Flappy Bird Bitti Şimdide Egg Car Devri Başladı

Egg Car - Don't Drop the Egg!

Flappy Bird oyunun dünyada yarattığı akımı biliyorsunuz. Şimdi sizlereyse Egg Car oyunundan bahsedeceğim tabi bundan önce Flappy Bird oyun milyonlarca insan telefonumuzda düşük hafıza boyutu kaplayan en popüler ve sevilen olan nadir oyunlardan biriydi. Zamanında telefonlarını bile kıranlar fırlatanlar oldu bu oyun için. Bu makalemizde ele alacağımız konu ise Flappy Bird  oyununun ardından şimdide ise Egg Car devri başladı diyebiliriz. oynanış bakımından biraz benzer olan bu oyun gerçekten bağımlılık yapacak düzeyde.

Egg Car oyunun zorluğu oyuncular tarafından hem beğeniliyor hemde sinirlerimizi bozacak şekilde tasarlanmış diyebiliriz. Egg Car hile arayışlarına girenler bile oldu bu oyunun zorluğu arkadaşlar arasındaki puan kapışmaları kıskandıracak şekilde başarı ve yetenek isteyen bir oyun.

Bu oyundan önceki akım olan AA, FF gibi çift harf oyunlarını da biliyoruz tabi ki. AA hile kullanarak puan ve yüksek bölüm yapanları da biliyoruz. Flappy Bird oyunundan sonra bir ara AA oyunu devri başlamıştı öyle ki bazı bölümler gerçekten zorlayıcıydı. Bir çok kişi küçük ev aletleri ile bile geçmeye çalışanları ve bu işlem sonucunda başarılı olanları youtube üzerindeki bir çok videolardan biliyoruz.

Egg Car oyunu da gelecek vaat eden nadir oyunlar arasında kısa bir süre içerisinde yeni bir akım yarabilecek bir oyun. Zorluğu ile dikkat çeken bu mini games’de  zor maceralar sizleri bekliyor olacak. Sinir hastalığına sebep olabilecek bu oyun Orangenose Studio tarafından üretildi. Bu eğlenceli ve zorlayıcı oyunun tam adı ise Egg Car – Don’t Drop the Egg! diye isimlendiriliyor.

 Egg Car Games’deki  amacımız ise bizlere sunulan araçların üzerindeki yumurtaları olabildiğince uzağa düşürmeden taşımak. Biriktirdiğimiz puanlar ile yeni araçlar alarak zorlayıcı yollar için biraz daha bizlere destek oluyor. Oyunu gerçekten bağımlı yapan şeylerden biri de oyunun sade ve anlaşılabilir olması. Tek amacımız yumurtayı taşımak. Uzun yollar giderek daha farklı araçlar elde edebileceğimizi de unutmayalım. Bizlere belirtilen metreleri geçtikten sonra farklı araçların kilidi açılıyor. Anlatırken ne kadar basit gözükse de oyunun oynanışı çok zorlayıcı.

Egg Car İndir

 Egg Car iOS: Tıkla

 Egg Car Android: Tıkla

 

Egg Car Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=rGUhn3UAc5o

 

Egg Car - Don't Drop the Egg!

Egg Car – Don’t Drop the Egg!

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Turkcell T50 B22 Güncellemesi Gerçekleşti başlıklı makalemizde T50 B22 Güncellemesi, T50 B22 Root Atma ve T50 B22 Root Nasıl Atılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.