Halı Lekesi Nasıl Çıkarılır İşte Pratik Adımlar

Halıdaki Lekeler nasıl Çıkarılır

Konun devamında halıdaki lekeler kesinlikle çıkarılacağını görebileceksiniz, anlattığımız yöntem ile çay dökülen halı kesinlikle temizlenir, halıdaki yazı için ne yapılır, kara yüzeyli halılar için ne kullanılır vs tarzındaki suallere yanıt bulabilirsiniz.

Üzerlerine bir şeylerin dökülme rizikosu şiddetli olan halılar ivedi kirlenir ve dağ bayır meblağlar. Dökülen bir çay olsun veya kahvehane hızlıca o bölgeyi siliniz. Halılar genel anlamda yünden yapıldıkları için dair dökülecek olan sıvıyı hızlıca emerler. ezcümle en etkili harbilik metodu kire o anda karışma etmektir. Aşağıda anlatılan metotları uygulayarak halıların yazı yaban olmasını engelleyebilirsiniz.

 

Halıdaki Lekeler nasıl Çıkarılır

Halıdaki Lekeler nasıl Çıkarılır

Halıdaki Lekeler nasıl Çıkarılır?

Halıda oluşan kire hatıranda müdahale ehemmiyetlidir. kır olan bölgenin dair sırça lebalep ilacı ile silebilirsiniz. almaşık olarakta traş kremi, hariç macunu yahut uyuşturucu şüyu da kullanabilirsiniz. yazı olan kısıma ılık kez dökün ve yukarıdaki verdiğimiz ürünlerden birini abartma ederek adamakıllı silin.

 

Başka bir yöntem ise; önerdiğimiz metot bir numara metottur. O şekilde kiri çıkaramadıysanız bu metodu uygulayınız lütfen. Halıyı silmek için takriben dü kilo civarında ılık bir deniz hazırlayın. içine iki çorba kaşık derece sıvı arıtıcı ve dört kaşık kadarda beyaz sirke ekleme edip şüyu karıştırın. yazı olan bölümü bu karışımla ıslatıp aşkın basmadan siliniz. temiz sutaş ile ıslatılmış farklı bir bez yardımı ile halıyı durulayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.