Güzel Giyinmenin Sırları ve Altın Kuralları

Güzel Giyinmenin Sırları

Kadınların en korktuğu cümlelerden birisin ‘Hadi dışarıya gezintiye çıkalım mı’ bu sözcükleri duyan bayanlar tedirgin olur, sonra bir sessizlik olur, bütün kıyafetlerini gözünün önünden geçirerek sonra dışarıya doğru  pencereden kafasını uzatıp havanın nasıl olduğunu kontrol eder, hemen aynanın karşısına geçerek, şöyle kendine bir bakar. Sonra hemen aynadan geriye doğru kaçar, sonra bilindik kadın tavırlarını sergileyerek ‘Of bee şimdi ne giysem’  gibi bir yakınmalar yaşanır. Kadınları kurtaran giyim kuralları sizi zor durumlardan kurtaracak önemli ip uçları sunuyor.

Siz de sokağa çıkmadan önce aynı durumları mutlaka yaşıyorsunuzdur.Bu bütün kanı kadınlar için itiraz edilemez, itiraf edilebilir bir gerçektir. Eğer sokağa çıkıyorsanız, çevrenizde çok güzel giyinmiş kadınları gördüğünüz zaman biliyoruz ki moraliniz biraz daha bozuluyor. Kendi kendinize ‘Hiç giyecek bir şeyim yok’ gibi takıntılar söylüyorsunuz.

Aslında bunları kafaya takacak çok ciddi olacak bir durum söz konusu değil ama kadınlık iç güdüsü ve tedirginliği farklı bir şey olsa gerek. Siz yine de her şeye rağmen kafanızdaki bütün olumsuzlukları ve tedirginlikleri bir kenara bırakarak sizler için kısaca anlatacağımız en güzel giyinme tüyolarına kulak verin, vereceğimiz ipuçları sizleri daha hızlı karar vermeye sevk edecek ve işinizi kolaylaştıracaktır. Biliyoruz bazıları ne dersek diyelim yine aynı karamsarlığa ve huzursuzluğuna devam edecektir, fakat şık bayanların çoğu bu pratik bilgilere riayet ederse daha kolay bir gün getirecektir.

Birinci kural ertesi gün dışarı çıkacaksanız giyeceğiniz kıyafetleri bir gece önceden hazırlamalısınız.

İkinci Kural sürekli hiç beklenmedik zor dakikalar için mutlaka gardrobunuz da şık bir elbise bulundurun.

Üçüncü Kural giyeceğiniz ayakkabılarınızı önceden temiz bırakın.

Dördüncü Kural garanti olan kombinlerinizi önceden revize edin.

Beşinci Kural kendinizi etkilemek için giyinme en önemli alışkanlığınız olması gerekir başka insanları etkilemek için asla uğraşmayın.

Altıncı Kural beğendiğiniz sevdiğiniz kombin resimlerini bir kenarda saklayın, sonra lazım olunca size onları uygularsanız.

Yedinci Kural ne giyeceğinize karar veremediğiniz zaman mutlaka bir kenarda Joker olarak jean pantolon bulundurun.

Sekizinci Kural Tek bir giyim tarzı oluşturarak dikkat çekebileceğinizi unutmayın.

Dokuzuncu Kural kıyafetleriniz çok sıradan olsa bile, saçlarınızın güzel olması sizi öne çıkarabilir, yanlış giyiminizi kapatabilir.

Onuncu ve son kural tek renk  kıyafetlerinizde renkli bir yıldız aksesuarı ile havanızı fark ettirebilirsiniz. Size verdiğimiz bu tüyoları uygun ve zamanında kullanırsanız siz de şık, giyinen kadınlar kervanına katılabilirsiniz.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Tarz Kadın Olmanın Yolları - Tarz Kadın Kime Denir başlıklı makalemizde Tarz, Tarz Kadın ve Tarz Kadın Kime Denir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.