İSMEK Meslek Edinme Kursu Başvurusu Başladı 2016

İSMEK Detaylı Branş Kurs Başvuru Formu Doldurma Kurs Nasıl Seçilir

İSMEK nedir ? İstanbul meslek eğitimi kursu, meslek edinebilme imkanı sunan kurs İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından belirli merkezi ilçelerinde ve bu ilçelerin de belirli merkezi mahallelerinde yer alan İSMEK kurs eğitim merkezleri aracılığı ile 540 adet bir birinden farklı alanlarda, branşlarda ücretsiz mesleki eğitim imkanı sunmaktadır.

Bu sene de yani 2016 – 2017 yılları içerisinde de mesleki eğitim hizmetine devam ediyor olması yani bizlere ücretsiz bu imkanı sunuyor olması ile  hangi alanlarda, branşlarda eğitim alabileceğimiz bir birinden farklı alan, branş listesi sunulmuş durumda. Bu liste ile 15 yaşından küçüklerin İSMEK meslek edinme kurslarına kayıt imkanları olmadığını görmekteyiz. Yani tüm mesleki branşlar için geçerli olan koşullardan birincisi 15 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Aklınızda İSMEK yaş sınırı var mı sorusu varsa bu şekilde yanıtlamış olduk.

İsmek yeni dönem hızlı kayıt yapmak için aşağıdaki adresi ziyaret edin:

 http://ismek.ist/tr/default.aspx

İSMEK Nasıl Kayıt Olunur?

İSMEK ücretsiz meslek edinme kurslarına kayıt başvurusu nasıl yapılabilir biraz bu konu hakkında bilgi vereceğim ve kayıt olmayı resimler ile görsel olarak anlatacağım. İSMEK kayıt olmak için ne yapabiliriz ilk önce yukarıda belirttiğim site adresine gitmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında İSMEK kayıt işlemine başlamanız için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir, sisteme giriş yapabilmeniz için aşağıda belirttiğim siteye yeni sekme açarak gidin.

http://kursiyer.ismek.istanbul/Login.aspx?url=%2fKursTercihleri.aspx

İSMEK Kursuna Nasıl Kayıt Olunur Başvuru Nasıl Yapılır

İSMEK Kursuna Nasıl Kayıt Olunur Başvuru Nasıl Yapılır

 

Yukarıdaki siteye gittiğinizde görselde ki gibi bir ekran gelecektir. Sisteme kayıt işlemini istenilen bilgileri yazdıktan sonra girişe tıklamanız yeterli olacaktır. İSMEK branş kayıt seçme alanı sizi karşılayacaktır.

Giriş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Giriş yaparken hata alıyorsanız bu belirttiğim noktalara dikkat ediniz. İlk başta T.C kimlik numaranız istenmektedir. Bu alan zaten Nüfus Cüzdanınızda yazmakta ki artık hemen hemen hepimizin aklında bulunmakta.

İkinci adımda Nüfusa kayıtlı İl istenmekte bu nerede oturduğunuz il değil Kimliğinizde yazılan İl olmakta genellikle bu kısımdan hata alınmakta buna dikkat etmelisiniz.

Üçüncü adımda ise sizden doğrulama için doğum tarihiniz istenmektedir, bu kısıma çok dikkat etmelisiniz en çok hatayı bu kısımda yanlış yazdığınız sıralama yüzünden hata vermektedir. Doğrum tarihinizi : GG.AA.YYYY şeklinde girmelisiniz doğum tarihi bilgilerinizin arasına / değil . (NOKTA) konulmalıdır. Örneğin: 27.04.1984 şeklinde girilmelidir.

İSMEK Kayıt Formu Nasıl Doldurulur?

İSMEK Ön Kayıt Formu giriş ekranı’ndan başarılı giriş yaptığınızda kursiyer ön kayıt formu’na yönlendirilirsiniz. Kursiyer formu, kursiyerlerin kişisel bilgilerini girdiği formdur.

Kişisel Bilgiler: T.C. Kimlik No, Ad ve Soyad bilgileri sistem tarafından daha önce girişte kullandığınız için otomatik olarak doldurulacaktır.

İSMEK Kursiyer Kayıt Formu Nasıl Doldurulur Nasıl İSMEK'e Kayıt Olunur

İSMEK Kursiyer Kayıt Formu Nasıl Doldurulur Nasıl İSMEK’e Kayıt Olunur

 

Eğitim Bilgileri: Bu alanın doldurulması zorunludur. Eğitim Durumunuz ve Mezun Olduğunuz Okul mutlaka girilmelidir. Bu alanları girmeden kayıt işlemini tamamlayamazsınız.

İSMEK'e Kayıt Olunur

İSMEK’e Kayıt Olunur

 

Çalışma Bilgileri: Bu alanın doldurulması zorun değildir. Bedensel Engel Durumu: Bu alanın doldurulması zorunludur. Engellilere yönelik eğitimlerimize sadece engelli kursiyerlerimiz başvuru yapabilir. Kan Grubu: Bu alanın doldurulması zorunlu değildir. Listeden kan grubunuzu seçebilir ya da boş geçebilirsiniz.

İSMEK Kursuna Kayıt Olmak Adım Adım Anlatım

İSMEK Kursuna Kayıt Olmak Adım Adım Anlatım

 

İletişim Bilgileri: Kayıt bilgileriniz, kurslar hakkında bilgilendirme ve duyurular SMS ve E-posta üzerinden yapılacaktır. İletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Telefon numaranız, adresiniz(*) ve ilçeniz(*) zorunlu alanlardır.

Bu alanları girmeden kayıt işleminizi tamamlayamazsınız. * Adresiniz Kimlik Paylaşım Sistemin’den sorgulanmaktadır.

Eğer sistem kayıtlı bir adresiniz mevcutsa adres alanı kapalı gelecektir.

İSMEK Başvuru Formu Nasıl Doldurulur İSMEK Kurs Nasıl Seçilir

İSMEK Başvuru Formu Nasıl Doldurulur İSMEK Kurs Nasıl Seçilir

 

İSMEK’i Tercih Sebebi: Bu alanın doldurulması zorunludur. İSMEK’i tercih etme sebeplerinizi en az 1, en fazla 2 seçenek olarak belirleyebilirsiniz. Bu alanları girmeden kayıt işleminizi tamamlayamazsınız

İSMEK Online Kayıt Nasıl Olunur

İSMEK Online Kayıt Nasıl Olunur

 

Daha Sonrasında …

Kursiyer Ön Kayıt Şartnamesi: Kursiyer Ön Kayıt Şartnamesi’ne; “Kursiyer Ön Kayıt Şartnamesi” linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Kutucuğu işaretleyerek şartnameyi kabul ettiğinizi onaylayabilirsiniz. Şartnameyi kabul etmeden kayıt işleminizi tamamlayamassınız.

