Yeni Marvel Kahramanı DeadPool Fragmanı Yayınlandı

DeadPool

Marvel 2016 yılına yepyeni bir kahraman filmini ile gireceğini ve bu kahramanın adının DeadPool olacağını belirtip film hakkında fragmanı yayınladı. Kahramanımız hem usta bir silahçı hem de Ninja bir karakter yani aynı zamanda kendine has kılıçları ile düşmanlarına karşı savaşmaktadır.

DeadPool Kimdir ?

Kahramanımız ilk başta hastadır, ve bir kaç test ve teşhisler sonucunda kendinin kanser olduğunu öğrenir. Bunu duyan birkaç bilim adamı kendisi ile anlaşması ile başlar maceramız. Kendisini X programına bağışlayan kahramanımız bir kesim insanlar tarafından deneyler sonucu ortaya çıkmış bir süper kahraman. Biraz X-MAN tarzı yani biliyorsunuz X-MAN de deneyler sonucu ortaya özel güçlerine sahip olmuştu.

DeadPool Deneyler sonucunda ilginç bir kişiliği ortaya çıkar. Bildiğimiz süper kahramanların aksine biraz asabi ve umursamaz bir kişiliği vardır. Ve yanında gerçekten ilginç ve güzel  bir espri mizahi bir anlayışına da kavuşmuştur. Kendisinin ne kadar güçlü olduğunun farkına varınca, suç oranları yükselen dünyada birisin dur demesi gerektiğini bilir ve kötü düşmanlar edinir.

Düşmanlarını esprileri ile dikkatini dağıtıyor ve anında süper refleksleri ile işini bitiriyor. Belirdiğim gibi usta bir silah kullanıcısı haline dönüşür aynı zamanda Ninjalar gibi sırtında iki adet kılıç taşımaktadır. Yakın mesafe savaşlarında kılıçlarını usta bir refleksleri ile hızı ile işini bitiriyor. Marvel bu sefer de gerçekten süper eğlenceli bir kahraman yapmış gibi görünüyor. Bence espri anlayışı nedeni ile bile düşmanlar edinebilecek bir kişiliğe sahip. İleride neler olur bilemeyiz.

DeadPool

DeadPool

DeadPool Ne Zaman Vizyona Giriyor ?

DeadPool 5 Şubat 2016 yılında izleyicisi ile vizyonda buluşacak. Bu filmimiz, bilim kurgu ve aksiyon gibi içeriklerini de beraberinde getiriyor. Yönetmen koltuğundaysa: Tim Miller. Filmin başrol oyuncuları: Ryan Reynolds ,  Gina Carano ,  Morena Baccarin ,  T.J. Miller ,  Ed Skrein. Senaryolarını hazırlayanlar ise Rhett Reese Paul Wernick ,  Rob Liefeld ,  Fabian Nicieza

 

DeadPool Fragmanı

Fragman 1: https://www.youtube.com/watch?v=OpOHov7d_F0

  1. Pingback: Yeni Marvel Kahramanı DeadPool Fragmanı Yayınlandı | Guncel Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.