Clean Master Android Virüs Uygulaması APK indir

Clean Master Android APK indir - Clean Master for Android APK Download

Clean Master Uygulaması Tam Anlamıyla Nedir, Telefonlarımız İçin Ne İşe Yarar, Akıllı Telefonlar İçin En İyi Virüs Uygulaması Olan Clean Masker APK indir, İşte Clean Master Nedir İnceliyelim, Günümüzde telefon kullanıcılarının büyük bir çoğunluğunun en büyük sorunu pil ömrü olmaktadır. Alındıktan belli bir süre sonra pil sorunları yaşatan telefonlar, kullanıcılara belli zorluklar yaşatmaktadır. Telefonlar kullanılırken arka planda saklanan dosyalar ve çalışmaya devam eden uygulamalar pil ömrünü kısaltmaya neden olmaktadır.

Clean Master, bu probleme bir cevap oluşturabilmek açısından oluşturulan bir uygulamadır. Yani Clean Master uygulaması ne işe yarar diye baktığımız zaman, telefondaki gereksiz dosya ve uygulamaları kaldırarak, telefonun pil ömrünü uzatmaya yarayan en faydalı uygulamalardan birisidir.

Clean Master cihazınızda yer alan kalıntı dosyaları tek bir tuşla ortadan kaldırmanızı sağlamaktadır. WhatsApp ve benzeri uygulamaların telefonunuzda bıraktığı geçmişleri başarılı bir şekilde ortadan kaldırarak, cihazın yükünü hafifletmektedir. Bu açıdan cihazların hem pil ömrünü hem de cihazın kendi ömrünü uzatmasına yardımcı olmaktadır. Zira bakıldığı zaman, cihazlar genellikle gereksiz dosya yığınları nedeniyle zamanla ağırlaşmakta ve en sonunda da kullanılamaz hale gelmektedir.

 

Clean Master Android APK indir Clean Master Akıllı Telefonlar için En iyi Virüs Uygulaması Programıdır

Clean Master Android APK indir Clean Master Akıllı Telefonlar için En iyi Virüs Uygulaması Programıdır

 

Clean Master bu anlamda uygulama güvenilirliği ve kullanılabilirliği bakımından kullanıcılar için çok faydalı bir android virüs uygulamasıdır ki bu en iyisi olarak bir çok listede birinciliği bulunmaktadır. Clean Master uygulaması bunun yanı sıra Apk dosyalarını SD karta yedekleme yapmaktadır. Bu sayede bu dosyaları daha sonradan tekrar kurabilme imkanını sizlere yaratmaktadır.

Clean Master uygulaması, cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışabilmek için root olması zorunluluğunu taşımamaktadır. Uygulamayı cihaza indirdikten hemen sonra cihazdaki gereksiz dosyalardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Clean Master uygulamasında gereksiz gördüğünüz uygulamaları da silebilirsiniz. Hafıza arttırma seçeneği ile birlikte, cihazınızın içindeki uygulamalardaki gereksiz dosyaları başarılı bir şekilde kaldırabilir ve telefonun pil ömrünü uzatabilirsiniz.

Uygulama son derece basit bir yapıda olduğundan dolayı, her türlü fonksiyonuna ulaşmak son derece basittir. Hiçbir gereksiz menüyü içerisinde barındırmayan uygulama sayesinde gereksiz dosyaları çok kolay bir şekilde cihazınızdan uzaklaştırabilirsiniz.

Clean Master APK İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.mguard

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Facebook Canlı Yayın Özelliğine Bir Yenisi Ekledi başlıklı makalemizde Facebook Canlı Yayın, Facebook Canlı Yayın Uygulamasında Maske Kullanma ve Facebook Canlı Yayında Maske Kullanma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.