Game of War Fire Age APK indir Hile Kodları Var Mı

Game of War Fire Age APK indir

Game Of Wars – Fire Age uygulaması son zamanların trendi haline gelmiştir. Oyunun içeriği oldukça özgündür. Uygulamaya bir çok yerden sahip oluna bilinir. Uygulama içerisinde bir çok bölüm vardır. Oyun farklı görevler sunmaktadır. Bu oyunda başarılı olmak için yeteri kadar vakit ayırmak gereklidir ve oyun içerisinde size ve görevlerinize uygun ortak karınızın olması lazımdır. Görevler bittikten sonra kedinize kaynak yarata biliyorsunuz. Bu kaynak para kazancı olduğu gibi mülk kazancıda olabilir.

Bu oyunun nasıl oynayacağı hakkında bilgi vermek gerekirse; Game Of Wars – Fire Age oyununda görevler üç e ayrılmaktadır. İlk görev günlük görevler olarak adlandırılır. Günlük görevler sadece kişiyi ilgilendirmektedir. İkinci görev ise ortaklar ile birlikte oluşturulacak ittifak görevleridir. İttifak görevleri de günlük görevler gibi puan kazanmaya yarar. Üçüncü olarakta imparatorluk görevleri vardır.

Game Of Wars – Fire Age de klasik sistem dışında birde kahramanlık sistemi de bulunur. Kahraman yeni özellikler kazandırıla bilinmektedir. Kahramanı savaşların önemli bir parçası yapıla bilinir. Bunların dışında kendi yaptığınız almış olduğunuz savaşta kazandığınız bazı eşyaları kahramana giydirme olasılığınız da vardır. Game Of Wars – Fire Age nin VIP sistemi ile insanlar yararlana bilmektedir. Kişisel olarak kazanılan ödüller aynı zamanda ittifakta ki oyun arkadaşlarınıza da küçük oranda avantaj sağlar.

Game Of Wars – Fire Age uygulamaya apple store play store gibi uygulamalardan sahip olabilirsiniz. Yeni sürümü ile de artık karşınızdadır. Ücretsiz indirme seçeneği ile de herkesin kolaylıkla elde etmesi mümkündür. Oyun çevrimiçi yani online bir oyundur. Bu oyunda sohbet bölümü de yer almaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar ile bu oyunu oynamak mümkündür. Sosyal bir platforumdur. Oyun esnasında kişi birebir insanlar ile muhattaptır. Bu bir savaş oyunudur.

Savaşta kullanmak için orduları eğitmek gerekmektedir. Bu da Game Of Wars – Fire Age oyunun yerine getirilmesi gereken bir gereğidir. Oyunda Krallık sistemi söz konusudur. Diplomatik ittifaklar kurulur. Bunun amacı da daha ve en güçlü ittifak olmak içindir. Kısacası Game Of Wars – Fire Age uygulaması bağımlısı olacağınız aksiyon ve strateji oyunudur. Genellikle erkeklerin tercih ettiği bi oyun gün geçtikçe gelişmektedir. Aşağıdan Game of Ware apk indir yazısı ile apk indirebilirisiniz

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.machinezone.gow&hl=tr

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Aptoide APK indir Aptoide App Nedir? Nasıl indirilir? başlıklı makalemizde Aptoid, Aptoid Android ve Aptoid APK indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.