Chromodo Browser İndir

chromodo-logo_256x256

Güvenlik devi Comodo’nun internet tarayıcısı Chromodo karşınızda!

Chromodo antivirüs yazılımlarıyla yakından tanıdığımız Comodo firması kadar yayınlanan ve güvenliğe verdiği önemle dikkat çeken bir internet tarayıcısı.

Bilgisayarlarınıza iyice bedava olarak indirip kullanabileceğiniz bir tarayıcı olan Chromodo temel olarak Google Chrome’un da altyapısını yaratıcı Chromium üstüne yapılandırılmış bir tarayıcı. böylece tarayıcı görünüm ve genel özellikler anlamında Google Chrome’a çok benzeşen bir başvuru tecrübesi sunuyor.

Chromodo’nun Google Chrome’dan farkı ise güvenliğe verdiği önemde ve sahip olduğu özelliştirilmiş eklentilerde yatıyor. Chromodo içerisinde bir online emniyet aracı olan Comodo Web Inspector ile birlikte geliyor. Bu özelliğin temel amacı size ziyaret ettiğiniz internet siteleri hakkında emniyet raporları sunmak ve bu sitelerin zararlı içerikler barındırıp barındırmadığını neşelendirmek. Bu sayede daha evvelden ziyaret etmediğiniz, emniyet kaygılarınızın olduğu bir siteyi Chromodo’daki Web Inspector ile inceleme edebiliyor ve güvenli olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz.

Chromodo gizli gezinti yapabilme, indirme geçmişini ve sayfa ziyaret etme geçmişini görüntülem, bambaşka kullanıcı hesaplarıyla oturum açarak geziniti tecrübesini kişiselleştirme özelliklerine sahip. Hem tarayıcı üstüne internet sayfalarını kolayca paylaşmanıza yardımcı olan bir eklenti de dahil edilmiş.

, Chromodo www.pasulya.com farkıyla sizlerle.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan BlueStacks 2 İndir | Android Uygulamayı PCde Açma başlıklı makalemizde Android Emülatör, Android Uygulamayı PC de Açma ve APK Bilgisayarda Açma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.