Avea & Vodafone Bedava İnternet Paketi 2016 Özel

Avea Bedava İnternet

Turkcell bedava internet paketleri ile binlerce kişiyi sevindirkten sonra şimdide siz özel takipçilere özel avea bedava internet paketlerinden ve vodafone bedava internet paketi kampanyalarından söz etmek istiyorum böylece yine binlerce arkadaşıma ücretsiz bedava internet kullanmaları için vesile olacağız. Başlığımızda belirttiğim 2016 özel olarak sunduğum yıl neden 2015 değil de 2016 diye aklınızda takıldıysa sizlere uzun yıllar avea bedava internet ve vodafone için de bir bedava internet sunmak istiyoruz. Artık 2015 yılının son çeyreğindeyiz. O yüzden 2016 bedava internet olarak sizlere şimdiden çalışmalara başladığımızı göstermek istedik.

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet

SAHUR yazıp 5555 adresine gönderip Ramazan ayına özel özel hediye bedava internetler den yararlanabilirsiniz.  Ayrıca buradaki sayfaya da göz atarak yeni özel avantajlardan yararlanabilirsiniz:

http://www.pasulya.com/turk-telekom-bedava-internet-sms-paketi-2016

Şimdi yeni çıkan hız teknolojisini hepimiz biliyoruz 4.5 G den bahsediyorum. Ülkemizde artık yeni bir teknoloji çağına geçiyor. Turkcell operatörün öncü adımları ile ülkemiz artık internet ağı daha hızlı olacak. Mobil veri ile 3G ile baya vakit geçirdik. Hızını az çok tatmışızdır, genellikle yüksek hız zengine nasip olur. Faturalı hat oldukları için bir de sınırsız ise zaten onun için hayat 10 adım önde demektir. Bizler tabi bu hızı artık 4-5 yıl sonra tanıma fırsatı doğar diye tahmin ediyorum.

6 Haziran 2016

Ramazan TT Bedava İnternet Paketleri

Yeni bir zamazana hep beraber girdik ve sizlere yepyeni 2016 bedava internet paketi kodlarını sunacağız. Çok yakın bir sürede sizlere hazırlayıp buradan sizlerin bedava internet kazanmalarını sağlayacağız.. Takipte kalın toplu kodları eklenecektir.

Aşağıda vodafone kullanıcılarını içinde 2016 özel vodafone bedava internet paketleri yayınlanacaktır merak etmeyin takipte kalın.

Avea 2016 Nisan Ayı Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyalarına Göz Atacak Olursak Sizlere Bir Kaç Bedava İnternet Paketi Sağlayabilirim Sanırım.

Avea ve Türk Telekom şirketlerinin birleşmesinden bu yana birçok yenilik, birçok uygulama ve bir çok kolaylık hayatımızdaki yerini almış; kullanıcı kitlesi tarafından oldukça olumlu durumlar meydana gelmeye başlamıştır. Bu yeniliklerin sadece bir kesime değil, tüm kullanıcı kesimine hitap etmesi ve ayrımcılık yapılmaması da büyük bir beğeni toplamıştır. Bu uygulamalardan biri tabi ki Türk Telekom (Avea) internet paketleri ve neredeyse sınırsız kullanım boyutlarına ulaştırılmış olmasıdır. Paketlerin içeriklerini ve fiyatlandırılmalarını gelin birlikte öğrenelim.

Bedava internet paketlerinde bu denli hız olmasa da sizleri bununla tanıştırmak istiyorum. Şimdi diyceksiniz bu kadar yüksek hızdan konuştun bizene ag. diyebilirsiniz. Ben sizlere yüksek hızlı avea bedava internet kalitesini ve vodafone bedava internet turbo hız teknolojileri ile ücretsiz tanıştırmak istiyorum.

Şuan için bu denli yüksek hız için bedava internet yöntemi bulamadık, fakat çalışmalarımız bazı mobil veri açıkları ile sürüyor tabi, bir kaç program ile ücretsiz internete sahip olabiliyoruz tabi ki. Bu bahsettiğim programlar VPN programları hocam. Şimdi bunun için önerebileceğim program OpenVPN fakat bu programdan çıkan veriler avea ve vodafone firmaları tarafından engellendi diye biliyorum.

Eskiden baya ücretsiz kullanırdık ki bu sınırsızdı. Mobil veri ile sınırsız internet keyfini 5 ay kullanabildim daha sonra bu iki firma da yani avea ve vodafone firmaları bu tarz mobil veri açıklarını kapadılar bu yüzden avea ve vodafone bedava internet programlar üzerinden artık yalan oldu. Turkcell için hala bu sürüyor tabi ama baya zahmetli iş. Turkcell bedava internet isteyenler başlığımıza tıklayarak ilgili konuya gidebilirler. Şimdi ilk olarak sizlere avea operatör sahiplerine bir kaç yöntem göstermek istiyorum.

