Garanti Bankası Cep Şubesi Mobil Bankacılık Uygulaması

Garanti Bankası Mobil Uygulaması İndir

Garanti Bankası Mobil Uygulaması İndir Türkiye’nin lider bankalarından biri olan Garanti Bankası kullanıcılarının işlemlerini daha hızlı ve kolay yapması için Garanti Bankası Mobil Şube uygulamasını geliştirmiş bulunmaktadır. Bu uygulama ile Garanti Bankası kullanıcıları artık bankaya gitmek veya talimat yoluyla işlem yapmak yerine Garanti Bankası Mobil Şube uygulamasını kullanarak bankadan veya internet şubesinden yapılan tüm bankacılık işlemlerini akıllı telefonlarından gerçekleştirebileceklerdir.

Tüm bunları yapmanız için akıllı telefonunuza Garanti Bankası Mobil Şube uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Bu uygulamayı indirebilmenin farklı yolları mevcuttur. Aşağıda görebilirsiniz.

1- ) Garanti Bankası internet sitesinden indirmek

Kullandığınız bilgisayarın internet tarayıcısının adres çubuğuna www.garanti.com.tr adresini yazarak Garanti Bankası sitesine giriş yaptıktan sonra açılan ekranın en alt kısmında Uygulama Dükkanı isimli sekmeye tıklamanız gerekmektedir.

Bu sekmeye tıkladıktan sonra açılan pencerenin sol köşesinde Cep Şubesi Mobil Bankacılık sekmesini seçtiğinizde karşınıza gelecek pencerede kullandığınız akıllı telefon işletim sistemini seçerseniz ekranda size gösterilen indirme talimatlarını izlemeniz halinde akıllı telefonunuza Garanti Bankası Mobil Şube uygulamasını indirebilirsiniz.

2- ) Apple IOS işletim sistemli akıllı telefonlara uygulamayı indirmek

Kullandığınız IOS işletim sistemli telefonunuzda ana ekranda App Store ikonuna tıklayıp alt menüde ki ara isimli butona tıklamanızın ardından arama çubuğuna Garanti Bankası Cep Şubesi Mobil Bankacılık yazmanızın ardından Garanti Bankası Cep Şubesi uygulaması karşınıza çıkacak ve bu uygulamanın yanında bulunan indir butonuna tıkladığınızda Garanti Bankası Mobil Bankacılık uygulaması telefonunuza indirilmeye başlayacak olup bu indirme bittikten sonra uygulamayı açıp gerekli talimatları uygulayıp bilgileri doldurduktan sonra Garanti Bankası hesabınıza giriş yapabilir ve tüm internet bankacılığı işlemlerinizi bu uygulamadan kısa süre çerçevesinde yapabilirsiniz.

3- ) Android işletim sistemli akıllı telefonlara uygulamayı indirmek

Kullandığınız Android işletim sistemli telefonunuzda ana ekranda Google Play Store ikonuna tıklayıp ara isimli sekmeye tıklamanızın ardından arama çubuğuna Garanti Bankası Cep Şubesi Mobil Bankacılık uygulamayı bulmanıza yardımcı olacaktır.

Daha sonrasında uygulamanın yanında bulunan indir butonuna tıkladığınız halde uygulama telefonunuza indirilmeye başlanacak olup bu indirme bittikten sonra uygulamayı açıp gerekli talimat ve bilgileri doldurduktan sonra Garanti Bankası hesabınıza giriş yapabilir ve tüm internet bankacılığı işlemlerinizi bu uygulamadan kısa süre çerçevesinde yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Cep Şubesi Mobil Bankacılık uygulaması Garanti Bankası müşterileri için hem daha pratik hem zaman kazandırıcı bir uygulamadır.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan AKBANK Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde AKBANK, AKBANK Çağrı Merkezi ve AKBANK Müşteri Hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.