BattleField 1 Oyunu Bilgilendirmesi (Osmanlı DLC İçerir)

Battlefield 1 FULL HD WallPaper 2016

Battlefield 1 geçtiğimiz gün duyurulması ile birlikte ve bunun öncesinde yayınlanan fragman ve oyunun resmi duyurulmasından hemen ardından yayınlanan fragman ile bizi heyecanlandırmayı başardı. Battlefield 1 oyunun fragmanında bizlere sunulacak oyunun, oyun motorunun ne kadar güçlü olduğunu ve grafiklerin ne kadar kaliteli, insanı her anıyla heyecanlandıracak bir eser olduğunu fark etmemek elde değildi.

BattleField 1 oyunu bildiğiniz gibi duyurulması ile oyunun 1. dünya savaşında geçtiğinin resmiyetini kazandı ve adını BattleField 1 olarak aldı. Bizler Battlefield 5, ve COD gibi geleceğe yönelik bir oyun beklerken hepimizi şaşırtmayı başardılar ki bu şaşkınlık COD serisinin üzerine iyi geldi. Bilindiği gibi COD yeni oyununu duyurunca en azından ben hayal kırıklığına uğradım ki bu Battlefield 1 çok iyi geldi üzerine.

Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri ?

Battlefield 1 sistem gereksinimleri hakkında bilgi henüz kesinleşmese de ilerleyen zamanlarda burayı güncelleyerek sizlere gerekli bilgilerin hepsini en ince ayrıntılarınca sunmak için şimdi ayıracağımız zamandan çekinmeyeceğiz.  Bu oyun bizleri her ne kadar heyecanlandırsa da akıllarda biz Türklerin takıldığı bir soru olan, oyunun içerisinde Osmanlı Devleti olacak mı sorularını da hemen yanıtlayalım, olacaksa ne şartlarda nasıl olacak bunlara da değineceğiz.

Battlefield 1 Ön Sipariş Detayları

Battlefield 1 şimdiden ön sipariş alımlarına açık. Oyun 21 EKİM 2016 tarihinde XBOX, PLAYSTATION 4 & PC platformları için yayınlanacak. Bizleri sevindiren bir diğer haber ise bu heyecanla beklediğimiz oyunun Türkçe dil desteğinin olduğudur. EVET kesinlikle bu sefer bizlere özel bir dil seçeneği ile geliyor ki bunun en büyük nedenlerinden biri oyun içerisinde Türklerin yani Osmanlı Devletinin de olacağı içindir.

Battlefield 1 ön sipariş detaylarından biraz bahsedelim oyunun iki farklı ücretlendirmesi mevcut. Erken erişim için ödeyeceğiniz bir fiyat ve çıkış tarihinden sonra satın alıp ödeyeceğiniz fiyat.

Battlefield 1 XBOX ONE Satış Linki: TIKLA

Battlefield 1 Playstation 4 Satış Linki: TIKLA 

Battlefield 1 PC (Origin) Satış Linki: TIKLA

 

Battlefield 1 Early Enlister Deluxe Edition – erken erişim versiyonu için biçilmiş ücretleri hemen sizlere sunalım.

 • Battlefield 1 XBOX ONE Erken Erişim Ücreti: 328,75 TL
  • 18 Ekim’de Erişim Sağlanabilir Kılıyor.
 • Battlefield 1 XBOX ONE Standart Sürüm Ücreti: 269,25 TL

XBOX ONE OYUN AÇIKLAMASI:

Topyekün savaş halini Battlefield 1′de deneyimle. Kuşatma altındaki bir Fransız şehrinde çatışıp İtalyan Alpleri’ndeki büyük savaşa katılıp ya da Arabistan’daki kum tepelerinde yapılan zorlu savaşlarda piyade olarak veya karada tankları ve motosikletleri, havada çift kanatlı uçakları ve denizde dev savaş gemilerini kullanarak destansı savaşlarda kıyasıya mücadele et.

Yıkıma odaklı stratejilerini şaşırtıcı ve dinamik çevrelere uyarla, macera dolu harekat modunda yeni dünya savaşını keşfet ya da 64 oyuncu içeren çok oyunculu destansı savaşlara katıl.

XBOX ONE Battlefield Standart Sürüm Açıklaması

Ön siparişi ver, kahraman Harlem Hellfighter piyade alayından esinlenilen özel öğeler içeren Hellfighter paketini kazan. 2016’da yayınlanacak bir haritaya 7 gün erken erişimi de içerir. Topyekün savaş halini Battlefield 1’de deneyimle.

