Big Brother Türkiye Android Uygulaması İndir

Big Brother Türkiye Android Uygulaması İndir

Bir çoğumuzun izlediği ve eğlendiği Star TV kanalında yayınlanan yarışma programı Big Brother Türkiye android uygulamasını buradan indir. Bu uygulama ile Big Brother Türkiye yarışmasının geçtiği mekanı canlı izleyebilirsiniz ve yarışmacılara oy verebilirsiniz. Big Brother Türkiye Android uygulaması resmi uygulamadır yani Star TV’nin bizlere sunduğu resmi bir uygulamadır. Uygulama ile sizlere sunulan anketlere ve oylara katılabilir ve bahsettiğim gibi Big Brother Türkiye canlı yayın izleyebilirsiniz.

Big Brother Türkiye Nedir?

Big Brother dünyaca ünlü bir yarışma programıdır. Big Brother Türkiye Star TV de başlamış ve aynı formatta ilerleyen bir yarışma programıdır. Bu uygulamaysa bu yarışma programı için geliştirilen bir android uygulamasıdır. Bu uygulamada yarışmacılara oy verebilir ve programın uygulama için de belirttiği anketlere katılabilirsiniz. Bu uygulamada yarışmacıları evlerinden canlı yayın ile izleyebilirsiniz. Big Brother Türkiye canlı yayın izlemek isterseniz bu uygulama da tam sizin için diyebiliriz. Big Brother Türkiye yarışması hakkında güncel haberleri ve bilgileri burada bulabilirsiniz. Big Brother Türkiye yarışmacıları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Big Brother Türkiye Android Uygulaması İle Oy Kullanma

Star TV’nin yayımladığı bu uygulamada Big Brother Türkiye yarışması adı altında bahsettiğimiz gibi bizlere sundukları bir çok ankete katılıyoruz ve bu uygulamada asıl oylama olarak kullanıyorlar, yarışmacıları bizler buradan oyluyoruz.

  • Aşağıdan belirttiğimiz link den Big Brother Türkiye android uygulamasını google play store uygulama mağazasından ücretsiz bir şekilde indirmeniz gerekmektedir.
  • Big Brother Türkiye uygulamasını indirdikten sonra açıyoruz ve bizden Facebook, Twitter ya da Google hesabımız ile giriş yapmamız isteniyor.
  • Big Brother Türkiye uygulamasının ana ekranında üst kısımda bulunan yani yukarı sağ üst köşede bulunan menü simgesine dokunduktan sonra orada yer alan “Oylama” butonuna dokunduktan sonra oylama alanına gidebilirsiniz..
  • Big Brother Türkiye oylama yapmak istediğiniz kişinin üzerine gelerek o kişiyi yani oyun gitmesini istediğiniz kişi seçmeniz için üzerine dokunun.
  • Big Brother Türkiye’de yarışmacılara oy kullanmak ücretli bir özellik olarak eklenmiş, fazla sahte oylardan kaçınmak amacı ile sanırım.

Big Brother Türkiye Uygulaması Ücretli Mi?

Big Brother Türkiye uygulamasını aşağıdan ücretsiz bir şekilde google play mağazasına gidebileceğinizi ve ücretsiz bir şekilde uygulamayı indirebileceğinizden bahsetmiştik. Fakat Big Brother Türkiye oylama özelliğini kullanmak için ücret gerektiriyor. Yarışmacılara oy vermek isterseniz belirtilen ücret karşılığında dilediğiniz yarışmacıya oy kullanabilirsiniz.

Big Brother Türkiye Android İndir

Big Brother Türkiye uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz dilerseniz belirttiğimiz linki kopyalayıp google play mağazasına gidebilirsiniz yada butona basarak çok kısa sürede Big Brother Türkiye uygulaması sayfasına gidebilirsiniz. Belirttiğimiz indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobiterra.bbtr

 

Big Brother Türkiye Android İndir

Big Brother Türkiye İndir

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan BlueStacks 2 İndir | Android Uygulamayı PCde Açma başlıklı makalemizde Android Emülatör, Android Uygulamayı PC de Açma ve APK Bilgisayarda Açma hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. Pingback: Big Brother Türkiye Android Uygulaması İndir | Guncel Teknoloji Haberleri
  2. Ayyy inşallah idil ve arsel olurlar inşallah onlar sevgili olurlar ikinizde ?otuuum

    1. söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.