2015 yılı ile beraber bir çok operatörler üyeleri için bedava internet sunuyor. Tabi bunlar arasında avea bedava internet kampanyaları da var vodafone bedava internet paketleri de var. Şimdi makale ile beraber bu yıla özel bizlere sunulan bedava internetleri sizlere göstereceğiz. Peki sistem nasıl olacak diye aklından geçirenlere uzatmadan anlatmak istediğimi de belirtmek istiyorum. İlk olarak avea ile başlamak istiyorum.

 

Avea Bedava İnternet

Avea Bedava İnternet

Avea Bedava İnternet

TurkTelekom Bedava İnternet

Yeni adıyla TurkTelekom bedava internet paketi kampanyası yani AVEA Bu konumuzda hem avea için hemde vodafone için bedava internet paketlerinden bahsedeceğim ama ilk olarak avea hattından başlamak istiyorum. Avea hat kullanıcılarına müjde! artık şimdiden bedava internet sahibisiniz. Bu bahsi geçen makalede ne paket mesaj kodları vereceğim nede bir program aslında bu adım olmasa da sizlere programı sunacağım, dediğim gibi ilk olarak sizlere bu taktiği göstereyim.

Şimdi ilk olarak telefonlarımızı elimize alıyoruz, mobilden giren arkadaşlar için kusura bakmayın :D. Neyse ilk olarak akıllı cihazlarımız dan ayarlar bölümüne gidiyoruz. Daha sonra ayarlara girdikten sonra internet paylaşımı ve ağlar diye seçenek olacak model den modele değişebilir ama yinede bu tarz yazı yazması lazım genellikle tüm android cihazlarda bu yazar. Buradaya da girdikten sonra aşağıda taraflarda mobil şebekeler diye bir yer var oraya da hemen girmemiz lazım tabi ki. Daha sonra erişim noktası adları diye bir yer daha mevcut oraya da tıklıyoruz hemen. Daha sonra aşağıda listelemiş olduğum ayarları giriyoruz.

Bu belirttiğim işlemler sadece ama bu belirtiğim kısımdan yani ayarlardan yapılması lazım. Bunlar kesinlikle çalışır demiyorum çalışmayabilir de deneme imkanım olmadığı için bu adımları sizler ile paylaşacağım. Yukarıda bahsi geçen adımlar neticesinde size ait APN ve Proxy ayarlarınızın dışında iletişim noktası, kullanıcı adı ve şifre, sunucu bilgilerinin yanındaysa, MMSC, MMS Prox’si gibi bilgiler ve MMS iletişim noktası gibi kısımlar da var. MCC, MNC, kimlik doğrulanma ayarları ile birlikte APN türünüzü de ayarlayabiliriz.

Bu işlemlere dikkatli bakarak yaptığınız taktirde sorun olmadan avea bedava internet erişimine açık olacağını düşünüyorum. Sorunsuzca bedava internet işlemlerinizi sorunsuzca halledeceksiniz hatta yapmak istediğiniz, izlemek istediğiniz filmleri ücretsiz izleyebileceksiniz. Avea bedava internet yapmak isteyen takipçilerim için bir görsel hazırladık şimdi bakıyorum’da bir hayli kolay aslında yapılması. Bir kaç adım ile ücretsiz internete sahip olacaksınız. Hadi bakalım kardeşlerim bi deneyin bakalım Allahın izniyle kısa süre içerinde bu tarz konuları sizlere daha iyi bir şekilde anlamanız açısından videoluda çekebilirim diye ümit ediyorum. Şimdi bunlardan bahsettikten sonra avea bedava internet için hazırladığımız görsele göz atmanızı istiyorum.

 

Tabiiki var, aşağıdakileri deneyebilirsiniz; Cepte Bedava İnternet Kampanyası alanında, TTNET’teki kotalı paketini, İşyerim NETLİMİTSİZ Başlama, NETLİMİTSİZ Prof veya 8LİMİTSİZ Prof paketlerine geçiren tüm kurumsal abonelere Avea’dan 1 GB Cepten İnternet 12 ay süresince bedava olarak sunulacaktır. Kampanyadan yalnızca Numara Transfer ile Avea’ya gelen veya yepyeni açılan hatlar yararlanabilecektir. Avea 3 ay bedava Avea içi 500 dk, Avea içi 500 SMS ve 500 MB; TECRÜBE yazıp 5555’e gönderin Avea Bedava 50 Dk; Paket yazıp 9090 na gönderin 50 dk kazanın 100 dk isterseniz 2 kere gönderin.