İstidam Rehberliği Hizmeti Onayı: İSMEK İstihdam Rehberliği hizmetimiz konusunda sizinle iletişime geçilmesini ve İSMEK’ten aldığınız eğitimin işgücü piyasasında kullanılmasını kabul edip etmediğinizi belirleyebileceğiniz alandır.

Tüm zorunlu alanları doldurduktan sonra, “Güncelle ve Kurs Seç” butonu ile Kursiyer İSMEK Ön Kayıt Formu ‘nu kaydedip 3. adıma geçebilirsiniz.

İSMEK KURS NASIL SEÇİLİR

 

İSMEK Kurs Nasıl Seçilir?

Bu sunduğum aşamalı doğru şekilde yazdıktan sonra giriş sayfasına yönlendirilirsiniz Bu alan aşağıda sizler için hazırlamış olduğum görselde ki gibi sayfadır. Bu sayfa da ne nedir hepsini tek tek açıklayıcı bir şekilde sizlere yazarak anlattım ve bu yazı sonrasında hatasız dilediğiniz alanda, branşta İSMEK kursuna kayıt olabileceksiniz.

 

İSMEK Branş Alan Seçimi Nasıl Yapılır İSMEK Nasıl Kayıt Olunur

İSMEK Branş Alan Seçimi Nasıl Yapılır İSMEK Nasıl Kayıt Olunur

 

Yukarı da sunduğum resimde giriş yaptıktan sonraki ekrandır. İlk ekranda sizi hangi ilçeye bağlıysanız yani hangi ilçede adresiniz bulunuyorsa bağlı olduğunuz ilçenin yeni açılan eğitim branşların listesi çıkacaktır. Yani Standart olarak Ikametgahınıza göre filtreleme uygulanmıştır. Aşağıdaki Filtreleme panelinden filtrelemeyi değiştirebilirsiniz ki bu kısımı resimde sunduğum alanlarda mevcut aşağıda anlattım.

Bu sayfada sizlere 20 adet anlatmak istediğim şeyler mevcut bunun sonunda sorunsuz istediğiniz alanda İSMEK kursuna kayıt olabilirsiniz. Hemen adım adım sizlere bu giriş sayfasını anlatayım.

1: Bu belirttiğim 1 numaralı alanda ilçenize bağlı tüm kursları sıralandığı için sayfalanmış durumda açılan ilk ekranda  istediğiniz kursu, branşı bulamadıysanız mevcutsa ikinci üçüncü ve diğer sayfalara göz atmanızı öneririm.

2: Bu alanda yani 2 numaralı belirttiğim yerdeyse İlçenize bağlı o kursun hangi mahalledeki eğitim merkezinde olduğunu göstermektedir. İstediğiniz alanı, branşı bulduysanız kayıt etmeden önce hangi mahallede olduğuna bakmayı sakın unutmayın, ilk önce tüm seçenekleri gözden geçirip kendi mahallenizde ya da size yakın mahalledeki İSMEK eğitim merkezlerine göz atın.

3: Bu kısımda sizlere hangi kursun eğitimi olduğu göstermektedir. Yani istediğiniz kursu bu kısıma bakarak bulmanız gerekmektedir. Bu alanda branş, alan türleri yazmaktadır ve bu belirttiğim kısımdan dilediğiniz kurs mevcutsa daha sonra 2 numaralı kısıma hemen üst maddedeki önerimi dikkate alın yani mahalle türlerine göz atın sıralanan sayfalar ile kendi mahallenizde yoksa bu baktığınız kursu seçebilirsiniz.

4: Bu kısımda seçtiğiniz İSMEK kursun Sertifika Saatini göstermektedir yani seçtğiniz branşın toplam eğitim saatini göstermektedir.

5: Bu alanda seçtiğiniz kursun hangi günlerde eğitim verdiğini yazmaktadır.

6: Bu kısımda sizlere verilen eğitimin hangi saatte başladığını belirtmekte.

7: Bu kısımda sizlerin seçtği İSMEK kursunun o gün için bitiş saatini yazmaktadır.

8: Bu alandaysa yukarıdaki son 3 maddenin bilgileri yer almaktadır. Bu kısımda İSMEK kursun hangi günlerde olduğu, belirtilen günlerde hangi satte başladığı ve hangi saatte bittiği yazmaktadır.

9: Bu alanda seçtiğiniz İSMEK meslek edinme kursun o branşı resmi olarak hangi tarih de başladığı yazmaktadır.

10: Bu alanda seçtiğini İSMEK mesleki eğitim kursun yani seçtiğiniz o branşın resmi bitiş tarihi yer almaktadır. Bu tarihte tüm eğitiminiz bitmiş Sertifikanızı almış bulunacaksınız yani.

11: İSMEK’in bu branş için ayırdığı eğitim görecek kişi sayısıdır. Yani bu alanda en fazla bu kadar kişi eğitim alabilir gibi diyebiliriz.

12: Bu bölüm için başvuran kişi sayısı yer verilmekte. İSMEK kursunda bu seçtiğiniz alanda kaç kişi başvurmuş bunları görebilirsiniz. Bu alan en çok önemli alandır. İlk önce davranan resmi kontenjana aday olur yani belirtilen 20 kişilik sınıra ulaşmadan kayıt olursanız ilk sizin eğitim görmeniz olanak bir durumdur.

13: Bu kısımda Yedek Kontenjan alanı yer alıyor yine örnek vererek söylüyorum, bu kısım belirtilen 20 kişilik sınır dolmuş yani ilk 20 kişi hızlı davranıp kayıt olmuş bu yüzden siz bundan sonra kayıt olursanız yedek kontenjana kayıt olursunuz. Yani ilk 20 kişi arasından gelmeyenler yani eğitime başlamayanlar olacaksa bu yedek kontenjan arasında seçilerek eğitime alınır. Bu yedek kontenjan da da sınır bulunmaktadır yani oldu da ilk 20 ya hızlı davranamayıp kayıt olamadıysanız bari bu alana girmek için hemen kayıt olmalısınız.

14: Bu kısımda koşullar ve bilgiler yer almaktadır. Tüm eğitimlerde 15 yaş üstü koşul taşımaktadır. Zaten giriş ekranında bu alanı gördüğünüzde üzerine gelirseniz ne anlam taşıdığı yazmaktadır. Ya sadece bayanlar başvuruda bulunabilir bilgisi bulunur, Genellikle de karma eğitim bilgisi bulunmaktadır. Yani seçeceğiniz eğitim için kadın erkek şartı olmadan başvuruda bulunabilir ifadesi yer alır.