Kuşatma altındaki bir Fransız şehrinde çatışıp İtalyan Alpleri’ndeki büyük savaşa katılıp ya da Arabistan’daki kum tepelerinde yapılan zorlu savaşlarda piyade olarak veya karada tankları ve motosikletleri, havada çift kanatlı uçakları ve denizde dev savaş gemilerini kullanarak destansı savaşlarda kıyasıya mücadele et.

Yıkıma odaklı stratejilerini şaşırtıcı ve dinamik çevrelere uyarla, macera dolu harekat modunda yeni dünya savaşını keşfet ya da 64 oyuncu içeren çok oyunculu destansı savaşlara katıl. Şartlar ve kısıtlamalar vardır.

Ayrıntılar için www.battlefield.com/disclaimers adresini ziyaret edin. Kısa bir süreliğine, Battlefield™ 1 için ön sipariş ver, 1 aylık EA Access üyeliği için kod kazan*. EA Access kodunu, 7-10 gün içinde Xbox mesaj merkezinden alabileceksin.

Bu teklif kısa bir süreliğine geçerli olup EA Access kodu en geç 3 Kasım 2016’ya kadar kullanılmalıdır. Kodu konsolunda ya da xbox.com/redeemcode adresinde kullanabilirsin. *Her müşteriye bir adet, sadece tek kullanımlık. Ayrıntılar ea.com/eaaccess adresinde.

Battlefield 1 Hellfighter Paketi Duyurusu

Topyekün savaş halini Battlefield 1‘de deneyimle. Harlem Hellfighters, Birinci Dünya Savaşı’ndaki en güçlü piyade alaylarından biriydi. Bu paket, yaptıkları kahramanlıklardan esinlenilen özel öğeler içerir. Bu kampanyadan şu anda sadece Battlefield 1 ön siparişi verenler faydalanabilir.

 

XBOX ONE Mağazasında Yer Alan Battlefield 1 Resimleri

Battlefield 1 Playstation 4 Henüz Bilgilendirme Hazır Değil

Battlefield 1 PC Ön Sipariş Detayları

Battlefield 1 ön siparişi ve erken erşimden faydalanan Deluxe Edition sahiplerine özel ek paketlerde neler mevcut.

 • • Early Access on 18th October (Erken Erişim 18 Ekim)
 • • Hellfighter Pack (Hellfighter Paketi)
 • • Red Baron Pack (Red Baron Paketi)
 • • Lawrence of Arabia Pack (Lawrence of Arabia Paketi, Bunda Çöl Savaşları Olması Lazım ve Osmanlı Devleti’de Büyük İhtimal Bu Paketin İçerisinde)
 • • 5x Battlepacks

Battlefield 1

Standard Edition PC Paketi ve Battlefield 1 Deluxe Edition PC Paketi

Karşılaştırması

 

Battlefield 1 Standard Edition PC

 • Pre-order bonus: Seven day early access to a free map drop
 • Pre-order bonus: Hellfighter Pack

Battlefield 1 Deluxe Edition PC

 • Pre-order bonus: Seven day early access to a free map drop
 • Pre-order bonus: Hellfighter Pack
 • Early Access – start playing three days before release
 • Red Baron Pack
 • Lawrence of Arabia Pack
 • 5x Battlepacks

Pre-order bonus: Seven day early access to a free map drop

Ön Sipariş Bonusu: 7 Gün Erken Erişim İle Ücretsiz Map Deneyimi

 • Scout ahead later this year when the first new map is added – get there a week early so you can navigate it like a master by release day.

Pre-order bonus: Hellfighter Pack

Ön Sipariş Bonusu: Hellfighter Paketi

 • Fight like hell and give no ground with the Hellfighter Pack. Inspired by The Harlem Hellfighters, the first African-American infantry unit and one of the toughest of the Great War, this pack contains themed items based on their heroic deeds.

Early Access – start playing three days before release

 • Erken Erişim – Yayınlanmadan Üç Gün Önce Oynamaya Başlayabilirsiniz (18 Ekim)

Red Baron Pack

Diğerlerine göre daha efsanevi bir paket olan Red Baron, Alman Hava Kuvvetlerine ait olarak bilinen ünlü savaş pilotu Manfred Albrecht Freiherr von Richthofen’den esinlenerek hazırlanmış olan savaş eşyaları ile dolu bu paket ile göklerin hakimi ol…

Lawrence of Arabia Pack

Arabistan paketi ile savaşın yüzünü değiştirin ve hiç görmediğiniz bir tarafını görmenize fırsat tanıyan bir hal kazandırın. Ünlü arkeolog T.E. tarafından hazırlanmış yazılarına ve araştırmalarına dayalı hazırlanmış bu pakette Osmanlı Devletini de görmem mümkün. Osmanlı İmparatorluğuna karşı Arap isyanı çok büyük bir gelişme olarak tarihimizde yer alıyor ve bu olayı konu alarak bu pakette yer alan efsanevi savaşın tadını çıkarın.

