Google Play Store Uygulaması Nedir APK indir

Google Play APK indir

Android telefonlarınız da, tabletlerinizde google play uygulaması mevcuttur. Google play uygulamasına mail adresinizle üye olup bu uygulamanın bir çok faydalarından yararlanabilirsiniz. Zamanınızı iyi kullanmak, zamandan tasarruf yapmak istiyorsanız telefonlarınızın tabletlerinizin google play store uygulamasını elinizin altında tutun. Hiç olmayacağınızı düşündüğünüz anda bile google play uygulaması yardımınıza koşabilir.  Google play uygulamasından bir çok uygulama mevcuttur ama ilk olarak bunların hangilerinin ücretli/ücretsiz olduklarına dikkat etmelisiniz.

Ücretsiz olanları direk yükleyebiliyorken ücretsiz olanları ise kredi kartı yardımıyla indirebilirsiniz.
Google play de popüler oyun ve sosyal medya uygulamaları mevcuttur bunun yanında hayatınızı kolaylaştıracak banka işlemlerinizi yapabileceğiniz uygulamalar vardır. Bu saydıklarımız bu uygulamanın içinde olan ufak bir kısmı. Hayatınızı kolaylaştıracak, vaktinizi daha tasarruflu kullanmanızı sağlayacak uygulamaları bir tıkla buradan indirebilirsiniz.

İşinizi kolaylaştıracak uygulamaları saymak gerekirse; yanınızda ajanda taşımak istemiyorsanız eğer google play storeden her zaman telefonunuzda olacak bir ajanda uygulaması indirebilirsiniz. Telefonunuzun kamerasından fotoğraf çektiniz ama görüntü kalitesini beğenmediyseniz eğer hemen google play store girip bir fotoğraf düzenleyici indirebilirsiniz.

Google playda bulunan birçok fotoğraf düzenleme programı ücretsiz. Bu fotoğraf düzenleme programından fotoğraflarınıza efektler ekleyebilir, istemediğiniz yerleri rötuş yapabilir, fotoğraflarınızın istemediğiniz yerlerini kesebilirsiniz. Ygs,lys,kpss zamanı geldi puanınızı nasıl hesaplayabileceğinizi bilmiyorsanız google playe girip ygs, lys, kpss puan hesaplama uygulamalarını indirebilirsiniz.

Google playin üst sıralar kategorisinden ücretsiz en popüler, ücretli en popüler, en çok hasılat yapanlar,en iyi yeni ücretli seçenekler, yeni ve ücretsizlerden en popüler olanlar, trend olanlar başlıkları altında birçok uygulama indirebilirsiniz. En yeni oyunları google playin arama motoruna yazarak bulabilirsiniz.

Genç yaşlı demeden birçok insanın kullandığı sosyal medya hesaplarını (instagram, facebook, twitter, swarm, snapchat) google play de bulabilirsiniz. Birçok yiyecek firmasının uygulamalarını google playde bulabilir bu uygulamalara giriş yaparak sipariş verebilirsiniz.

İşte hayatınızı kolaylaştıracak birçok uygulama google play storede mevcuttur. Sizde bu kolaylıklardan yararlanmak için android cihaza sahip olun ve ilk iş olarak google play store uygulamasına üye olup bu kullanışlı uygulamaları indirin. Üstelik bu saydığımız uygulamalara ücretsiz sahip olabiliyorsunuz. Teknolojiyle yaşamanın kolaylaştırdığının kanıtı google play. İyi teknolojili günler.

Google Play APK indir

Google Play uygulamasını indirebileceğiniz aşağıda verilmiştir, buradan ücretsiz indirebilirsiniz. Google play apk indirmek için tıklayın:

http://www.tamindir.com/indir/MjAxNi0wMS0wOCAyMDo0OTo1Mg==/google-play/android/5.10.29

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan WhatsApp Messengers Son Sürüm APK indir başlıklı makalemizde WhatsApp, WhatsApp APK İndir ve WhatsApp İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.