Avea Tarifeleri 2016 – Türk Telekom Tarifeleri

Turk Telekom Müşteri Hizmetleri

Avea Tarifeleri 2016 Cep telefonları günümüzde vazgeçilmezler listesinin ilk sırasında yer almaktadır. Teknoloji ve haberleşmeyle o kadar iç içe yaşar olduk ki artık telefon yanımızda olmadan fırına gitmek bile hayal edilemez oldu. Günümüz çağına ve teknolojilerine uygun bir telefon bizim her alanda ki ihtiyaçlarımızı karşılayabilmektedir. Elimizdeki cep telefonumuzla yakınlarımız ve sevdiklerimizle haberleşmenin yanı sıra dünyadan da oturduğumuz bir bankın üzerinde haberdar olabiliyoruz.

Bunun için internet ve sosyal medya hesapları hayatımızı tamamlayan roller üstlenmekteler. Cep telefonu kullanırken sadece iyi bir markaya ve modele ait olması tabi ki yeterli olmuyor. Bunun yanı sıra iyi bir operatör ve hem kaliteli hem de hesaplı bir tarifeye ihtiyacımız var. Eğer kaliteli ve hesaplı bir tarifemiz yoksa hem iletişim alanında performans düşüklüğü yaşarken hem de bu sorun haline gelerek bütçemizi olumsuz yönde etkilemektedir

İşte biz bu gibi sorunları daha fazla kafamıza takmamamız için Avea bir diğer yeni adı ile Türk Telekom müşterileri için gün geçtikte kaliteli ve hesaplı tarifeler sunuyor. Ödediğimiz ücreti hak eden paketler satın almak tabi ki bizi daha çok mutlu ediyor. Avea’lı müşteriler her zaman kendilerini şanslı hissetmelidirler. Avea’nın yeni tarifelerinden faydalanmak oldukça basit. Bunun için Avea’lı bir diğer yeni ismi ile Türk Telekom’lu olmalısınız,

 

Avea Bedava İnternet

Avea Bedava İnternet

Avea Tarifeleri

Avea’ya geçiş yapmanız veya Avea yeni bir hat almanız yeterli. Üstelik Avea’da paket seçim imkanı da oldukça fazla. İsterseniz sadece mesaj paketi alabileceğiniz gibi sadece konuşma paketi de satın alabilirsiniz ya da internet paketi. Eğer bunların hepsini bir arada almak istiyorsanız Avea tarifeleri 2016 sizin için karma paketler fırsatı da sunmakta. Örneğin;

Yeni Yıl 2 gb paketi ile 30 gün boyunca geçerli Her Yöne 1000 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 2 GB cepten internet sadece 25 TL! Eğer bu paketi satın almak istiyorsanız YENIYIL2GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli.

Yeni yıl 4 gb paketi ile 30 gün boyunca geçerli Her Yöne 1000 DK, Her Yöne 1000 SMS ve 4 GB cepten internet sadece 35 TL! Eğer bu paketi satın almak istiyorsanız, YENIYIL4GB yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli.

Yine Avea’nın birbirinden avantajlı paketlerini incelemek ve satın almak için, Avea’nın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu arada avea takipçilerine özel yani türk telefom takipçilerine özel internet paketleri sizlere belirteceğim linkte bulabilirsiniz, türk telekom bedava internet hizmetini almak için yani avea bedava internet hizmeti için sizlere belirttiğimiz linklere tıklamanız yeterlidir.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Turkcell Bedava İnternet Paketi Kampanyası 2017 başlıklı makalemizde 2017 Bedava İnternet, 2017 Bedava İnternet Paketleri ve 2017 Bedeva İnternet hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.