Ebruli TV8 Ekranlarında Makyaj, Pilates Teknikleri

Ebruli TV8 Ekranlarında Makyaj, Pilates Teknikleri

Ebru Şanlı‘nın sunduğu Ebruli çok yakında TV8 ekranların da başlıyor bunu biliyoruz ki sizlerin de merak ettiği gibi Ebruli ne zaman başlıyor gibi sorulara cevap vereceğiz. Hemen ardından Ebruli programı hakkında bilmeniz gereken bir çok detayı sizlere sunacağız ve hemen ardından sizlere Ebruli programın içeriği hakkında bilgiler sunacağız. TV 8 ekranlarında yakın bir sürede birbirinden farklı faydalı programlar ekranlara çıkıyor ki bunlardan biri de Ebruli olacak işte detaylar;

Ebruli programında Ebru Şanlı ile ekranlara sunulacak bilgiler arasında ilk başta yer alan konulardan biri Enerji dolu yaşamak hakkında. Enerji dolu kendimizi nasıl besleriz ve canlı ve hareketli bir dünyaya merhaba diyin. Enerjik ve Sağlıklı bir şekilde yaşamanın sırlarını Ebruli programında izleyerek bu konu hakkında ki bilgileri edinebilirsiniz.

Ebru Şanlı ile pilates teknikleri öğrenmenin yollarından biri artık TV8 kanalında başlayacak olan Ebruli programından öğrenebilirsiniz. Doğru pilates hareketleri ile sağlık dolu bir hayata merhaba diyebilirsiniz. Doğru pilates teknikleri ile Ebru Şanlı ile kadınlara özel Ebruli programını izleyip gördüklerinizi uygulayacaksanız artık kilo vermeyi ve zayıflamayı da göze almalısınız 🙂 Ebru Şanlı ile zayıflamak artık TV8 ekranda Ebruli programı aracılığı ile bir tuş uzağınızda diyebilirim. Artık bomba gibi görünmeye hazır olun Ebruli programı geliyor.

Ebru Şanlı’nın yönetimi ile ekranlara gelen Ebruli programında sadece zayıflamak, enerji dolu olmak ile kalmayıp artık çok daha güzel görünmenize yardımcı olabilecek bir kaç ipucu da paylaşıyor. Ebruli ile artık doğru makyaj teknikleri hakkında gerçek ve doğru bilgileri öğrenebilirsiniz. Kolayca ve pratik bir kaç uygulama ile pratik makyaj tekniklerini Ebruli programı ile de çok daha iyisini öğrenebileceksiniz.

Bu arada makyajdan  konu açılmışken mobil makyaj uygulaması var bilmiyorum kullandınız mı yüzünüzde makyaj yoksa ve makyaj sürmek le uğraşmayıp instagrama ve ye twitter gib platformlardaki takipçilerinize makyaj yapmadan bu uygulama ile makyaj yapmış gibi görünüm kazandıran fotoğraflar çekebilirsiniz. Bu uygulama ile günlük hayatınıza pratik bir hal kazandırabilirsiniz. Bu mobil makyaj uygulamasını daha önce sitemizde yayınlamıştık dilerseniz linkini vereyim: YouCam Makeup indir 

Ebruli programı içeriğinden biraz daha bahsetmem gerekirse keyifli sohbetlere hazır olun derim. Mükemmel kadın konukları ve popüler ve yakışıklı erkek konukları ile bu programı daha da keyifli hale getirmek, internet üzerinden ulaştırdığınız soruların cevabını keyifli konuklardan ve Ebru Şanlı’dan almak artık çok daha güzel bir hal kazandıran TV8 Ebruli programı ile eğlenceli günler bayan izleyicilerini şimdiden heyecanlandırdı.

Ebruli güzellik sırlarını bayan izleyicilerine bu ekranlarda açıklıyor. Güzellik kürleri ile çok daha güzel görünmenin sırlarını Ebruli programında açıklığa kavuşuyor. Ebru Şanlı ile çok daha güzel görünmek istemez misiniz, yaşımız ilerledikçe çok daha güzel ve yaşımızı belli etmemeye çalışırız ve bu program aradığınız cevapları bulmanızda yardımcı olacak ve bunu ilk ağızdan izlemek çok daha keyifli bir program haline getiriyor Ebruli programını.

Ebruli çok yakında TV8 ekranlarında başlıyor olacak. Tarih belirlenince yazımızı sizler için güncelleyeceğiz.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Anneler Emzirme Döneminde Beslenmeye Dikkat Edin başlıklı makalemizde Emzirme Dönemi, Emzirme Döneminde Beslenme ve Emzirme Döneminde Beslenme Şekilleri hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. Pingback: Ebruli TV8
  2. Prg. Başlayacak diye çok mutluyum lütfen yarıda kesmeyin devamlı olsun hasret bitsin evde spor yapmanın keyfini yaşamak istiyorum çok teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.