LG G Pro 3 Özellikleri ve Fiyatını Detaylı İnceleme

LG G Pro 3 Özellikleri ve Fiyatı

LG’nin son yeni amiral gemisi hazırlıkları yıl sonu dönemine doğru hazırlıkları bitirip duyurucağı yönünde sızıntılar farklı kaynaklardan çıkan haberlere yönelik duyurular artmaya başladı. Belirtdiğimiz farklı kaynaklardan gelen sızıntılar LG’nin son modeli olacağı düşünülen G PRO 3 modelinin donanımı ile ilgili daha detaylı bilgiler vermeye başladı.

LG G Pro 3 Özellikleri

 

LG G Pro 3 adını alması beklenen bu modelde Qualcomm’un 64-bitlik LG G Pro 3 kullanıcıları için özelleştirilmiş Snapdragon 820 yonga seti, 4GB RAM ve 32GB artırılabilir kapasite olacağı belirtiliyor. LG’nin son amiral gemisi olması beklenen Arka kamerasının 20.7MP çözünürlüğe ulaştığı ve bu model 8MP çözünürlüğünde de bir ön kameraya sahip olacağı da gelen bilgiler arasında.

LG G Pro 3 Özellikleri ve Fiyatı

LG G Pro 3 Özellikleri ve Fiyatı

Bu modelde ayrıca biz kullanıcıları da 6 inçlik 1440×2560 piksel çözünürlüğünde de ekran bekliyor olacak. Android 5.1 işletim sistemine sahip olacak ve PRO 3’de önceki telefonlarında da kullanmış olduğu LG UX 4 arayüzünün olacağı da gelen bilgiler arasında.
Bunun yanında ise bizlerin kişisel güvenliğini arttırmak için oluşturulmuş bir parmak izi okuyucu ve son teknoloji olarak bu telefonda yer alması beklenen gözbebeği tarama teknolojisinin de olacağı gelen bilgiler sızıntılar arasında. Henüz bu eklenmesi beklenen gözbebeği tarayıcısının nasıl bir tip ve ne tür yapı içerdiği bilinmiyor.

LG G Pro 3 Fiyatı

Bu beklenen donanımları ile amiral gemisi pazarın en güçlü telefonlarından birisi olmaya aday diyebiliriz. LG G Pro 3 modeli elbette bu kadar özelliği ve yanı sıra teknoloji ise biraz tuzluya mal etmiş olabilir. Sonbaharda piyasaya sürülmesi bekleniyor ve ayrıca LG G Pro 3 790$ civarında bir fiyat etiketinin olacağı tahmin ediliyor.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan OnePlus 2 Fiyatı Sonunda Kesinleşti ve Özellikleri başlıklı makalemizde OnePlus 2, OnePlus 2 Fiyatı ve OnePlus 2 Özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.