5x Battlepacks

Beş ek paket ile farklı savaşlara hazırlanın. Savaşın en iyisi olmamız için gereken tüm araçlara, eşyalara ve silahlara sahip olabileceğimiz bir paket.

Battlefield 1 Playstation 4 Standart Edition Ön Sipariş Detayları

Satış Fiyatı: 269.00 TL

Battlefield 1 Playstation 4 Sayfasındaki Açıklama

Ön siparişi ver, kahraman Harlem Hellfighter piyade alayından esinlenilen özel öğeler içeren Hellfighter paketini kazan. 2016’da yayınlanacak bir haritaya 7 gün erken erişimi de içerir. Ayrıca oyun indirildiğinde Battlefield 1 Teması ücretsiz verilir.

Topyekün savaş halini Battlefield 1’de deneyimle. Kuşatma altındaki bir Fransız şehrinde çatışıp İtalyan Alpleri’ndeki büyük savaşa katılıp ya da Arabistan’daki kum tepelerinde yapılan zorlu savaşlarda piyade olarak veya karada tankları ve motosikletleri, havada çift kanatlı uçakları ve denizde dev savaş gemilerini kullanarak destansı savaşlarda kıyasıya mücadele et.

Yıkıma odaklı stratejilerini şaşırtıcı ve dinamik çevrelere uyarla, macera dolu harekat modunda yeni dünya savaşını keşfet ya da 64 oyuncu içeren çok oyunculu destansı savaşlara katıl.

Oyun içi satın alma opsiyonu

Ön siparişinizi iptal etmek dahil ön sipariş vermek hakkında daha fazla bilgi almak için Sony Entertainment Network Terms of Service/User Agreement’ı (Sony Entertainment Network Hizmet Koşulları/Kullanıcı Sözleşmesi) okuyun. Lütfen cüzdanınızda yeterli para olduğundan veya Otomatik Para Ekleme’nin etkin olduğundan emin olun. Otomatik indirme için PS4™ sisteminizde Otomatik Oturum Açma ve Otomatik Giriş etkinleştirilmiş olmalıdır.

1 Oyuncu
Ağ Oyuncusu 2-64 – Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirir
DUALSHOCK®4 Titreşim İşlevi
Uzaktan Oynama Destekli
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.

Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network’de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.

Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.

Sony Computer Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Computer Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

©2016 Electronic Arts Inc. Battlefield ve Battlefield 1, Electronic Arts Inc.in veya bağlı kuruluşların ticari markalarıdır.

HİÇBİR SİLAH, ARAÇ VEYA TEÇHİZAT ÜRETİCİSİ BU OYUNLA İLİŞKİLİ DEĞİLDİR, BU OYUNA SPONSORLUK YAPMAMIŞTIR VEYA BU OYUNU DESTEKLEMEMİŞTİR.

Şartlar ve kısıtlamalar vardır.

Ayrıntılar için www.battlefield.com/disclaimers adresini ziyaret edin.

Battlefield 1 WallPaper

Battlefield 1 Red Baron Pack WallPaper

Battlefield 1 Red Baron Pack WallPaper – 920px

Battlefield 1 WallPaper - Battlefield 1 Duvar Kağıdı 2016 Özel

Battlefield 1 WallPaper – Battlefield 1 Duvar Kağıdı 2016 Özel – 920px

Battlefield 1 FULL HD WallPaper 2016

Battlefield 1 FULL HD WallPaper 2016 | 1920×1080 px

Battlefield 1 FULL HD WallPaper 2016

Battlefield 1 FULL HD WallPaper 2016 | 1920x1080px

Battlefield 1 FULL HD WallPaper 2016

Battlefield 1 FULL HD WallPaper 2016

Battlefield 1 FULL HD WallPaper 2016

Battlefield 1 FULL HD WallPaper 2016

Battlefield 1 FULL HD WallPaper 2016

Battlefield 1 FULL HD WallPaper 2016 (Lawrence of Aabia Pack)

Battlefield 1 Duvar Kağıdı

Battlefield 1 Duvar Kağıdı (Red Baron Pack)

Battlefield 1 WallPaper

Battlefield 1 WallPaper

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Turkcell TV+ Nedir, TV Plus Üyeliği ve Avantajları başlıklı makalemizde Turkcell TV Plus, Turkcell TV+ ve Turkcell TV+ 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.