İspanyol Paça Pantolon, Tayt Modası 2016 Özel

İspanyol Paça 2016

Bayanlarda bütün vücut tiplerine uygun trendlerden biri olan ispanyol paça modası, son dönemlerde yeniden geri gelmiş, her türden kadının ilgisini çekerek giymelerine vesile olmuştur. Bilhassa kalçalı olan kadınları ince göstererek, aynı zamanda çok ince bacakları olan kadınları da sütun gibi gösterme ve uzun boylu görünmelerini sağlayan bu pantolonlar şimdi en çok beğenilen, giyilen ve satılan kıyafetlerin başında gelmektedir.

Bayanların 2016 modası olarak yoğun ilgi gösterdiği ispanyol paça pantolonlar ve taytlar yukarıdan aşağıya doğru dökülen aşağıda açılarda ise geniş bir al alan İspanyol pantolonlar, insanda oluşturduğu algı ve görünecek hataları tamamen kapatma özelliği olan bir model olarak ilgi görmektedir. Bilhassa İlkbahar mevsiminde oldukça fazla ilgi gören bu pantolonlar en yoğun dönemini ve popülaritesini günümüzde yaşıyor. Sizler de bu müthiş trenden faydalanabilirsiniz.

Bu kombinin oldukça fazla albenisi bulunduğundan birkaç farklı stil ipucu ile harika ispanyol paça kombinler oluşturabilirsiniz. Bu göz alıcı giyecek ile birlikte birçok programa organizasyona rahatlıkla gidebilirsiniz. Salaş havası, modern görüntüsü ve genç gösteren gizemi ile dilerseniz şık bir davete katılabiliyor ya da günlük yaşantımızda görüntünüz ile  herkes tarafından odak noktası olabilirsiniz.

İspanyol paça pantolonların çok farklı stilleri biçimleri kesimleri mevcuttur, çok farklı kombinler oluşturulması oldukça kolay ve şık görünümlü bir isterseniz bir spor ayakkabının üstüne, isterseniz bir ceketin altına, dilerseniz bir mantonun altına da giyebilirsiniz, bluzun hırkanın her türlü kıyafetin altına rahatça giyilir ve oldukça şık görünen bu ilginç, günü kurtaran pantolon türlerinden siz de faydalanabilirsiniz.

70’lerin moda pantolonu İspanyol paça günümüzde tekrar popülaritesini kazanmış herkes tarafından yoğun ilgiyle karşılanmıştır. Yarattığı göz algısı ile bir model görünümü kazandıran bu şık tasarımları kumaş ya da kot şeklinde bulmanız mümkün. Üstüne de güzel rahat bir tişörtle kombin yaptığınızda sizden daha mutlu kimse olmayacaktır. Fakat günlük bir programda sade salaş, fakat aynı zamanda havalı bir tarz görünümüne gireceğimizi söyleyebiliriz.

Hiç havası olmayan sıradan parçalarla bile bir kombin oluşturup arkadaşlarınızla dışarıya çıkabilirsiniz, alışverişe, yemeğe, hatta yürüyüşe bile çıkıp rahatça dolaşma şansınız bu göz kamaştırıcı ispanyol paça taytlarla mümkündür. Sizler de henüz denemediyseniz, giymediyseniz çok şey kaybetmişsiniz diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.