Kertenkele Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Kertenkele Dizisi Yeni Sezon Fragmanı

Merhabalar ATV’de yayınlanan ve büyük izleyicisi kitlesine sahip olan Kertenkele Dizisi yeni sezon haberleri duyulmaya başladı bile. ATV kanalında kertenkele dizinin yeni fragmanının yayınlanması ile beraber yeni sezon hazırlıkları şimdiden başlamış gibi gözüküyor. Kertenkele dizisi 2015 Eylül ayında yeni sezon hayatına başlayacak gibi görünüyor.

 

Tam günü belli olmayan dizi için henüz bir şey söylemek erken fakat şahsi fikrim olarak Kertenkele Dizisi Eylül 2. Haftası gibi tekrar bizlerle birlikte olur gibi görünüyor. Yeni fragmanı da yayınlanmışken kertenkeleyi yeni bir macera bekliyor gibi gözüküyor.

Kertenkele dizisi yeni bölüm fragmanı videosunda da göründüğü gibi kertenkele yine kendi cenazesinin de. Polis eniştesi ise bunun yine oyun olduğunu düşünüp cenaze namazını durdurmakta. Ve büyük heyecan bizleri bekliyor…. Bakalım yeni sezonda neler yaşayacağız.

Kertenkele Dizisi Yeni Sezon Fragmanı

Kertenkele Dizisi Yeni Sezon Fragmanı

Kertenkele Dizisi Yeni Sezon Fragmanı

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Android ve İOS Telefonlar Arasındaki Fark Nelerdir başlıklı makalemizde Android mi İOS mu Hangisi Daha Hızlı, Android mi İOS mu Hangisi Daha İyi ? ve Android mi İOS mu İşte Cevabı hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. nagihan yıldız

    24 yasındayım sağlıklıyım kan grup arh + böbreğimi satmak istiyorum 0541784 00 28 fiyatta anlaşırız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.