15: En önemli kısım bu alandır. Tüm yukarıda anlattığım bilgiler üzerine sizin için gerekli olan ve en yakın İSMEK mesleki eğitim kursunun branşını bulduysanız bu alana tıklayarak yani SEÇ diyerek bu kurs için ( İSMEK KURSUNA KAYIT OLMAK İÇİN ) bu alana tıklamanız ve onaylamanız yeterli olacaktır.  

 • İSMEK KURSUNA BAŞVURMADAN ÖNCE AŞŞAĞIDAKİ MADDELERİ DE OKUYUN.

16: Bu kısımda kimin adı ile giriş yaptığınız gözükmektedir. Herhangi bir karışıklılık olması adına buraya göz atmayı unutmayın. Yani anneniz adına başvuru yapabilirsiniz, yada kendiniz adınıza bu kısımdan kimin adına İSMEK kursuna başvuru yaptığınıza dikkat ediniz.

17: Bu alan filtreleme alanlarından birincisi, bu kısımda hangi tarihler arasında kurs aradığınızı yazarak bulmanıza yardımcı olur.

18: Bu alan filtreleme alanlarından ikincisi, bu kısımda hangi günler içinde kurs aradığınızı belirtebilirsiniz. Olur da haftanın ilk günü müsait olmazsınız diğer günleri içinde istersiniz, yada sadece hafta sonu istersiniz bunu belirtiniz buradan.

19: Bu kısım en önemli kısımlardan yine bir tanesi, özellikle başvurmak istediğiniz bir kurs, alan, branş varsa bu kısımdan 540 adet branş listesi arasından seçerek bu seçtiğiniz seçenek üzerinden arama sonuçlarına çok daha hızlı ve rahat bir şekilde ulaşabilir ve daha sağlıklı sonuç alabilirsiniz.

20: Eğer madde 19 da seçtiğiniz, aramakta olduğunuz İSMEK kurs branş alanlarından, kurslarından, branşlarından biri yoksa bu demek oluyor ki sizin ilçenizde bu kurs adına bir alan ayrılmamış demektir. Bu demek oluyor ki hiç bir yerde yok demek değil. Bu kısımdan filtreyi temizle yaparak kendi ilçenizi yok sayarak İstanbul genelinde bir arama yapacak ve istediğiniz kursa kesinlikle ulaşacaksınız. Mesafe olarak da sizin için uygunsa bu İSMEK kursu için başvuruda bulunabilirsiniz. Hayırlı Olması Dileği İle

İSMEK KURSUNDA KAÇ TANE ALAN, BRANŞ BULUNMAKTADIR

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSMEK üzerinden bizlere toplamda 235 Merkezde 540 Branş sunmaktadır yani 540 dan fazla bir birinden farklı kurs, alan bulunmaktadır ki bu kurslar toplam 235 merkezi eğitim binalarında sunulmaktadır.

İSMEK Eğitim Binalarına Ulaşmak İçin Aşağıdaki Linke Tıklayabilirsiniz, Böylelikle İlgili Soru ve Görüşlerinizi İlgili Şikayetlerinizi İletebilirsiniz.

http://www.ismek.istanbul/tr/kursmerkezleri.aspx

İSMEK hangi alanlarda hangi branşlar üzerinden toplamda 540 tane olmak üzere eğitim veriyor işte aşağıda tüm eğitimlerin listesi mevcut bulunuyor.

2016-2017 EĞİTİM DÖNEMİNDE İSMEK’İN EĞİTİM VERECEĞİ ANA ALAN VE BRANŞLAR:

AHŞAP TEKNOLOJİSİ

 1. AHŞAP BOYAMA VE VERNİKLEME ELEMANI
 2. AHŞAP ŞEKİLLENDİRMECİ
 3. BİLGİSAYAR DESTEKLİ PROJE ÇİZİMİ
 4. MODEL GEMİ YAPIMI

 

AİLE ve TÜKETİCİ BİLİMLERİ

 1. SAĞLIKLI BESLENME
 2. ÇOCUK BESLENMESİ
 3. EVLİLİK ÖNCESİ EĞİTİM
 4. GÖRGÜ KURALLARI
 5. TÜKETİCİ HAKLARI EĞİTİMİ

 

BAHÇECİLİK

 1. ARI YETİŞTİRİCİLİĞİ
 2. BAHÇE BAKIMI
 3. PARK BAHÇE ve KORULARIN BAKIMI

 

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

 1. APP INVENTOR ile ANDROİD MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME
 2. IOS İLE MOBİL PROGRAMLAMA
 3. ARDUNİO ile ROBOTİK PROGRAMLAMA
 4. CCNA SECURITY
 5. AĞ TEMELLERİ
 6. AĞ VERİ TABANI
 7. BİLGİSAYAR KULLANIMI
 8. BİLGİSAYARDA DOKÜMAN HAZIRLAMA
 9. BİLGİSAYAR PROGRAMLAMA TEKNİKLERİ
 10. BİLGİSAYAR SİSTEM BAKIM ONARIM
 11. BLOG WEB SİTESİ YAPIMI ve BLOGERGERLIK
 12. CISCO NETWORK EĞİTİMİ 1 (CCNA 1-2)
 13. CISCO NETWORK EĞİTİMİ 2 (CCNA 1-2)
 14. E-POSTA SUNUCUSU
 15. ETKİLİ SOSYAL MEDYA KULLANIMI
 16. GOOGLE SEO ADWORDS
 17. GOOGLE ve YANDEX UYGULAMALARININ KULLANIMI
 18. GÖRME ENGELLİLER İÇİN BİLGİSAYAR KULLANIMI
 19. GÖRSEL PROGRAMLAMA
 20. İLERİ OFİS PROGRAMLARI
 21. İLERİ EXCEL GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ
 22. İNTERNET E-POSTA YÖNETİMİ
 23. İNTERNET PROGRAMCISI
 24. JAVA PROGRAMLAMA-1 (Java Standart Edition)
 25. JAVA PROGRAMLAMA-2 (Java Enterprise Edition)
 26. OFİS PROGRAMLARI KULLANIMI
 27. OPEN CART E-TİCARET EĞİTİMİ
 28. SUNUCU İŞLETİM SİSTEMİ
 29. TEMEL BİLGİSAYAR OKUR-YAZARLIĞI
 30. VERİ TABANI
 31. VİDEO ve SUNUM HAZIRLAMA TEKNİKLERİ
 32. WEB TABANLI İÇERİK YÖNETİM SİSTEMLERİ
 33. WEB TASARIMI
 34. WEB UYGULAMALARI GELİŞTİRME

 

BÜRO YÖNETİMİ VE SEKRETERLİK

 1. HIZLI KLAVYE KULLANIMI (F KLAVYE)
 2. YÖNETİCİ ASİSTANI

 

ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ

 1. 3-6 YAŞ ÇOCUK ETKİNLİKLERİ
 2. 4-6 YAŞ ÇOCUK ETKİNLİKLERİ
 3. AİLE EĞİTİMİ 12-18 YAŞ
 4. AİLE EĞİTİMİ 7-11 YAŞ
 5. BİLİNÇLİ HAMİLELİK ve BEBEK BAKIMI
 6. ÇOCUK BAKIM ELEMANI

 

EL SANATLARI

 1. İĞNE OYASI ÇİÇEK YAPIMI (YENİ)
 2. PUL BONCUK Dİ̇KİŞLERİ̇ (YENİ)
 3. DEKORATİF BOYUTLU NAKIŞ (YENİ)
 4. KAĞIT ÇİÇEK YAPIMI (QUILING) (YENİ)
 5. BEBEK YAPIMI (YENİ)
 6. RÖLYEF YAPIMI (2. SEVİYE) (YENİ)
 7. ŞİŞ VE TIĞ ÖRÜCÜLÜĞÜ OYUNCAK BEBEK YAPIMI (AMİGURUMİ) (YENİ)
 8. AHŞAP YAKMA TEKNİĞİ  (PYROGRAVURE)
 9. ALÜMİNYUM KABARTMA
 10. BASİT NAKIŞ İĞNE TEKNİKLERİ
 11. BEBEK ODASI HAZIRLAMA
 12. ÇEYİZ ÜRÜNLERİ HAZIRLAMA
 13. DANTEL ANGLEZ
 14. DAVUL DERİSİ ABAJUR YAPMA
 15. DAVUL DERİSİ ÇİÇEK YAPMA
 16. DAVUL DERİSİ PANO YAPMA
 17. DAVUL DERİSİ TAKI YAPMA
 18. DEKORATİF AHŞAP SÜSLEME
 19. DEKORATİF EV AKSESUARLARI HAZIRLAMA
 20. DEKORATİF ÖRTÜ DİKİMİ
 21. DERİ TABLO YAPIMI
 22. ELDE ANTEP İŞİ
 23. ELDE BEYAZ İŞ
 24. ELDE ÇİN İĞNESİ
 25. ELDE KURDELA İŞİ
 26. ELDE TEL SARMA
 27. ELDE TÜRK İŞİ
 28. ELDE TÜRK İŞLEMELERİ
 29. EV TEKSTİL ÜRÜNLERİ HAZIRLAMA
 30. FİLOGRAFİ TEKNİĞİ
 31. HALI DOKUMA
 32. HESAP İŞİ
 33. İĞNE OYASI
 34. JEL MUM YAPIMI
 35. KADİFE İŞİ
 36. KÂĞIT RÖLYEF
 37. KASNAK SALLAYARAK YAPILAN MAKİNE NAKIŞLAR
 38. KEÇE AKSESUARLARI YAPIMI
 39. KEÇE YAPIMI
 40. KIRKYAMA
 41. KOLTUK-SANDALYE GİYDİRME
 42. KÖSELE ÇANTA YAPMA
 43. KÖSELE KEMER YAPMA
 44. KUM İŞİ
 45. KUMAŞ BOYAMA
 46. MAKİNEDE BEYAZ İŞ
 47. MAKİNEDE ÇİN İĞNESİ
 48. MAKİNEDE DANTEL SARMA ve PİKO YAPMA
 49. MAKİNEDE GELENEKSEL TÜRK İŞLEMELERİ
 50. MAKİNEDE MARAŞ İŞİ
 51. MAKİNEDE TÜRK İŞİ
 52. METAL ÇİÇEK YAPMA
 53. NEVRESİM TAKIMLARI DİKİMİ
 54. ÖZEL GÜN ve NİKÂH ŞEKERİ HAZIRLAMA
 55. ÖZEL PERDELER HAZIRLMA
 56. SALON TAKIMLARI DİKİMİ
 57. ŞİFRE DANTELİ YAPMA
 58. ŞİLE BEZİ DOKUMA
 59. ŞİŞ ÖRGÜ ŞAPKA
 60. ŞİŞ ÖRÜCÜLÜĞÜNDE HIRKA ÖRME
 61. ŞİŞ ÖRÜCÜLÜĞÜNDE ŞAL ÖRME
 62. TABİİ KUMAŞ ÇİÇEK YAPMA
 63. TAKILAR (MİSİNALI-ÇİVİLİ-ÖRME-DÜĞÜMLÜ)
 64. TEL KIRMA
 65. TIĞ ÖRÜCÜLÜĞÜ
 66. TUTKALLI HAMUR ÇİÇEK YAPMA
 67. TÜL STOR, RUSTİK ve KATLAMALI PERDE HAZIRLAMA
 68. YATAK ODASI TEKSTİLİ HAZIRLAMA
 69. YATAK ÖRTÜLERİ DİKİMİ
 70. YÖRESEL KİLİM DOKUMA
 71. ZİKZAK MAKİNEDE APLİKE
 72. DERİ ÇİÇEK YAPMA
 73. BANYO TAKIMLARI DİKİMİ
 74. ELDE MARAŞ İŞİ
 75. EL SANATLARI

 

GAZETECİLİK

 1. DİJİTAL FOTOĞRAFÇILIK

 

GIDA TEKNOLOJİSİ

 1. I. KADEME EĞİTİMLER/TEMEL EKMEK YAPIMI
 2. II. KADEME EĞİTİMLER/EKMEK ÜRETİMİ
 3. PROFESYONEL EĞİTİMLER/ALMAN EKMEK ÇEŞİTLERİ
 4. PROFESYONEL EĞİTİMLER/FRANSIZ EKMEK ÇEŞİTLERİ
 5. PROFESYONEL EĞİTİMLER/İNGİLİZ EKMEK ÇEŞİTLERİ
 6. PROFESYONEL EĞİTİMLER/İTALYAN EKMEK ÇEŞİTLERİ
 7. PROFESYONEL EĞİTİMLER/TÜRK EKMEK ÇEŞİTLERİ
 8. PROFESYONEL EĞİTİMLER/EKMEK STİLİSTLİĞİ
 9. ALMAN EKMEK ÇEŞİTLERİ
 10. EKMEK STİLİSTLİĞİ
 11. EKMEK ÜRETİMİ
 12. FRANSIZ EKMEK ÇEŞİTLERİ
 13. İNGİLİZ EKMEK ÇEŞİTLERİ
 14. İTALYAN EKMEK ÇEŞİTLERİ
 15. TEMEL EKMEK YAPIMI
 16. TÜRK EKMEK ÇEŞİTLERİ

 

