Rus bayan ile sohbet imkanı bulabildiğimiz bir arkadaş edinme ve sohbet uygulaması diyebiliriz. Sosyalleşme sadece sosyal medya platformları aracılığı ile değil bir çok uygulama ile bir çok çeşit ile sosyalleşebileceğiniz alan artıyor Badoo ve Tinder benzeri uygulamalara benzeyen LovePlanet ile artık sosyalleşmeye farklı bir deneyim yaşatan bir uygulama diyebiliriz.

LovePlanet ile flört edebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Bu uygulamayı diğer uygulamalardan ayıran en belirgin özelliğiyse bahsettiğimiz gibi Rusya kaynaklı uygulamayı geliştirmeleridir. yani Rus yapımıdır. Rus yapımı olduğu için uygulama bir hayli Rusya da popüler bir uygulama yani Rusya kaynaklı bayan ve erkeklerin ilgi ile ziyaret ettikleri ve sohbet ettikleri uygulamalar arasında yer alıyor.

Son zamanlarda yaşanan politik krizleri görmezden gelirsek, Rusların en çok tatil için gittiği yerlerden biri Türkiye olduğunu biliyoruz, kendileri açısından burası vazgeçilmez tatil bölgelerinden biri gibi duruyor. En çok Antalya, Muğla ve İzmir gibi büyük turistlik alanlarda olduğu gibi Rusların da ilgi alanı o bölgeler. Akdeniz ve Ege çevrelerini genellikle tatil amaçlı geldiklerini biliyoruz.

Rusların ülkemizde bir hayli zaman geçirdiğini bildiğimiz için haliyle Türk erkeklerinin de ilgi odağı Rus bayanları oluyor. Rus bayanların yabancı erkek olarak da ilgi odağı Türk erkekleri demek isterdim fakat bu konu hakkında malesef bir bilgim yok :D. Rus kadınlarını ilgi odağı haline getiren Türk erkeklerinin popüler uygulaması haline gelen LovePlanet uygulaması ile bir çok Rus bayan ile sohbet etme imkanı yakalayabilirsiniz.

LovePlanet Nasıl Kullanılır

LovePlanet uygulaması kullanım bakımından biraz farklı işliyor örnek olarak yukarıda sizlere verdiğimiz Tinder ve Badoo uygulamaları gibi bir kaç özelliğe sahip. Bu özellik ile karşımıza direk Rus bayanlarını getiremiyoruz yada direk Rus erkeklerini. Uygulama işleyişi olarak uygulamayı nerede kullanıyorsanız o alanın 500 metre çevresinde LovePlanet uygulamasını kullanan kişileri göstermesi ile işliyor ve o kişiler ile sohbet edebilme imkanı tanınıyor.

Uygulama ile karşımıza gelen karşı cins insanların profilleri geliyor ve sizlere sunulan seçenekler ile sohbeti başlatma imkanına da sahipsiniz. Evet, Belki ve Hayır seçeneği başlığında 3 farklı seçenek ile karşınızdakini kişiyi derece uyguluyorsunuz.

Örneğin belki seçeneği dediniz ve karşı cins deki beğendiğiniz kişiye bir bildirim gidiyor, sizin o Belki demeniz adına ve o kişi evet ve ya belki derse aranızda bir sohbet alanı açılıyor ve sohbet edebiliyorsunuz.Eğer isimsiz Anonim olarak LovePlanet uygulamasını kullanmayı istiyorsanız Anonimlerin ortak sohbet alanı mevcut oradan da ortak sohbet edebilirsiniz.

LovePlanet uygulama içi tasarımından bahsedecek olursak sade ve anlaşılabilir bir arayüzüne sahip bir sohbet uygulaması.

LovePlanet Ücretli Mi?

LovePlanet uygulaması normalde ücretli bir uygulama fakat, uygulamayı indirip kurduğunuzda size ilk yedi gün boyunca ücretsiz kullanabilme imkanı tanıyor. O yedi gün içerisinde bir ortam yaratabilirseniz konuştuğunuz kişiler ile uygulamayı satın alabilirsiniz. Uygulamayı satın aldığınızda LovePlanet Premium oluyor ve bu premium ile sınırsız kullanıma sahip oluyorsunuz.

Peki LovePlanet Premium apk indirebilme imkanına sahip miyiz dersek şuan için hayır diyebilirim. LovePlanet premium apk varsa bile o tarz dosyalar sizin telefon güvenliğinizi tehdit eden dosyalar içeriyor ve bilgilerinizi çalabilecek bir çok yazılım içeren kodlar ile birlikte paylaşmıştır.

LovePlanet İndir

LovePlanet uygulaması yeni nesil kişilerin bu uygulama ile çok rahatlıkla arkadaşlık kurabileceğini ve bu uygulama ile yeni ilişkilere yol açabileceğini altını çizerek belirtmek istiyor. Şimdi bu uygulamayı Rus kızlar ile tanışma uygulaması olarak tanıttın admin kardeş nerede bu Rus hatunlar diyebilirsiniz. Bu uygulama ile elbet Ruslar ile tanışabilirsiniz tatil beldelerinde bu uygulamayı açarak etrafınızda bu uygulamayı kullanan Rus bayanları görebilirsiniz.

Bu harika flört etme ve basit olarak sohbet etme imkanı tanıyan bu uygulama ile uygulamanın yapımcılarının da dediği gibi yeni bir ilişki kurabilirsiniz çok rahatlıkla, umarım çevrenizde bu uygulamayı kullananlar vardır. Eğer yoksa bu uygulamayı arkadaşlarınıza tanıtarak indirmesini sağlayabilir ve yayılmasını sağlayarak çevrenizdeki kullanıcıların da sayısını artırabilirsiniz diye düşünüyorum LovePlanet apk indirmek isteyen kullanıcılar hemen aşağıdan sizlere verdiğim linkten kendi resmi sayfalarından indirebilirsiniz.

LovePlanet iTunes Linki

https://itunes.apple.com/tr/app/loveplanet-rus-k-zlar-ile/id542110494?l=tr&mt=8

LovePlanet Google Play Store Linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.loveplanet.app

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan 2015 Yılının En İyi iOS Oyunları Belirlendi başlıklı makalemizde 2015 En İyi iOS Oyunları, 2016 Yılının En İyi iOS Oyunları ve Dark Echo iOS İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. Pingback: Twitterdan Fatih

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.