Avea Bedava 2000 Dk; MILYON yaz 3527’ye gönder. Avea 1 GB; 1GB yaz 5555’e gönder. Avea Bedava 1000 SMS 1000 DK 1 GB İnternet; bedava heryöne yaz 5555’e gönder. Bedava İkinci Metot Bu işlemler yalnızca ayarlar menüsünde yapılmalıdır, Çünkü çalışmayabiliyor. Yukarıda bahsettiğim işlemler neticesinde APN ve Proxy ayarlarınızdan ziyade Bağlantı noktası, Kullanıcı ismi, Şifre, Sunucu, MMSC, MMS Prox’si, MMS Bağlantı noktası, MCC, MNC, Kimlik doğrulanması ve APN türünü ayarlayabilirsiniz bunlara temkinli bakarak yaptığınız taktirde sorunsuzca işlemlerinizi halledeceksiniz özellikle yapmak talep eden dostlar amaçlı bir görüntü konu hazırlamak talep ediyorum son olarak dilerseniz anında aşağı taraftaki resme bir göz atalım ve ayarlarımızı ona göre yapalım.

 

Avea Bedava İnternet

Avea Bedava İnternet

 

Vodafone Bedava İnternet

Uzun uzun avea bedava interneti anlattıktan sonraysa sıra vodafone bedava internet de. Şimdi vodafone kullanan arkadaşlar için bu makaleyi sonraya bırakıyorum arkadaşlar kusuruma bakmayın ama ağustos 2015 ayı içerisinde anlatacağım kesinlikle. Avea beni bu gece yordu malesef kusuruma bakmayın tekrardan takipte kalın.

Vodafone Ramazan Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone hat kullanıcıları için geçen yıl kullanılan bedava internet kampanyasından bahsetmek istiyorum farklı bir hat sahibi olduğumuz için hali hazırdaki kampanyayı deneme şansım olmadı fakat bunu sizinle paylaşmak istiyoruz. 

mesaj alanlarınıza INTERNET yazarak 4445 adresine göndererek kampanya şansınızı deniyebilirsiniz. Güncel kodları Ramazan boyunca sizinle sık sık paylaraşak güncel tutacağız

 

Vodafone Bedava İnternet Paketi

Vodafone Bedava İnternet 2016 Nisan Özel 4 GB Vodafone Bedava İnternet İçin: 4BUCAKG yazıp 4545 e yollayın ve vodafone için 4 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone bedava internet paketi makalemiz güncellendi ilk önce sizlere bu makalemizi güncellemeden önce yayımladığımız vodafone bedava internet paketi adlı makalemize göz atmanızı isteyeceğim. Burada sizlere sürpriz bedava dakikalar ve sms paketleri nasıl yapılır bundan bahsettik. Sadece bedava dakika ve sms mi ? hayır tabi ki de vodafone bedava internet de var başlıkta da belirttiğim gibi. Bu kampyadan da biraz bahsedecek olursak mesaj göndererek hali hazırdaki beleş internet paketi için yapmanız gerekenler:

Mesaj alana giderek SURPRIZ yazıp adres çubuğuna 6666 adresini eklemeniz ve ücretsiz mesaj olarak gönderebilirsiniz. Burada vodafone size 2 seçenek sunuyor. Bunlardan ilk ki indirim çekleri ve indirim kodları ile alakalı bir diğer ikincisi vodafone bedava internet,  bedava sms ve bedava dakika gibi paketler ile alakalı burada ne kadar uzun süre vodafone hattı kullandığınıza göre ona göre şansınıza bedava internet vs paketlerinden verecek ilk paketin detayları ise belli başlı marklardan işte bunlar giyip markaları yada yeme içme markları bazıları menü hediyesi bazıları indirim kuponu hediyesi veriyor bunlar hakkında bilgi için yukarıda verdiğim linke tıklamanız gerekmektedir.

Bazı bilgiler verdikten sonra vodafone özel bedava internet paketi kazanmanıza olanak sağlayacak bazı paket bilgileri vermek istiyorum ilk paketimizden başlayalım bu vereceğim paket bedava internet paketi hemen denemeniz için hemen telefonunuzdan KAZAN yazıp adres satırına da 4445 yazdıktan sonra göndermeniz ve vodafone hakkında ne kadar bedava internet kazanacağınız sizin şansınıza bağlı kalmış.

