Avni Yıldırım Eski Dünya Şampiyonunu Glen’ı Yendi

Avni Yıldırım Gümüş Kemerin Sahibi Oldu


Avni Yıldırım Eski Dünya Şampiyonunu Glen Johnson’ı Yendi

Herkese bol aksiyonlu bir akşam diliyorum ki öyleyiz biraz önce Türk boksör Avni Yıldırım Jameika lı eski dünya şampiyonu’nu 10 raund süren büyük bir maç sonrası 98-91 / 96-94 / 96-64 gibi bir birine yakın puanlar ile  eski dünya şampiyonunu yendi. Gerçekten çekişmeli süren bir boks maçı sonrası rakibinin mağlup etmeyi başaran Avni Yıldırım vatandaşlarını gururlandırdı.

 

Avni Yıldırım'ın Yendiği Adam Glen Johnson

Avni Yıldırım’ın Yendiği Adam Glen Johnson

 

Maimi’de büyük bir maç vardı Türklerin gücünü gösterebileceğimiz bir maç, Avni Yıldırım kardeşimiz sayesinde Eski dünya şampiyonunu yendi. 72 Maçtır sadece 2 kez maç kaybeden rakibini yendi. Jamerikalı rakibi bu durumu beklemezken 3 dakika süren her raund ile toplamda 10 raund rakibi ile çekişen Avni Yıldırım Türk halkı olarak bizleri Amerika’da olan Maimi de gerçekleşen gümüş kemer maçını kazandı.

Bu arada maçı canlı izlemek isteyenler kanaltürk kanalından şuan canlı izlemek isteyenler sitesinden izleyebilir canlı olarak Buğra Öner’in maçını…

Bu maçtan sonra Buğra Öner’in boks maçı var arkadaşlar. Buğra Öner’in kardeşi ise Avni maçından önce rakibi karşısında yenilmişti. Buğra Öner ise bu maç iddialı gibi görünüyor. Çok geniş bir antreman süreci geçirdiğini belirtmişti. Şimdi ise Büyük maça hazır olduğunu bizlere göstermek istiyor.

Avni Yıldırım Gümüş Kemerin Sahibi Oldu

Avni Yıldırım Gümüş Kemerin Sahibi Oldu

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Game of Thrones Jon Snow Öldü Mü ? İşte Cevabı başlıklı makalemizde Game of Thrones 6. Sezon Jon Snow Olacak Mı?, Game of Thrones 6. Sezonu ve Game of Thrones Jon Snow Öldü Mü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.