GİYİM ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ

 1. 6-12 YAŞ ÇOCUK ELBİSE ÜRETİMİ
 2. KADIN NİKAH KIYAFETİ DİKİMİ
 3. ŞAPKA DİKİMİ
 4. ÇOCUK ELBİSE DİKİMİ
 5. FERACE DİKİMİ
 6. DERİ KESİMCİ
 7. DİGİTAL PORTFOLYO HAZIRLAMA
 8. BİLGİSAYARDA MODA İLLÜSTRASYONLARI HAZIRLAMA
 9. ABİYE GİYSİ KALIP HAZIRLAMA
 10. ABİYE ve GELİNLİK TASARIMI
 11. ARTİSTİK ÇİZİM ve DRAPAJ
 12. BİLGİSAYARDA ÇANTA ve AYAKKABI TASARIMI
 13. BİLGİSAYARDA KUMAŞ ve BASKI DESENİ TASARIMI
 14. BİLGİSAYARLI MODELİSTLİK (Stylecad)
 15. BİLGİSAYARLI MODELİSTLİK (Wearcad)
 16. BİLGİSAYARLI STİLİSTLİK
 17. ÇANTA DİKİMİ
 18. ÇANTA ve AYAKKABI ÇİZİMİ
 19. ÇOCUK GİYİM MODELİSTLİĞİ
 20. ÇOCUK GÖSTERİ GİYSİLERİ DİKİMİ
 21. DERİ DÜZ DİKİŞ MAKİNECİ
 22. DOKUMA KONFEKSİYON MAKİNECİ (HAZIR GİYİM)
 23. DRAPAJ TEKNİĞİYLE KADIN ELBİSE DİKİMİ
 24. DROPLAMA ve PASTAL RESMİ HAZIRLAMA
 25. ELBİSE DİKİMİ
 26. ERKEK GİYSİLERİ KALIP HAZIRLAMA
 27. ERKEK GİYSİLERİ TASARIMI
 28. ERKEK ÜST GİYSİLERİ DİKİMİ
 29. ETEK DİKİMİ
 30. GİYİM AKSESUARLARI DİKİMİ (ŞAL-ETOL-ŞAPKA-ÇANTA)
 31. GİYSİ TEKNİKLERİ ÇİZİMİ
 32. KADIN DIŞ GİYSİLERİ DİKİMİ
 33. KADIN FANTEZİ ELBİSE DİKİMİ
 34. KADIN GELİNLİK DİKİMİ
 35. KADIN GİYİM MODELİST YARDIMCILIĞI
 36. KADIN GİYSİLERİ ARTİSTİK ÇİZİM
 37. KADIN GİYSİLERİ DİKİMİ
 38. KADIN GİYSİLERİ KALIP HAZIRLAMA
 39. KADIN TERZİSİ
 40. KADIN ÜST GİYSİLERİ DİKİMİ (DRAPAJ TEKNİĞİYLE ETEK-BLUZ-ELBİSE)
 41. MANTO KABAN DİKİMİ
 42. MODA FOTOĞRAFÇILIĞI
 43. MODA PERAKENDECİLİĞİ
 44. MODA PORTFOLYOSU HAZIRLAMA
 45. MODA TASARIM
 46. MODA TASARIMI İLLÜSTRATÖR
 47. PANTOLON DİKİMİ
 48. PARDESÜ-TRENÇKOT DİKİMİ
 49. STİL DANIŞMANLIĞI-STYLİNG
 50. BİLGİSAYARDA GİYSİ KALIBI HAZIRLAMA
 51. MODEL UYGULAMALI SERİLEME TEKNİKLERİ
 52. YUVARLAK ÖRME KONFEKSİYON MAKİNECİ

 

GRAFİK VE FOTOĞRAF

 1. ÖZEL GÜN FOTOĞRAFÇILIĞI (YENİ)
 2. ÖZEL GÜN TASARIMI (YENİ)
 3. STORYBOARD (GÖRSEL SENARYO HAZIRLAMA) (YENİ)
 4. TELEVİZYON GRAFİĞİ (YENİ)
 5. REKLAM TASARIM- 2  (YENİ)
 6. 3D STUDIO MAX
 7. BİLGİSAYAR DESTEKLİ REKLAM ve TASARIM
 8. COREL DRAW
 9. ÇİZGİ FİLM VE ANİMASYON
 10. FOTOĞRAF ÇEKİM TEKNİKLERİ (İLERİ SEVİYE)
 11. FOTOĞRAF ÇEKİMİ
 12. GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI
 13. İLLÜSTRASYON
 14. PHOTOSHOP
 15. ÜÇ BOYUTLU KARAKTER TASARIMI
 16. YAYIN GRAFİĞİ

 

GÜZELLİK ve CİLT BAKIMI

 1. REFLEKSOLOJİ MASAJI
 2. CİLT BAKIM TEKNİKLERİ
 3. CİLT BAKIMI
 4. CİLT BAKIMI, EPİLASYON ve MASAJ TEKNİKLERİ
 5. CİLT ve VÜCUT BAKIM TEKNİKLERİ
 6. EL BAKIMI
 7. EPİLASYON-DEPİLASYON
 8. FÖNCÜ
 9. KLASİK MAKYAJ TEKNİKLERİ
 10. KOZMETİK SATIŞ ELEMANI
 11. MAKYAJ
 12. MAKYAJ YAPMA TEKNİKLERİ
 13. MANİKÜRCÜ
 14. MÜNİKÜR-PEDİKÜR TEKNİKLERİ
 15. PROTEZ TIRNAK
 16. SAÇ BAKIMI ve YAPIMI
 17. SAÇ SAKAL KESİMİ
 18. SAÇA GEÇİCİ ve KALICI ŞEKİL VERME TEKNİKLERİ
 19. SAÇA GEÇİCİ ve KALICI ŞEKİL VERME ve BOYAMA TEKNİKLERİ
 20. SAHNE MAKYAJI
 21. TEMEL MAKYAJ
 22. TOPUZ TEKNİKLERİ
 23. AROMA TERAPİ MASAJI
 24. YÜZ ve VÜCUT MASAJI
 25. MAKYÖR-MAKYÖZ
 26. MASÖR-MASÖZ
 27. FOTO EPİLASYON (IPL) EĞİTİMİ
 28. EL ve AYAK BAKIMI

 

HALKLA İLİŞKİLER ve ORGANİZASYON

 1. ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANI
 2. MÜŞTERİ ASİSTANI

 

HARİTA-TAPU KADASTRO

 1. BİLGİSAYAR DESTEKLİ HARİTA ÇİZİMİ

 

HASTA ve YAŞLI HİZMETLERİ

 1. HASTA KABUL İŞLEMLERİ
 2. HASTA ve YAŞLI REFAKETÇİSİ

 

HAYVAN SAĞLIĞI

 1. PET HAYVANLARI

 

HUKUK

 1. ADLİ KALEM İŞLERİ
 2. ADLİ TAKİP ELEMANI

 