Bir diğer paketimiz den de bahsetmek itiyorum hemen sizlere bu bedava dakika kodudur sizlere hemen hemen 100 MB internet paketi kazanmanıza olanak sağlayacak.  Bunun için telefonlarınızın mesaj alanlarına EVET yazıp 3785 adresinize göndermeniz gerekecektir ve dediğim gibi hemen hemen 100 MB konuşma paketi kazanmış olacaksınız…

Vodafone 2 GB bedava internet paketi kazanmaya ne dersiniz ? Bunu uzatmadan hemen sizlere aktarmak istiyorum bu paketi deneyip yaparsanız ilk bizim sitemize uğramayı ikmal etmeyin derim ve hemen sizlere bu ücretsiz internet paketini nasıl yapabileceğinize dair bilgileri aktarıyorum. İlk önce bu paket 30 gün süre içerisinde iptal edilmeli bir sistem ile bedava kullanabilirsiniz. Yani paketi yaptıktan 25 gün sonra falan iptal etmenizi öneririm. Hemen sizlere adımları anlatmak istiyorum. İlk önce telefonlarınızdan hemen ABONE SUPER 2GB yazın ve daha sonrasında ise 3636 adresine  yollayın. 30 gün içerisinde dediğim gibi 25 gün sonra falan iptal etmek için IPTAL SUPER2GB yazıp 3636 ya gönderdiğinizde paketiniz iptal olacaktır

Vodafone 2016 Mart Ayı Güncel Bedava İnternet Kampanyaları ve Size Özel Bedava İnternet Tarifeleri:

Vodafone 1 Gb İnternet 2016 ;
ABONE SUPER1GB yaz 3636 gonder

3-) Vodafone Vodafonlularla 100 Dk ;
Evet yazıp 4004 e gönderin

4-) Vodafone 100 Dk;
Evet yazın 3785’e gönderin.

5-) Vodafone 542 Dk;
542DK yaz 7000 e Yolla.

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası 2017 başlıklı makalemizde 2017 Bedava İnternet, 2017 Bedava İnternet Paketleri ve 2017 Bedeva İnternet hakkında bilgiler verilmektedir.

 1. Denedim ama olmadi aveada

  1. Aynen bende de oldu 😀 teşekkürler admin

 2. vodafonda denedım olmadı sadece şu surpriz yazıp 6666 gonderdığimizde gunluk mb verıyor o kadar birde avea da denedim daha öncesinde sanırım 100 mb bedava internet vermişti. yinede teşekkürler hiç yoktan iyidir az çok bedava internet sahibi olduk bunada şükür.

 3. Çok teşekkürler vodafone bedava internet için denedim 500 mb kazandım bunu 1 ay idare etmeye çalışacağım ve teşekkür amaçlı bir kere reklama tıkladım. Avea bedava internet sanırım yapamadım annem için denedim fakat olmadı galiba, faturalı hat kullanıyor annem sanırım o yüzden. Tekrar teşekkürler admin

  1. saolun var olun

 4. Bende avea bedava internet oldu sonunda teşekkürler 250 MB verdi banada 1 aylık için galiba. Teşekkürler admin kardeş

 5. Eyw admin banada avea bedava internet olarak 50 mb verdi 1 günlük gündüz okulda olacaktım iyi oldu bu teşekküler bilgilendirme için

 6. ABONE SUPER2GB yazdım oldu cok sagol abi devamını bekleriz

 7. Teşekkürler 100 mb oldu sanırım

 8. VODAFONDA 2.GB VERDİ BANA 😀

 9. Ya ama bunların tarihi geçmis sadece 2gb internet geldi vodafone. Tesekkurler

 10. Superrrrrr beaa 🙂

 11. beyler vodafone abone super 2 gb oldu 😀 ama ben bunu tek seferlik olarakmı kullanabilirim diğer ay yapsam olurmu gene ????? please

  1. Ali görkem mathers

   Tek sefer bedava ama 2. Ayda para alıyolar iptal etmezsen
   İptal için IPTAL ABONE SUPER1GB yada IPTAL SUPER1GB yazmalısın ikisinide dene

 12. çok teşekkür ederim abii 2 gb oldu

 13. Avea için oldu çok teşekkürler admin + babam için vodafone yaptım 😀 😀 çok çok teşekkürler ya faturadan kurtardın bu ay

 14. Bn yaptım süper 2GB oldu sağ olasın

 15. Gerçekten vodafone 2 gb ise yarıyor arkadaşlar çok teşekkürler ellerinize sağlık

 16. Kardeşim allah razı olsun avea bedava internet sonunda yaptım 1 gb geldi ama galiba 1 haftalık için 😀 olsun yine de çok teşekkür ediyorum şehir dışına çıkacaktım masraftan kurtardın belki o parayla yemek yerim tekrardan çok teşekkürler avea bedava internet sağladığın için gerçekten çok teşekkürler.

  Bu arada ablam için vodafone denedik ona da 2 GB geldi 😀 valla ne diyim o bir yere gitmiyor o evde de oda mutlu oldu birde o vodafone bedava internet sanırım 1 aylıkmış onu biraz kıskandım desem yeridir yinede ikimiz teşekkür ediyoruz.

 17. Gerçektende oluyor bana 2gb internet geldi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.