GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D APK indir

GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D APK İndir

Harika bir mobil savaş oyunu olan GUNSHIP BATTLE oyunu bizlere 3D Helicopter simülasyon oynama imkanı tanıyan ve Google Play Store da savaş tarzı oyunlar seven kullanıcılar tarafından  25 milyon dan fazla indirme yaparak en büyük savaş oyunları arasında üst sıralarda yerini koruyor. Harika bir savaş zevki ve strateji üretme yeteneği sağlayan bir oyun. Oyun içi seviyeler ile çeşitli helikopter satın alarak savaşın zorluğuna karşı dayanmaya çalışın.

GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D ile kendine has savaş yöntemleri ile size karşı savaşan orduları dize getirin. Helikopterin pilotu olduğunuzu unutmayın iyi nişan alarak ve hedefi vurmak ya da vuramamak sizin kaderiniz, savaşın sonucunu sizin yeteneğinizin belirleyeceğini unutmayın. Zorlu savaşları kazanarak biriktirdiğiniz paralar ile zorlu savaşlara karşı farklı helikopterler alabileceğinizi unutmayın. Paranızı yönetirken stratejinizi oluşturun ve gelecek savaşlara karşı hazır olun.

GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D oyunu kendine has oynanış ve kullanıcı deneyimi ile gerçek bir savaşın ortasındaymış gibi hayat meselesi haline getirebileceğiniz ciddi bir oyun haline geldiğini ve gerçekten bir savaşı kazanmak için neler yapabileceğinizi görmek isterseniz GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D oyunu tam size göre bir savaş oyunudur.

GUNSHIP BATTLE oyunu kendine has state-of-the-art 3D görüntü grafik teknolojisi ile oyunculara gerçek bir savaş deneyimini mobil taşınabilir cihazlara taşıma için oldukça yüksek maliyetlere girerek harika grafiklere sahip bir oyun haline getirmişler. Oyuncular bu deneyim üzerine daha çok savaş ve zorluk isteğine karşı bir çok bölüm bulunduruyor.

GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D oyununda bir birinden farklı onlarca helikopter sizlerin gelecekteki ekipmanları dır. Bir çok savaş sonucunda farklı helikopterler isteyecektir. İleride her savaşın farklı özellikteki helikoptere ihtiyaç duyacağınızı ve bu helikopteri elde etmek için her savaşı kazanmak için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız. GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D oyunu her helikoptere has giydirebilir ekipmanlar ile daha da güçlendirebileceğiniz bir helikopter haline geliyor ve zorlu savaşlar artık çok daha kolay oluyor.

GUNSHIP BATTLE APK indir

GUNSHIP BATTLE APK indir

Daha önce yaşanmamış bir aksiyon ve macera oyunu olan GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D oyunu ile artık her türlü savaşa hazır olun. Savaşın içindeymiş gibi kazanmak için elinizden gelen çabayı gösterebileceğiniz bir oyun. GUNSHIP BATTLE android apk indirebilme linki aşağıda sizlere sunulmuştur.

GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D Özellikleri

  • GUNSHIP BATTLE oyununda herkesin kolayca oynayabilmesi için tasarlanmış ve 3D en iyi uçuş hissini vermesi için en iyi kullanıcı deneyimini sunmuşlar.
  • Dünyanın en güçlü savaş gemilerine ve ordularına karşı savaşmak için kendinizi geliştirebileceğinizi oyun başlangıcındaki eğitimli savaşlara katıl.
  • Oyunda bir birinden farklı helikopterler mevcut ve her bir helikopterin kendine has özellikleri vardır, farklı savaşlar için tasarlanmış helikopterler sizlere sunulmuş durumdadır. Savaşa en uygun helikopteri seçin ve kazanmak için mücadelenizi gösterin.
  • GUNSHIP BATTLE android apk indirebilmeye ücretsiz hazır olup oyun içindeki savaşlar ve olayların bazıları dünyamızdaki gerçek olaylara dayanımlı olduğunu bir oyundur.
  • GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D oyunun içerisindeki helikopterlerin çoğu gerçek tasarımlardan oluşmaktadır
  • İlerledikçe zorlu mücadeleler ve savaşlara karşı hazırlanabilir durumda olun ve savaşa en uygun helikopteri seçtiğinizden emin olun artık zorlu savaşlar çok yakında.
  • GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D oyunu hep telefonlarınızdan hem de tabletlerinizden sorunsuzca oynayabileceğiniz bir oyun.

GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D APK indir

GUNSHIP BATTLE oyunundaki zorluğa ve mücadeleye hazırsanız hemen aşağıdan sizlere sunduğumuz Google Playde yer alan GUNSHIP BATTLE APK indirebilme linkini sunduk oradan ücretsiz bir şekilde GUNSHIP BATTLE android indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.theonegames.gunshipbattle

GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D APK İndir

GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D APK İndir

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan GameTwist Slots Android APK indir ve iOS indir başlıklı makalemizde Android Kumarhane Oyunu Slots Oyna APK indir, Android Slots Oyunu ve GameTwist Slots hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.