Clean Master PC ve Android APK İndir

Clean Master PC

Bilgisayarınızın performansını düşürüp yavaşlamasını imkanı sunan bütün lüzumsuz dosyaları silmenizi imkanı sunan faydalı bir program. Clean Master, bilgisayarlarını temkinli kullanmayı seven ve bulduğu her fırsattı perfonmansı düşmesin diye temizlik yapan üyeler amaçlı geliştirilen bir PC silme yazılımı. Silme ile beraber bilgisayarınızın hızlanmasını imkanı sunan Clean Master, tamamıyla bedava olarak getirilen süper bir program.

Aynı kategorideki benzer taşınabilir uygulamaların tasarımına benzer biçimde geliştirilen Clean Master‘ı kullanmak amaçlı rastgele ekstra bir birşey bilmeniz gerek yok. Pratik anlaşılır arayüzü ile beraber bir tuşa basarım kullanma imkanı sunan program, bilgisayarınızda biriken bütün lüzumsuz ( junk ) dosyaları silmeniz destekçi oluyor.

Eğer bilgisayarınızı itinalı kullanmıyorsanız bu lüzumsuz dosyalar her geçen gün birikerek hem bir bilgisayarınızı nyavaşlamasını sağlıyor hem bir de bilgisayarınızın diskinde lüzumsuz yer kaplıyor. Ben dikkatli kullanıyorum ben de lüzumsuz dosya yoktur diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Nedeni Ise lüzumsuz dosyalar bilgisayarınızın çeşitli bölümlerinde zaman içerisinde siz istemeseniz dahi birikebiliyor. Bilhassa Chrome, Firefox ve benzer tarayıcıları uzunca zaman temizlemeden kullandıysanız, tarama işleminden hemen ardından çıkacak durumda olan lüzumsuz dosya boyutuna siz dahi şaşıracaksınız.

Tarayıcılar, sistem önbelliği, internet önbelleği, ses ve video klipler, kayıt defteri dosyaları içindeki bütün junk dosyalarını silmenizi imkanı sunan program, standart bir PC kullanıcısının bilgisayarında dahi aşağı yukarı olarak 2 GB’dan fazla çıkıyor. Çıkan bu lüzumsuz dosyaları bir bir tuşla silebilmek ise epeyce harika.

Bilgisayarlarınızı itinalı olarak temizleyerek çabuk ve performansı fazla yüksek bir biçimde kullanmak istiyorsanız, fakat yapacağınız öbür işlemler amaçlı üşeniyorsanız Clean Master’ı bedava olarak indirip şüphesiz denemenizi öneri ederim.

Clean Master PC İndir

Clean Master for PC başlığı iile bu programı bilgisayarınız için programın kendi sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz. Clean Master indirhttps://www.cmcm.com/en-us/clean-master-for-pc/

__________________________

Clean Master APK İndir

Clean Master APK İndir

Clean Master Android

Clean Master android uygulama önbelleğini temizlemek amaçlı tümü içerisinde bir uygulamadır, kullanılmayan dosyalar, kalıntı dosyalar, bulma geçmişi ve uygulama kaldırma. Bu uygulamalar ile kullanıcı personel görevleri sonlandırabilir, süperkullanıcı izni vermeden telefonunuzun performansını artırabilir ve pil ömründen tasarruf amaçlı daha çok RAM ‘i özgür bırakabilir.
Burada Clean Master sizin amaçlı ne yapabilir

Geçmiş Silici

History Eraser sizlere önbellekleri ve kalıntı dosyaları bir dokunma ile rahatlıkla temizlemek amaçlı destekçi olacaktır. Android cihazlarda, önbellek ve kalıntı dosyalar çoğunlukla tahmini onlarca MB ya da GB birikmiş olacaktır. Son Olarak Clean Master sizlere muhteşem bir önbellek ve artık dosya temizleyici getiriyor ve telefonunuzu sadeleştiriyor.

Gizlilik

Gizlilik uygulamaları her Android kullanıcısı amaçlı mühimdir. Bir defa taşınabilir cihaz ile oynamak, sessizce SMS/MMS, internet tarayıcısı bilgileri, Google bulma geçmişi ve benzeri. dahil olmak üzere olmak üzere her çeşitli şahsi bilgileri bilir. Clean Master geçmişi sil modülü ile mesajlarınızı kaldırabilir ve bununla beraber Wechat, Whatsapp, Spotify, Pinterest, Line ve benzeri. benzeri tarayıcı verilerini, pano verilerini ve öbür pekçok uygulama geçmişi verilerini silebilirsiniz.

Görev Sonlandırıcı

Arka tasarıda personel görevler, sistemde yalnızca RAM ‘i işgal etmeyle kalmayıp, bununla beraber pilinizin ömrünüde boşa harcar. Görev Sonlandırıcı, android cihazınızı hızlandırmak amaçlı uygulamaları sonlandırıp daha çok RAM ‘i özgür bırakır. Faaliyet Göstermenizi daha pratik duruma getirmek amaçlı sağlanan muhteşem bir kısayol ( 1Dkn Hızlandır ). Root gereken değildir, fakat Görev Sonlandırı ‘cıya Root izni verilmişse, o daha güzel performans gösterecektir.

Uygulama Yöneticisi

Uygulama yöneticisi kaldırıcı ve yedekleme yardımcısından oluşmaktadır. Clean Master yalnızca temel bir dokunma ile rahatlıkla uygulama kaldırmak amaçlı bir fırsat sunmaktadır. Bununla Beraber, apk dosyalarını SD karta yedekleyin ve daha hemen ardından uygulama yöneticisi içerisinde apk kurucu faydalanarak tekrar yükleyin.

Clean Master Android APK İndir

Clean Master android uygulamasını dilerseniz Google Play Store‘dan indirebilirsiniz. Dilerseniz uygulamanın kendi sitesinden Clean Master apk indir butonuna basarak da apk olarak indirebilirsiniz.

Google Play Store Üzerinden Clean Master İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.mguard

Uygulamanın Websitesi Üzerinden Clean Master APK indir

http://dl.cm.ksmobile.com/static/res/bd/2b/cleanmaster_cmcm.apk

Clean Master Websitesi;

https://www.cmcm.com/en-us/clean-master/

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan BlueStacks 2 İndir | Android Uygulamayı PCde Açma başlıklı makalemizde Android Emülatör, Android Uygulamayı PC de Açma ve APK Bilgisayarda Açma hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. Pingback: Clean Master PC ve Android APK İndir | Guncel Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.