Blindspot Dizisi 1. Sezon 1.Bölüm Internete Düştü

Blindspot Dizisi 1. Sezon 1.Bölüm İzle


Blindspot dizisi ile herkese merhabalar biraz önce yeni bir dizi başladı. Dizi yapımcısı olan Greg Berlanti önceki dizilerinde büyük beğeni yakalamıştı ki önceki dizileri The Flash ve Arrow. Bu harika dizileri bilmeyen yoktur. Konu itibari ile bilim kurgu, aksiyon, macera yer alıyordu. Blindspot dizisi ilk bölümüyle bir hayli dikkatleri üzerine çekti diğebilirim.

Blindspot dizisinin konusu itibari ile bir çok gencin ilgi odağı oldu aslında. Blindspot dizisinin afişleri ile büyük dikkat çekerken bir diğer yandan 1. sezonun ilk bölümünü bekleyenler illaki olacaktır. Blindspot dizisisi 1. bölümü izlemek isteyen bir çok kişi artık sitemizden bu dizi hakkında görüşleri ve yorumları takip edebilirler.

Blindspot Dizisinin Konusu: Dizinin konusu aslında en çok merak edilenlerden biriydi ve net olarak bir konu oluşturulmuş. İlk olarak dizimizde hafızasını kaybetmiş bir kadın baş rol oyuncu yer alıyor. Bu bayan kendini bilmeden, hiç bir şey hatırlamadan, ismini dahi bilmeden bir çanta içinde Times meydanı ortasında bulur. Bu kadın bir gizemdir ki tüm vücudunda dövmeler kaplıdır.

 

Blindspot Dizisi 1. Sezon 1.Bölüm İzle

Blindspot Dizisi 1. Sezon 1.Bölüm İzle

 

Görselde de gördüğünüz gibi Blindspot dizisinin güzel başrol oyuncularından, konu itibari ile bahsettiğim gibi bu kadın hafızasını kaybetmiştir ve kendisini bir meydanda yani Times meydanın ortasında bu gördüğünüz çantanın içinde bulur. Göründüğü gibi çıplak bir halde bu çantaya konulan kadının tüm vücudu dövme kaplıdır.

Aslında ilgi çekici yanı da bu. Sadece çıplak bir kadın olsa aslında filmin izleyici kitlesinin tamamen değişebileceğine inanıyorum. Harbi güzel düşünülmüş bir şey Blindspot Dizisinin konusu itibari ile. Blindspot dizisi ndeki bu dövme kaplı karakterimizin ismi ise Jane Doe’dur. Bu isminin anlamı ise bilinmeyen kadın gibisinden. Bu dizi bu kadının hikayesi ve bu hikayeyi merak eden FBI ekibini kapsıyor.

Blindspot Dizisinin afişlerinden bahsetmiştim.

Blindspot Dizisi 1. Sezon izle

Blindspot Dizisi 1. Sezon izle

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Kertenkele Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor? başlıklı makalemizde Kertenkele Dizisi Fragmanı, Kertenkele Dizisi Ne Zaman Başlıyor ve Kertenkele dizisi yeni bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. Pingback: Blindspot Dizisi 1. Sezon 1.Bölüm Internete Düştü | Guncel Teknoloji Haberleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.