Game of Thrones Jon Snow Öldü Mü ? İşte Cevabı

Jon Snow Öldü Mü ?

Game of Thrones 5. sezonu ardına gerçekten beklenmedik olaylar ile sezona noktayı koymuşlardı. Game of Thrones ekibi şuan 6. sezonun hazırlıklarını sürerken, Jon Snow öldü mü? Jon Snow yaşıyor mu? Jon Snow hayatta mı gibi bir çok yaşam mücadelesi verecek sorular yöneltiliyor dizi ekibine. Görüyorum Facebook sayfasına, Twitter hesaplarında bir paylaşım oldumu direk bu tarz Jon Snow hakkında sorular yöneltiliyor ki bu gerçekten dizi severler için beklenmedik bir ölüm.

Biliyorsunuz ki Jon Snow; Game of Thrones dizinin 5. sezonunun sonunda öldüğü gösteriliyordu ki bu bizleri çok üzdü. Beklenmedik şekilde ölümünü görmek Game of Thrones 6. sezonunda belki ölmez belki hayatta olur gibi düşünceler içerisindeyiz. Bir sevdadır ki ölümünü izlemek bizlere acı veriyor, bir sevgidir ki ölümünü görmek bizlere haz veriyor. Hayatta olduğunu görmek belki bir umuttur, bilemeyiz belki 7.sezon da karşımıza çıkar.

 

Jon Snow Gerçekten Öldü Mü ?

Jon Snow Gerçekten Öldü Mü ?

Jon Snow ölümü ile beraber rivayetler bitmek bilmiyor… Bazı kesimler  Jon Snow’un bedeninin öldüğünü ve kendine ait ruhunun ise dizinin has kurtları gibi bir kurtdan tekrar doğacağı gibi düşüncelere kapılmışlar. Diğer bazı kesimler ise  Jon Snow’un tekrar hayata döneceği ve AK gezenler arasında yerini alacağını tahmin ediyor.

Hurriyet gazetesinin haberine göre sizleri şöyle bilgilendirmek daha doğru olur aslında.  Jon Snow ölümü hakkında hayranları için beklenen cevabı Game of Thrones dizisi yapımcı şirketi olan HBO şirketinden alacağız. Bu şirketin başkanı ise yani Michael Lombardo bizler için ve  Game of Thrones dizisi hayranları için Jon Snow ölümü hakkında gerçekleri anlattı. Jon Snow öldümü soruna ise ;

“Gördüğüm, duyduğum ve okuduğum her şeye göre, Jon Snow gerçekten öldü

yanıtını aldık, bu demek oluyor ki öldü ama, bir yerden çıkabilir gibi. Dizi hakkında bir çok tahmin var aslında bunlar da yorumları okuyarak gelecek hakkında senaryo uyarlayabilirler. Yani Jon Snow başka bir yerden kesin çıka gelecek ve bence zihnini kaybetmiş olacak çıkacak herkesin önüne. Bu durumu kesin biri kendi menfaatleri için kullanacak ve yeni bir maceraya sürüklenebilir dizi.

Dizinin yapımcılığını üstlenen Michael Lombardo aynı zamanda ise Game of Thrones dizisi hayranlarına müjde vermiş. Dizi 2-3 sezon daha uzayabilir gibi görünüyor. Şuanlık aklımızda olan 8 sezon yürütmek tabi ki bu izleyiceye bağlı, umarım 20 sezon sürebilecek bir dizi olur dedi. Aynı zamandaysa dizini yönetmeni daha önce kendisine yöneltilen Jon Snow gerçekten öldü mü ? soruna cevap ise “Jon Snow ölüden daha ölü” demişti. Bizlere öldü gibi göstermeye çalışıp bir sürpriz yapabilirler gibi görünüyor.

Jon Snow Öldü Mü ?

Jon Snow Öldü Mü ?

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan 2015 Temmuz Ayının En İyi Akıllı Telefonları başlıklı makalemizde 2015 Temmuz Ayı En İyi Telefonları, En İyi Android Telefonları ve En İyi Samsung Telefonları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.