KİŞİSEL GELİŞİM

 1. BRAİLLE ALFABESİ
 2. DİKSİYON
 3. GİRİŞİMCİLİK
 4. İŞ HAYATINDA İLETİŞİM
 5. İŞARET DİLİ
 6. İŞARET DİLİ 2. SEVİYE
 7. İŞARET DİLİ ÖĞRETİCİ ve TERCÜMAN EĞİTİMİ
 8. İŞ ORGANİZASYONU
 9. İŞİTME ENGELLİLER TÜRKÇE YAZIM KURSU
 10. KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK
 11. KUR’AN-I KERİM (BRAİLLE ALFABESİ) OKUMA
 12. KUR’AN-I KERİM (ELİFBA) OKUMA
 13. KUR’AN-I KERİM TEVCİDLİ OKUMA
 14. LİDERLİK EĞİTİMİ
 15. MESLEK ETİĞİ
 16. OSMANLI PALEOGRAFYASI
 17. OSMANLI TÜRKÇESİ İMLASI
 18. OSMANLICADA ARAPÇA-FARSÇA KURALLAR
 19. OSMANLICADA ARŞİV ve EDEBİ METİNLER
 20. OSMANLICADA KOLAY METİNLER
 21. SOSYAL HAYATTA İLETİŞİM
 22. YAZARLIK ATÖLYESİ
 23. İŞ GÜVENLİĞİ ve İŞÇİ SAĞLIĞI

 

KONAKLAMA ve SEYAHAT HİZMETLERİ

 1. REZERVASYON ELEMANI
 2. SANTRALİST

 

KUYUMCULUK TEKNOLOJİSİ

 1. GÜMÜŞ KAZAZ ÖRÜCÜLÜĞÜ
 2. GÜMÜŞ TAKI İŞLEMECİLİĞİ
 3. HASIR ÖRMECİ
 4. KAKMACI
 5. MIHLAMACI
 6. MUM MODELAJ
 7. TAKI ÇİZİMİ ve ÜRETİMİ
 8. TAKI İMALATÇISI
 9. TELKÂRİCİ

 

MAKİNE TEKNOLOJİSİ

 1. ÜÇ BOYUTLU ÇİZİM-SOLİDWORKS
 2. AUTOCAD İLE 3 BOYUTLU ÇİZİM
 3. INVENTOR İLE 3 BOYUTLU ÇİZİM

 

MATBAA

 1. CİLTLEME
 2. MASA ÜSTÜ YAYINCILIK

 

MUHASABE ve FİNANSMAN

 1. DIŞ TİCARET UZMANLIK EĞİTİMİ (YENİ)
 2. İNŞAAT MUHASEBESİ (YENİ)
 3. UYGULAMALI MUHASEBE UZMANLIK EĞİTİMİ (YENİ)
 4. BEYANNAMELER ve BİLDİRİMLER
 5. BİLGİSAYAR DESTEKLİ MUHASEBE
 6. DÖNEM SONU KAPANIŞ İŞLEMLERİ
 7. MALİ TABLO OKUMA ve ANALİZ TEKNİKLERİ
 8. UYGULAMALI MALİYET MUHASEBESİ
 9. ÖN MUHASEBE
 10. ÖZLÜK İŞLERİ ve BORDROLAMA
 11. ŞİRKETLER MUHASEBESİ
 12. TEMEL MUHASEBE
 13. UFRS / TFRS

 

