İçerde Dizisi Konusu İçerde Dizisi 2.Bölüm Tekrarı

İçerde Dizisi izle İçerde Dizisi Bölüm Tekrarı İçerde Dizisi Fragmanları

Kaliteli Bir Dizi ‘’İçerde’’ Show tv’de başlayan ve yayınlandığı gün son derece büyük bir izleyici kitlesi yakalayan bu kaliteli dizi, bir yandan oldukça güzel ve farklı konusu bir diğer yandan ise aynı kalitedeki oyuncu açısından içerde dizisi, içerde dizisi kadrosu ile müthiş bir giriş yaptı. Başrollerini Çağatay Ulusoy ile Aras Bulut İynemli’nin paylaştığı dizi bu yıl en çok izlenen dizi olacağını daha içerde dizisi 1. Bölüm ve dün yayınlanan içerde dizisi 2. bölümü ile gösterdi.

Bun iki iyi başarılı oyuncusu yan sıra ayrıca birbirinden kaliteli, yetenekli ve usta oyuncuların yer aldığı bu son derece kaliteli dizi bu yönü ile de dizi izleyicilerinin beğenisini daha da toplamış durumda.

İçerde Dizinin Konusu

Özellikle de içerde dizisi konusu ile diğer tüm birçok diziden kendini ayrıca bu kaliteli dizi aynı zamanda heyecanlı aksiyon sahneleri sayesinde de ekrandaki herkesi son derece büyük bir heyecana sürüklemektedir. Özellikle de oldukça fazla bir şekilde yabancı film izleyen birçok kişi dizinin aslına başka bir yerden alıntı yapılarak ekranlara uyarlandığı çok geçmeden anlamış durumda.

Bu noktada özellikle de sorulan içerde dizisi hangi diziden uyarlama sorusu yerime aslına bakılırsa hangi filmden uyarlama olduğunu sormak çok daha doğru. Dizinin 4 dalda Oscar almış ve Martin Scorsese’in yönetmenliğini yapmış olduğu ‘Köstebek’ filminden esinlenerek yapılmış olduğu açık. Birbirlerine olan benzerliği birçok film severin hemen dikkatini çekmiş durumda. Şimdi bu konuya aslına balkırsa en güzel açıklama dizinin konusunu anlatmak olacaktır. Bunun için de içerde dizisi hikâyesi genel olarak iki kardeşin çevresinde dönmektedir.

İçerde Dizisinin Hikâyesi

Küçüklükten bu yana bin bir zorluk içinde büyüyen iki kardeş bir takım nedenlerden ötürü birbirilerinden ayrılmışlardır. Ancak büyüdükten sonra ikisi de aynı polis akademisine girerek karşılaşırlar fakat birbirlerini tanımamaktadırlar. Daha sonra kardeşlerden biri bir takım nedenlerden ötürü akademiden atılır ve bundan sonra ise İstanbul’un en büyük mafyalarının içine girer. Bu noktada birbirlerinden haberdar olmayan iki kardeş karşı karşıya gelirler.

Ancak içerde dizisi işte bu noktada Köstebek filmi ile son derece büyük bir benzerlik gösterir. Bunun nendi ise diz içerisindeki kardeşlerin her ne kadar safları belli gibi görünse de yine de tam olarak hangisinin nerede olduğu ise dizinin sonunda belli oluyor. Yani dizi içerisinde kardeşler aslında göründükleri kişiler olmamakta ve biri polis içine diğeri ise mafya içerisine sızmış şekilde dizi izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Filmden Uyarlama

İçerde dizisi hangi film ve ya dizinin uyarlaması gibi aklınızda soru işareti varsa dizi olarak 1-2 kore ve 1-2 ABD dizisi senaryo itibari ile örnek alındığını söyleyebiliriz. İçerde dizisi Köstebek filminde de tıpkı buna benzer bir durum oluyor ve birbirini tanıyan iki kişi aslına bakılırsa mafyanın yanında dururken aslında polis çıkıyor, diğeri ise polis gibi görünürken aslına mafyaya çalışıyor. Zaten ilk bölümün sonunda bu durum ortaya çıkıyor ve dizi izleyicileri için durum daha da heyecanlı bir hal alıyor.

Daha şimdiden içerde dizisi 3. Bölüm fragmanı son derece büyük bir merak içerisinde beklenmektedir. Birçok eleştirmen tarafında oldukça olumlu alan dizi, ilk bölümü itibari ile AB grubunda 2. Oldu. Hatta bu son derece kaliteli dizi tekrar bölümü ile de bu alanda 3.’lük yerini aldı.

İçerde Dizisindeki Kaliteli Oyuncu Kadrosu

Hem kaliteli oyuncu kadrosu hem de son derece farklı ve güzel konusu ile daha uzun bir süre reytinglerde en üst seviyelerde olacağına kesin gözüyle bakılan dizi için içerde dizisi hangi kanalda diye sorulacak olunursa, dizi Show TV’de yayınlanıyor.

Bununla birlikte dizinin ilk bölümü itibari ile söylenebilecek tek şey ise bundan sonraki haftalar içeride dizisi adına milyonlarca izleyici Show TV ekranlarına kilitlenecek. Üstelik içerde dizisi hangi gün diye sorulacak olursa eğer bunun cevabı ise hafta içi pazartesi akşamları saat 20.00’de ekrana geleyor.

Bu son derece büyük ve kaliteli dizi özellikle de Oscar almış oldukça gösterişli ve kaliteli bir konusu olan filmden uyarlama olması da birçok film sever insanın da ilgisini daha şimdiden çekmiş durumda.

Aşk ve Dram

Dizi içerisinde aynı zamanda birçok farklı mafya bulunmakta ve aynı zamanda yine birçok dizide olduğu gibi aşk da oldukça güzel bir şekilde daha ilk bölümden işlenmeye başladı. Aynı zamanda dizi kaliteli bir dramı da içermekte ve bu yanı ile izleyici son derece fazla bir şekilde etkileyeceği aşikâr. Dizi şimdiden oldukça beğenilmiş durumda.

İçerde Dizisi 2. Bölüm Tekrarı

Show TV’nin Kendi İçerde Dizisi Sayfasında

2. Bölümün Tekrarını İzleyebilirsiniz.

http://www.showtv.com.tr/dizi/tum_bolumler/icerde-sezon-1-bolum-2-izle/25344

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan MacGyver Dizisi 1.Sezon 1.Bölüm Fragmanı İzle 2016 başlıklı makalemizde MacGyver, MacGyver 1.Sezon 1.Bölüm ve MacGyver Dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.