Benim Konuşan Angela’m Android APK indir

Benim Konuşan Angela'm

Sevimli mi sevimli dişi kedi Angela ile keyifli, eğlenceli zaman geçirmeye ister misiniz? Angela’nın size ihtiyacı var çünkü canı çok sıkın. Angela’yı evcil bir hayvan olarak sahiplenebilirsiniz. Angela’ya birbirinden güzel kıyafetler ile giydirip süsleyebilirsiniz. Sıra dışı saç modellerinden istediğinizi seçerek saçlarını yapıp şekillendirebilirsiniz, acıktığında yemekler verebilirsiniz ve sıkıldığında tıpkı bir çocuk gibi Angela ile birlikte oyunlar oynayıp eğlenebilirsiniz. Çünkü bizim amacımız Angela’yı çok mutlu etmek.

Bunlara ek olarak Angela ile konuşabilirsiniz ve dediklerinizi tekrar ettirebilirsiniz. Hatta müzikler dinletip şarkılar, türküler söylemesini sağlayabilirsiniz. Evet Angela’nın canı çok sıkılıyor sizin onu eğlendirmeniz için bekliyor.
Konuşan Angela’nın dünyasını keşfetmek ister misiniz? Hadi o zaman eğlenceyi kaçırma!

BEBEK ANGELA SENİ BEKLİYOR

Angela’yı sanal hayvanın olarak sahiplenip ona rüya gibi bir hayat sun!
Onun tarz sahibi olarak yetiştir. Diş fırçalamasından kıyafet alışverişine kadar bütün her şeyi ile Angela sana ait.

On bak , onu yetiştir, ona birçok şarkı söyle, lezzetli, görkemli ziyafetler hazırla ve sadece gelişimini izle çünkü o senin artık en mükemmel arkadaşın olacak! Rengarenk makyajlar yap. Ruj, far, allık dilediğin gibi farklı kombinasyonlar yaratarak Angela’yı güzelleştirebilirsin.
Modaya uyarak müthiş bir stil elde edebilirsiniz. Ona en güzel kıyafetleri giydir ve kusursuz saç modelleri yaparak güzelliğine güzellik katabilirsiniz.

Milyonların üzerinde olan seçeneklerle, Angela’yı süsleyip sınırsız tarzlar elde edebilirsiniz. Evet modanı konuşturmanın zamanı geldi. İşte Angela karşında, hadi sen başla!
Onunla oyunlar oyna ve yeni yeni oyunlar keşfet! Neden mi çünkü tüm sevdiklerin burada seni bekliyor.

Özel ve yeni kıyafetlerin kilidini açarak, seviye atlayabilirsin, özel çıkartmalar toplayıp, olağanüstü güzel evini kişiselleştirebilirsin. Bunların hepsini ve daha fazlasını, söylediğin her şeyi Angela stiliyle tekrar ederek yapabilirsin.

Bu uygulamanın içerdikleri şunlardır:
– Outfit7’nin ürünlerinin reklamı
– Müşterileri web-sitemize ve ayrıca diğer Outfit7 uygulamalarına yönlendiren bağlantılar bulunmaktadır.
– Kullanıcıları uygulamayı tekrar kullanmaları için ikna etmek ve içeriğin kişiselleştirilmesine çalışması
– Sosyal ağlar aracılığıyla tüm arkadaşlarla bağlantı kurma imkanı vermek

Benim Konuşan Angela’m indir

Benim Konuşan Angela’m Android APK indirebilmek aşağıda verdiğimiz linkte yer alan bağlantıya giderek ücretsiz Benim Konuşan Angela’m Android APK indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.outfit7.mytalkingangelafree&hl=tr

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Google Play Store Uygulaması Nedir APK indir başlıklı makalemizde Google Play, Google Play APK indir ve Google Play indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.