MÜZİK

 1. ASMA DAVUL EĞİTİMİ (THO) 1. SEVİYE
 2. ASMA DAVUL EĞİTİMİ (THO) 2. SEVİYE
 3. BAĞLAMA EĞİTİMİ (BAĞLAMA DÜZENİ) 1. SEVİYE
 4. BAĞLAMA EĞİTİMİ (BAĞLAMA DÜZENİ) 2. SEVİYE
 5. BAĞLAMA EĞİTİMİ (BAĞLAMA DÜZENİ) 3. SEVİYE
 6. BAĞLAMA EĞİTİMİ (BOZUK DÜZEN) 1. SEVİYE
 7. BAĞLAMA EĞİTİMİ (BOZUK DÜZEN) 2. SEVİYE
 8. BAĞLAMA EĞİTİMİ (BOZUK DÜZEN) 3. SEVİYE
 9. BALABAN/DUDUK (MEY AİLESİNDEN) EĞİTİMİ 1. SEVİYE
 10. BALABAN/DUDUK (MEY AİLESİNDEN) EĞİTİMİ 2. SEVİYE
 11. BALABAN/DUDUK (MEY AİLESİNDEN) EĞİTİMİ 3. SEVİYE
 12. BENDİR EĞİTİMİ (THO) 1. SEVİYE
 13. BENDİR EĞİTİMİ (THO) 2. SEVİYE
 14. BENDİR EĞİTİMİ (THO) 3. SEVİYE
 15. BENDİR EĞİTİMİ (TSM) 1. SEVİYE
 16. BENDİR EĞİTİMİ (TSM) 2. SEVİYE
 17. BENDİR EĞİTİMİ (TSM) 3. SEVİYE
 18. ÇELLO EĞİTİMİ 1. SEVİYE
 19. ÇELLO EĞİTİMİ 2. SEVİYE
 20. ÇELLO EĞİTİMİ 3. SEVİYE
 21. DARBUKA EĞİTİMİ (THO) 1. SEVİYE
 22. DARBUKA EĞİTİMİ (THO) 2. SEVİYE
 23. DARBUKA EĞİTİMİ (TSM) 1. SEVİYE
 24. DARBUKA EĞİTİMİ (TSM) 2. SEVİYE
 25. DRAMA
 26. GİTAR EĞİTİMİ (KLASİK GİTAR) 1. SEVİYE
 27. GİTAR EĞİTİMİ (KLASİK GİTAR) 2. SEVİYE
 28. GİTAR EĞİTİMİ (KLASİK GİTAR) 3. SEVİYE
 29. KABAK KEMANE EĞİTİMİ 1. SEVİYE
 30. KABAK KEMANE EĞİTİMİ 2. SEVİYE
 31. KABAK KEMANE EĞİTİMİ 3. SEVİYE
 32. KANUN EĞİTİMİ 1. SEVİYE
 33. KANUN EĞİTİMİ 2. SEVİYE
 34. KANUN EĞİTİMİ 3. SEVİYE
 35. KARADENİZ KEMENÇE EĞİTİMİ 1. SEVİYE
 36. KARADENİZ KEMENÇE EĞİTİMİ 2. SEVİYE
 37. KARADENİZ KEMENÇE EĞİTİMİ 3. SEVİYE
 38. KEMAN EĞİTİMİ (BATI MÜZİĞİ) 1. SEVİYE
 39. KEMAN EĞİTİMİ (BATI MÜZİĞİ) 2. SEVİYE
 40. KEMAN EĞİTİMİ (BATI MÜZİĞİ) 3. SEVİYE
 41. KEMAN EĞİTİMİ (TÜRK MÜZİĞİ) 1. SEVİYE
 42. KEMAN EĞİTİMİ (TÜRK MÜZİĞİ) 2. SEVİYE
 43. KEMAN EĞİTİMİ (TÜRK MÜZİĞİ) 3. SEVİYE
 44. KLARNET EĞİTİMİ 1. SEVİYE
 45. KLARNET EĞİTİMİ 2. SEVİYE
 46. KLARNET EĞİTİMİ 3. SEVİYE
 47. KOPUZ EĞİTİMİ 1. SEVİYE
 48. KOPUZ EĞİTİMİ 2. SEVİYE
 49. KOPUZ EĞİTİMİ 3. SEVİYE
 50. MÜZİK
 51. MÜZİK VE KAYIT TEKNOLOJİLERİ
 52. NEY EĞİTİMİ 1. SEVİYE
 53. NEY EĞİTİMİ 2. SEVİYE
 54. NEY EĞİTİMİ 3. SEVİYE
 55. PERDESİZ GİTAR EĞİTİMİ 1. SEVİYE
 56. PERDESİZ GİTAR EĞİTİMİ 2. SEVİYE
 57. PERDESİZ GİTAR EĞİTİMİ 3. SEVİYE
 58. PİYANO EĞİTİMİ 1. SEVİYE
 59. PİYANO EĞİTİMİ 2. SEVİYE
 60. PİYANO EĞİTİMİ 3. SEVİYE
 61. HAFİF MÜZİK KOROSU (BATI MÜZİĞİ) 1. SEVİYE
 62. HAFİF MÜZİK KOROSU (BATI MÜZİĞİ) 2. SEVİYE
 63. SES EĞİTİMİ 1. SEVİYE
 64. SES EĞİTİMİ 2. SEVİYE
 65. SES EĞİTİMİ 3. SEVİYE
 66. SOLFEJ (BATI MÜZİĞİ) EĞİTİMİ 1. SEVİYE
 67. SOLFEJ (BATI MÜZİĞİ) EĞİTİMİ 2. SEVİYE
 68. SOLFEJ (BATI MÜZİĞİ) EĞİTİMİ 3. SEVİYE
 69. SOLFEJ (TÜRK HALK MÜZİĞİ) EĞİTİMİ 1. SEVİYE
 70. SOLFEJ (TÜRK HALK MÜZİĞİ) EĞİTİMİ 2. SEVİYE
 71. SOLFEJ (TÜRK HALK MÜZİĞİ) EĞİTİMİ 3. SEVİYE
 72. SOLFEJ (TÜRK SANAT MÜZİĞİ) EĞİTİMİ 1. SEVİYE
 73. SOLFEJ (TÜRK SANAT MÜZİĞİ) EĞİTİMİ 2. SEVİYE
 74. SOLFEJ (TÜRK SANAT MÜZİĞİ) EĞİTİMİ 3. SEVİYE
 75. TOPLU İCRA EĞİTİMİ
 76. TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU 1. SEVİYE
 77. TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU 2. SEVİYE
 78. TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU 3. SEVİYE
 79. TÜRK HALK OYUNLARI ( HER YÖRE İÇİN AYRI) 1. SEVİYE
 80. TÜRK HALK OYUNLARI ( HER YÖRE İÇİN AYRI) 2. SEVİYE
 81. TÜRK HALK OYUNLARI ( HER YÖRE İÇİN AYRI) 3. SEVİYE
 82. TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU 1. SEVİYE
 83. TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU 2. SEVİYE
 84. TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU 3. SEVİYE
 85. TÜRK TASAVVUF KOROSU 1. SEVİYE
 86. TÜRK TASAVVUF KOROSU 2. SEVİYE
 87. UD EĞİTİMİ 1. SEVİYE
 88. UD EĞİTİMİ 2. SEVİYE
 89. UD EĞİTİMİ 3. SEVİYE
 90. UYGULAMALI TİYATRO
 91. YAN FLÜT EĞİTİMİ ( BATI MÜZİĞİ) 1. SEVİYE
 92. YAN FLÜT EĞİTİMİ ( BATI MÜZİĞİ) 2. SEVİYE
 93. YAN FLÜT EĞİTİMİ ( BATI MÜZİĞİ) 3. SEVİYE
 94. YAYLI TAMBUR EĞİTİMİ 1. SEVİYE
 95. YAYLI TAMBUR EĞİTİMİ 2. SEVİYE
 96. YAYLI TAMBUR EĞİTİMİ 3. SEVİYE

 

OKUMA-YAZMA

 1. OKUMA-YAZMA 1. KADEME

 

PAZARLAMA ve PERAKENDE

 1. DEPO GÖREVLİSİ
 2. EMLAK DANIŞMANLIĞI
 3. MORTGAGE BROKERLİĞİ
 4. ET VE ET ÜRÜNLERİ SATIŞ ELEMANI (KASAP)
 5. KASİYER
 6. MEYVE VE SEBZE SATIŞ ELEMANI (MANAV)
 7. REYON GÖREVLİSİ
 8. MAĞAZA ELEMANI
 9. SATIŞ GÖREVLİSİ
 10. SU ve DENİZ ÜRÜNLERİ SATIŞ ELEMANI (BALIKÇI)
 11. ŞARKÜTÖR
 12. TEKNOLOJİK MARKET SATIŞ ELEMANI
 13. DEPO ELLEÇLEME PERSONEL EĞİTİMİ
 14. TEMEL PERAKENDECİLİK EĞİTİMİ

RADYO  – TELEVİZYON

 1. KISA FİLM YAPIMI
 2. RADYO PROGRAMCISI
 3. SENARYO YAZARLIĞI

 

SAĞLIK

 1. GIDA VE SU SEKTÖRÜNDE ÇALIŞANLAR İÇİN HİJYEN EĞİTİMİ
 2. GÜZELLİK VE SAÇ BAKIM HİZMETLERİNDE ÇALIŞANLAR İÇİN HİJYEN EĞİTİMİ

 

SANAT ve TASARIM

 1. MODERN HAT UYGULAMA (YENİ)
 2. BİLİMSEL BİTKİ ÇİZİMİ
 3. DESEN TASARIMI
 4. DESEN TASARIMI 2 (İLERİ SEVİYE)
 5. EBRU
 6. HÜSN-İ HAT
 7. KALEM İŞİ
 8. KALİGRAFİ
 9. KATI’
 10. MİNYATÜR
 11. GUAJ BOYA RESİM
 12. KARAKALEM 1. SEVİYE
 13. KARAKALEM (2. SEVİYE)
 14. RESİM
 15. RESİM SANAT EĞİTİMİ
 16. RESİM SANAT TEORİSİ
 17. SANATSAL MOZAİK
 18. SANATSAL MOZAİK 2. SEVİYE
 19. SEDEF KAKMA
 20. SULUBOYA EĞİTİMİ
 21. YAĞLI BOYA RESİM
 22. TEMEL SANAT EĞİTİMİ
 23. TEZHİP
 24. ÜÇ BOYUTLU ŞEKİLLENDİRME

