GTA’nın Yayıncısı E3 Fuarında Geniş Tek Ilan Meydana getirecek

1

Grand Theft Auto markasına da haiz meydana gelen ikinci Games’in patronu E3 fuarında kocaman tek ilan yapacaklarını ifade etti. Bu duyurularda merakla beklenen yapımların dönüşüne şahitlik edebiliriz.
ikinci Games içinde Grand Theft Auto’nun da bulunmuş olduğu fazlaca sayıda kocaman ve kaliteli markalara haiz.

Aslına bakarsan GTA oyunlarının geliştiricisi Rockstar Games de ikinci’ya ilişkili olarak çalışmalarını sürdürüyor. Bu dev şirket her sene Los Angeles’ta sıralanan ve mühim duyuruların yapıldığı E3 fuarında “kocaman duyurular” yapacağını ifade etti.

Şirketin CEO’su Strauss Zelnick’in açıklaması ondan sonra akıllara ilk başlarda Grand Theft Auto altıncıgelse de şu an bu şekilde tek ilan amaçlı fazlaca sabah bulunduğunu kolaylıkla söyleyebiliriz. GTA beşinciamaçlı senaryo tabanlı yepyeni ek paketler duyurulması ihtimali daha çok.Bunun yakının da konsollarda fırtına benzer biçimde esen, fakat PC’ye tek türlü gelmeyen Red Dead Redemption’ın aynı hızda devam oyununun duyurulma ihtimali de tek fazlaca en tepe.

Red Dead Redemption ikincio denli başarıya ulaşmış tek oyun olmuştu ki GTA’dan tekrar iyi meydana geldiği sık vurgulanıyordu. Doğal olarak Bully, Bioshock, Midnight Club ve Manhunt benzer biçimde mühim yapımlar da oyuncular amaçlı sürpriz olacaktır.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Microsoft: Birtakım Windows birinci uygulamaları Xbox One'a geliyor olacak başlıklı makalemizi okumak ister misiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.