Haliç Üniversitesi 2015 Yılının En’lerini Seçti (Sonuçlar)

Haliç Üniversitesi 2015 Yılının En'lerini Seçti İşte Sonuçlar

25 kategoride, 10 binin üstünde öğrencinin internet üzerinden verdiği oylarla belirlenmiş ”Yılın En’leri” ödülleri Haliç Üniversitesi Kağıthane Kampüsü’nde yapılmış olan merasimle sahiplerini buldu. Haliç Üniversitesi Mütevelli Kurul Başkanı Av. Mansur Topçuoğlu ve Demet Akalın, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, İlker Kaleli, Merve Özbey, Kadir Çöpdemir benzeri populer isimlerin katıldığı törene öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

Poyraz Karayel’in senenin en dizisi seçildiği törende dizinin başrol oyuncularından İlker Kaleli senenin en iyi erkek oyuncusu ödülünü, dizinin bir öbür başrol oyuncusu Burçin Terzioğlu ise senenin en iyi kadın oyuncusu ödülünü aldı. Ödülleri almak amaçlı 3 kez sahneye çıkan İlker Kaleli’ye öğrencilerin yoğun alakası vardı.

YILIN EN İYİ KADIN POP ŞARKICISI ÖDÜLÜ DEMET AKALIN’IN OLUYOR

Yılın en iyi kadın pop sanatçısı dalında ödül alan Demet Akalın ödülü almaya gelen isimler arasındaydı. Akalın, “Ben lise mezunuyum, üniversiteli olmak içimde ukdedir, kıymetini bilin”diye konuştu. Demet Akalın ödülünü aldıktan ardından öğrencilerin arasına girerek şarkı söyleyip dans etti.

Demet Akalın’ın sonrasında senenin en iyi talk show programı ödülünü almak amaçlı sahneye çıkan 3 Adam’dan Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak, Akalın’ın mezuniyeti konusunda yaptığı konuşma üzerine espriler yaptı.

İkiliye ödülünü Haliç Üniversitesi Mütevelli Kurulu Başkanı Av. Mansur Topçuoğlu takdim etti. Senenin en iyi erkek pop şarkıcısı ödülü ise Murat Dalkılıç’ın oluyor. Törene katılamayan Dalkılıç gönderdiği video ile öğrencilere teşekkürlerini söyledi.

YILIN EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN ALBÜM ÖDÜLÜ MERVE ÖZBEY’İN

Yılın en iyi çıkış yapan albümü ödülünü alan Merve Özbey ve senenin en iyi single ödülünü alan Sembol şarkıları ile öğrencilere neşeli dakikalar yaşatırken, senenin en iyi şarkısı ödülü ”Aşk İle Yap” ile Kenan Doğulu’nun oluyor.

Doğulu’ya ikinci bir ödül de Beren Saat ile oynadığı Arçelik reklam filmi amaçlı senenin en iyi reklam filmi dalında verildi. Senenin en iyi radyo programı seçilen Ara Gaz programı yerine ödülü Kadir Çöpdemir alırken, senenin en iyi vine fenomeni ödülü ise Halil Söyletmez’in oluyor.

EN İYİ GAZETECİ İSMAİL SAYMAZ, EN İYİ HABER PROGRAMI NAZLI ÇELİK

Törene ödüllerini almak amaçlı dahil olan öbür isimler, senenin en iyi gazetecisi seçilen İsmail Saymaz, senenin en iyi haber programı ödülünü Star Ana Haber ile alan Nazlı Çelik ve Haliç Üniversitesi basın özel ödülünü alan Veyis Ateş oluyor.

2015 seneyin en iyileri içinde bulunan öbür isimler ise şöyleydi; senenin en oldukça başarılı futbolcusu Wesley Sneijder, senenin en oldukça başarılı sporcusu Kenan Sofoğlu, senenin en iyi hakemi Cüneyt Çakır, senenin en iyi spor kulübü başkanı Aziz Yıldırım, senenin en iyi teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu.

Senenin en iyi albümü Bangır Bangır ile Gülşen, en iyi edebiyatçısı Ahmet Ümit, basın özel ödülü Fatih Portakal, senenin en iyi siyasetçisi Selim Temurci, senenin en iyi toplumsal sorumluluk projesi 100 bin araç 100 bin ağaç ile Kadir Topbaş ve senenin en iyi iş adamı Mustafa Kefeli.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Elektrikli Araçlara Yönelik Bakış Açımız Değişiyor başlıklı makalemizde Elektrikli Araç hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.