Garanti Cep Nedir? Nasıl Kullanılır? İndirilir?

Garanti Cep Uygulaması Nedir Nasıl Kullanılır Nasıl İndirilir

Garanti cep uygulaması nedir, nasıl kullanılır bunu sizlere sunduk, İstediğiniz zaman dilediğiniz yerde özellikle bankaların kapanma saatleri sonrası kalan işlemleriniz için uyarlanmış ve geliştirilmiş olan yeni çağ dönemine damga vuran mobil bankacılık sistemlerine Garanti Bankası da, Garanti Cep uygulaması ile katılmış bulunmaktadır. Peki Garanti Cep Nasıl Kullanılır?

Öncelikle IOS akıllı telefon kullanıyorsanız AppStore‘yi ziyaret ederek yada Android akıllı cihaz kullanıyorsanız Google PlayStore‘yi ziyaret ederek arama motoruna Garanti Cep yazdığınız zaman uygulamayı mobil veri – WiFi üzerinden ücretsiz olarak edinmeniz gerekmektedir.

Daha sonra uygulamayı açıp bilgilerinizi eksik ve doğru bir şekilde girdiğiniz zaman banka işlemlerinizi yönetebilirsiniz. Garanti Cep‘te neler var, ne işe yarar ve işlevsellikleri ne gibi sıkça sorulan soruları inceleyelim. Günlük bankacılık işlemleri için, kişisel finans yönetimleri ile hayatınızı kolaylaştırma amacı edinen Garanti Cep uygulaması, günden güne gelişmekte ve hizmetinize sunulmakta.

Bütün ihtiyaçlarınız için bankaya gitmeden akıllı telefonlarınız üzerinden Garanti Cep uygulaması sayesinde 7 gün ve 24 saat işlem yapabilir, finansal işlemlerinizi yönetebilirsiniz. Garanti Cep şubesi sayesinde dilerseniz kredi başvuruların da bulunabilir, ödeyeceğiniz ve ödediğiniz kredileri görebilir, yönetebilir ve faiz oranlarını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Tüm bu işlemlerin yanı sıra ödemelerinizi yapabilme imkanı da siz kullanıcılara sunulmaktadır. Dilerseniz mobil işlem asistanını kullanarak bütün işlemlerinizi ses ile gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Cep şubesi içerisinde uygulamada herhangi bir ekrandayken parmağınızı yavaşça aşağıya doğru kaydırmanız yeterli olacaktır.

Mobil işlem asistanı ile yapabileceğiniz örnek işlemler arasında kendi hesabınızdan başka bir hesaba para gönderebilir, geçen ay ki ( kartınız – otomatik ödeme ve benzeri) işlemlerinizi sorgulayabilir aynı zamanda Euro, dolar gibi yabancı kurların Türk Lirası değerini sorgulayabilirsiniz.

Garanti Cep uygulaması ve Garanti İnternet Şubesi‘ne aynı parola ile giriş yapmanız mümkündür. 7 gün 24 saat ücretsiz destek alma gibi imkanlara Garanti Cep şubesi ile sahip olacaksınız.

Garanti Cep Uygulaması İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garanti.cepsubesi&hl=tr

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Android Telefonlar İçin İngilizce Sözlük Uygulamaları başlıklı makalemizde Android İngilizce Uygulaması APK İndir, Android İngilizce Uygulaması İndir ve Çevrimdışı sözlük hakkında bilgiler verilmektedir.

 1. Bugün ekinoks ile gece ve gündüz eşitlendi, Garanti Cep’te ise hep eşitti! 🙂 Dilediğiniz an işlemlerinizi gerçekl…

 2. KOBİ’ler şubeye gitmeden Garanti İnternet veya Cep’ten kredi başvurusu yapıyor, iPhone 6s kazanma şansı yakalıyor!…

 3. Periscope üzerinde CANLI YAYINDA: garanti deil cep harçlığı kupon nasipse olur bence :))

 4. Garanti Cep ile bankacılık işlemlerinizi kolayca yapın, zamanınızı heyecanlı haberlere ayırın.

 5. Sayin garanti cep subenizde hep sikinti var. Ozur dileriz su anda islemi gerceklestiremiyoruz uyarisi aliyorum. Ilgilenin ltfn

 6. Garanti Cep ile bankacılık işlemlerinizi kolayca yapın, zamanınızı sevdiklerinize ayırın, mutlu anları yakalayın.

 7. Garanti Cep ile işlemlerinizi kolayca yapın, keyifli zamanlar size kalsın.

 8. Bankacılık işlemleriniz değerli zamanınızı tüketmesin. Garanti Cep ile sevdiklerinizle gülmek için zaman yaratın.

 9. cep şubesi Apple Storeda yüklenemiyor.

 10. Kasko ve seyahat sağlık sigortası Garanti Cep’e taşındı…

 11. Kasko ve seyahat sağlık sigortası Garanti Cep’e taşındı

 12. Kasko ve seyahat sağlık sigortası Garanti Cep’e taşındı

 13. Garanti Bankası’nın Garanti Cep uygulamasını kullananlar, kasko ile seyahat sağlık sigortası poliçelerini bu…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.