 

SERAMİK ve CAM

 1. BOYACI-ÇİNİ İŞLEMECİ
 2. CAM SÜS EŞYASI YAPIMI
 3. ÖN ÜFLEMECİ
 4. SERAMİK BİÇİMLENDİRME
 5. TRANSFERCİ

 

SPOR

 1. AEROBİK
 2. FİTNESS (BAY)
 3. FİTNESS (BAYAN)
 4. PİLATES

TARIM TEKNOLOJİLERİ

 1. SEBZE FİDESİ ÜRETİMİ
 2. MEYVE AĞAÇLARINDA AŞILAMA
 3. MEYVE AĞAÇLARINDA BUDAMA
 4. ORGANİK TARIM

 

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ

 1. TRİKOTAJ

 

YABANCI DİLLER

 1. ALMANCA SEVİYE-1
 2. ALMANCA SEVİYE-2
 3. ARAPÇA B1 SEVİYESİ
 4. ARAPÇA SEVİYE- A1
 5. ARAPÇA SEVİYE -A2
 6. ÇİNCE SEVİYE-A1
 7. ÇİNCE SEVİYE-A2
 8. FARSÇA SEVİYE -A1
 9. FARSÇA SEVİYE- A2
 10. FRANSIZCA SEVİYE- A1
 11. FRANSIZCA SEVİYE -A2
 12. İNGİLİZCE SEVİYE -A1
 13. İNGİLİZCE SEVİYE A2
 14. İNGİLİZCE SEVİYE- B1
 15. İSPANYOLCA SEVİYE -A1
 16. İSPANYOLCA SEVİYE -A2
 17. İTALYANCA SEVİYE- A1
 18. İTALYANCA SEVİYE- A2
 19. JAPONCA SEVİYE- A1
 20. JAPONCA SEVİYE- A2
 21. İNGİLİZCE SEVİYE B2
 22. İNGİLİZCE SEVİYE C1
 23. İNGİLİZCE SEVİYE C2
 24. ALMANCA SEVİYE B1
 25. FRANSIZCA SEVİYE B1
 26. İTALYANCA SEVİYE B1
 27. İSPANYOLCA SEVİYE B1
 28. RUSÇA SEVİYE B1
 29. JAPONCA SEVİYE B1
 30. MESLEKİ İNGİLİZCE (KONAKLAMA)
 31. MESLEKİ İNGİLİZCE (BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ)
 32. MESLEKİ İNGİLİZCE (MUHASEBE VE FİNANSMAN/ DIŞ TİCARET OFİS HİZMETLERİ) (YENİ)
 33. RUSÇA SEVİYE- A1
 34. RUSÇA SEVİYE- A2
 35. YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE KURSU SEVİYE A1
 36. YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE KURSU SEVİYE A2
 37. YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE KURSU SEVİYE B1
 38. YDS HAZIRLIK KURSU (İNGİLİZCE)

 

YİYECEK- İÇECEK HİZMETLERİ

 1. AŞÇI ÇIRAĞI
 2. AŞÇI YARDIMCISI
 3. REÇEL ve MARMELAT YAPIMI
 4. TURŞU YAPIMI
 5. BAKLAVA YAPIMI
 6. BULAŞIKÇI-MEYDANCI (yeni)
 7. BUTİK ÇİKOLATA HAZIRLAMA
 8. BUTİK PASTACILIK
 9. TÜRK MUTFAĞI (YENİ)
 10. DÜNYA MUTFAĞI (YENİ)
 11. EV YEMEKLERİ HAZIRLAMA
 12. GAZİANTEP MUTFAĞI
 13. HAMUR YAPIM TEKNİKLERİ
 14. KEBAPÇI-IZGARACI-DÖNERCİ EĞİTİMİ
 15. CUP CAKE, MUFFİN YAPIMI
 16. ÇİKOLATA YAPIMI ve SUNUMU
 17. KURABİYE HAMURU YAPIM TEKNİKLERİ
 18. MAKARNA ve SOS YAPIMI
 19. MAKARON YAPIM TEKNİKLERİ ve SUNUMU
 20. MEZE ve SALATA YAPIMI
 21. OSMANLI ŞERBETLERİ YAPIMI
 22. SUŞİ YAPIMI
 23. SÜTLÜ TATLILAR HAZIRLAMA
 24. ŞEKER HAMURU YAPIMI ve SÜSLEME TEKNİKLERİ
 25. OSMANLI SARAY MUTFAĞI
 26. PASTACI
 27. PASTACI ÇIRAĞI
 28. PASTACI YARDIMCISI
 29. YAŞ PASTA YAPIMI
 30. PROFESYONEL EĞİTİMLER/BUTİK ÇİKOLATA HAZIRLAMA
 31. PROFESYONEL EĞİTİMLER/BUTİK PASTA
 32. PROFESYONEL EĞİTİMLER/PASTACI YARDIMCISI
 33. TEMEL PASTACILIK EĞİTİMLERİ/ HAMUR TEKNİKLERİ
 34. TEMEL PASTACILIK EĞİTİMLERİ/PASTACI ÇIRAĞI
 35. TEMEL PASTACILIK EĞİTİMLERİ/YAŞ PASTAYAPIMI
 36. PİDECİ
 37. PİZZA YAPIMI
 38. PİZZACI
 39. SEBZE ve MEYVE DEKORASYONU
 40. SERVİS KOMİSİ
 41. SOĞUK YİYECEK HAZIRLAMA
 42. TEMEL AŞÇILIK EĞİTİMİ
 43. TEMEL PASTACILIK EĞİTİMİ
 44. YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ SERVİS GÖREVLİSİ
 45. YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ TEMİZLİK GÖREVLİSİ
 46. BUTİK PASTA
İSMEK ücretsiz mesleki eğitim kursu başvuruları ve kayıtları başladı

İSMEK ücretsiz mesleki eğitim kursu başvuruları ve kayıtları başladı

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Kitap Okumanın Önemi - Kitapsız Büyüyenler başlıklı makalemizde Kitap Okumanın ..., Kitap Okumanın Faydaları ve Kitap Okumanın Önemi hakkında bilgiler verilmektedir.

 1. _istanbul, ücretsiz sanat ve meslek eğitim kurslarına kayıtlar başladı

  İSMEK mi oluyor yani bu bizim burda da varmış sanırım başvurucam, teşekkürler

 2. MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ OKULLARINDA İSMEK VE HALK EĞİTİM KURSLARINDA MESLEK LİSESİ VE MESLEK ÜNİVERSİTELERDE ÖĞRETMEN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.